Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tazła

Cały dzień o Tobie myślę

Polecane posty

Gość tazła

już głowa mi puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Sik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

But what I can say rules must be obeyed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O mnie? nie życzę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Jaki sens widzisz w pisaniu tego że myślisz o nim na forum, nie lepiej napisać do niego albo mu to powiedzieć bezpośrednio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawy
47 minut temu, Gość tazła napisał:

już głowa mi puchnie

O czym myślałaś myśląc o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Cały dzień o Tobie myślę

x

tak ktrótko?! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dobra
15 minut temu, Gość Ciekawy napisał:

O czym myślałaś myśląc o mnie?

O wspolnej nocy na bezludnej wyspie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
Przed chwilą, Gość ta dobra napisał:

O wspolnej nocy na bezludnej wyspie 🙂

To pewnie te najwspanialsze z chwil, a przez chwilę pomyślałaś o tych gorszych chwilach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dobra
Przed chwilą, Gość Hmm napisał:

To pewnie te najwspanialsze z chwil, a przez chwilę pomyślałaś o tych gorszych chwilach?

Nie mysle o zlych chwilach bo po co? Zatruwają umysł a mój jest po detoksie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja też o niej, ale wczoraj, jak zapytałem o spotkanie jaka zła się zrobiła. Caą nowelę mi napisała o jej wielkiej miłości do chłopaka, że chce się z nim zestarzeć, a przede wszystkim że to on powiedział, że to już przesada, żeby ona się miała ze mną spotkać poza pracą. Tak, jakby ona chciała a on nie. I potem ja sobie gadam, normalnie, że fajnie że się poznaliśmy no i że pochodzę z jej okolic, bo to było 3 km. że lubię wieś, widoki, spokój. To ona na to że a ona lubi miasto. Dziś ja mówię, że ale u mnie dziś nudy  a jak u niej? Ona że u nie j odwrotnie. Tak jakby chciała mnei wkurzyć, że jest przeciwieństwem mnie. ALe ja nie szukałem w niej cech wspólnych, nie wiem skąd te pomysły. Lubię czasem osoby różniące się ode mnie. I taki jakiś foch nastąpił koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ta dobra napisał:

Nie mysle o zlych chwilach bo po co? Zatruwają umysł a mój jest po detoksie 😉

Racja ale dla odmiany przyda się odrobine tych gorszych chwil. Jaki detoks, co odstawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kto zgadnie autorkę...jej imię albo literkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dobra
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Racja ale dla odmiany przyda się odrobine tych gorszych chwil. Jaki detoks, co odstawiłaś?

Zle wspomnienia :)Nie sa mi potrzebne gorsze chwile.Dlugo cierpialam na ich nadmiar.Ty cierpisz na ich brak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

kto zgadnie autorkę...jej imię albo literkę?

ta zła 

E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ta dobra napisał:

Zle wspomnienia :)Nie sa mi potrzebne gorsze chwile.Dlugo cierpialam na ich nadmiar.Ty cierpisz na ich brak?

Wiesz, kiedy przy Twoim boku jest osobą którą bardzo kochasz to te złe chwile bywają rzadko i są nieszkodliwe. Myślałem, że jakieś używki😉 złe wspomnienia są udręką dla duszy i serca ale naszczęście wszystko za Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dobra
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wiesz, kiedy przy Twoim boku jest osobą którą bardzo kochasz to te złe chwile bywają rzadko i są nieszkodliwe. Myślałem, że jakieś używki😉 złe wspomnienia są udręką dla duszy i serca ale naszczęście wszystko za Tobą.

Wiesz... na rozne okolicznosci nie mamy wplywu, bez wzgledu na to kto jest, lub kogo nie ma obok.

Co do zlych wspomnien, nie wracaja juz jak bumerang.Nie kreci mnie ich pielegnowanie.Niektorzy sa uzaleznieni od zlych wspomnien,emocji,czarnej muzyki.Poniekad czuje sie wyleczona,ale wiesz jak to jest... alkoholikiem jest sie podobno zawsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 minut temu, Gość ta dobra napisał:

Wiesz... na rozne okolicznosci nie mamy wplywu, bez wzgledu na to kto jest, lub kogo nie ma obok.

Co do zlych wspomnien, nie wracaja juz jak bumerang.Nie kreci mnie ich pielegnowanie.Niektorzy sa uzaleznieni od zlych wspomnien,emocji,czarnej muzyki.Poniekad czuje sie wyleczona,ale wiesz jak to jest... alkoholikiem jest sie podobno zawsze 🙂

Kiedy spotkasz bliskie Tobie serce oczywiście gdy dwa serca zabiją w tej samej chwili to gwarantuje że zostaniesz wyleczona ze złych nałogów. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje szczęście☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×