Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laila

Powiedzieć mu że go kocham?

Polecane posty

Gość Laila

Cześć , od roku Kocham Pewnego chłopaka , ale nie podobam mu się prawdopodobnie bo jestem dla niego za gruba, chociaż chyba mnie lubi tak jak koleżankę,zdarzyło się że się całowaliśmy ale przeraża go wizja bycia ze mną z powodu mojej tuszy  , Wszystko tylko nie to a czasem mam Ochotę mu powiedzieć chociażby że go bardzo Lubię ale nie wiem czy to nie popsuje tego że chociaż czasem napisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_CIN

zbliż sie do niego tak zebyscie mieli kontakt i wtedy mu powiedz, nie wyskakuj jak filip z konopi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Całować się z kimś kto tobą gardzi ochyda. Wyjdziesz na desperatkę jak mu powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Może nie gardzi skoro zbliżył się do mnie czasem bardziej ale wstydziłby się mieć pewnie grubszą dziewczynę i z resztą woli szczupłe co nie znaczy że jestem dla niego ogólnie odrażająca.. hmm mi tez przykro ale co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie żartuj

Wstydziłby się i ty o takim marzysz ? Pogięło cię nie ten to inny rozejrzyj się wkoło nie warto tracić czasu kto wstydziłby się ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Rozglądanie się nic nie daje bo myślę o nim i z resztą ktoś kto by mnie akceptował mi się nie podoba zazwyczaj,bez sensu więc lepiej być sama w takiej sytuacji i czekać aż przejdzie o ile przejdzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

A moze zamiast tego uzalania, wziac sie za siebie? Ile masz nadwagi? Lekka dieta, troche ruchu....mozesz np tego chlopaka zapytac czy nie poszedlby z toba na silownie. Bedziecie razem spedzac czas i dla tuszy to dobre bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Mogłabym zaproponować opcje siłowni jeśli mogłabym na nią pójść bo brak środków na to nie pozwala w tym momencie, a z dietą jest tak że cały czas próbuje to zrobić tylko nie potrafię wytrwać i kontrolować tego cały czas, nie jest to takie proste niestety. ale dzięki za podpowiedź skorzystam może z tego jak będę mogła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

To zawsze mozesz biegac ewentualnie maszerowac razem z nim. Co do diety to znajdz taka na ktorej wytrwasz. Zobacz niskoweglowodanowa. Szybko sie chudnie. Jedzenie smaczne...Mozesz zrobic kick start na jajecznej. Przez 3 dni zrzucisz min. 3 kg. Duza masz nadwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Nadwagę mam duża, chociaż z 35 chyba musiałabym schudnąć 🙂 właśnie próbowałam przejść na szybkie diety jajeczną i owsianą i wyszło na to że jadłam i owsianke i jajka i inne rzeczy na końcu 🙂 nie udało się i się nie udaje mam tylko nawyki że w sumie jem zdrowe rzeczy ale za dużo w dalszym ciągu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Mam chyba problem z kompulsywnym jedzeniem i mimo tego że coś zaplanuje to mam taki napad że nie umiem się zatrzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

na weglowodanach nie schudniesz. Ja mowie o 3 dniach na jajksch, potem niskoweglowodanowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NIESTETY, przeznaczeniem niektórych jest być''pulchnym'' a nawet jeśli teraz dają radę i jakoś się trzymają to i tak za długo to nie potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Powiedz mu o wszystkim, albo Cię zaakceptuje, albo nie. Jeżeli Cię zaakceptuje, to dobrze, a jeżeli nie, to też dobrze, będziesz wiedziała na czym stoisz. Po co się oszukiwać i żyć marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Dzięki że odpowiedzi, rozpisałabym się bardziej ale nie chcę przytaczać wszystkich informacji na forum, jestem praktycznie pewna że takiej mnie nie zaakceptuje i jeśli bym mu powiedziała to raczej tak żeby po prostu wiedział co czuje i żebym miała z głowy duszenie tego w sobie ale wiem że to by był z jego strony raczej koniec znajomości ogólnie chociaż ja nie liczę koniecznie na związek wystarczyłoby chociaż go widywać itp, ale mam nadzieje że schudnę jeszcze bo nawet dla pewności chciałabym wiedzieć czy wtedy byłaby szansa jakaś, wiadomo z czasem i tak człowiek się zmienia i obie strony to musza akceptować  mam nadzieje że on tez to rozumie że tak jest że nie całe życie jest się szczupłym pięknymi młodym , ale może gdybym na początku chociaż go ujęła jakimś cudem.. nie wiem wydaje się nie realne ale wiadomo nie chcę już teraz z niego zrezygnować całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

praktycznie w każdej dziurze są siłownie na powietrzu, buty do biegania nie kosztuja kroci. tylko trzeba chcieć. nigdy nie mów facetowi co do którego masz podejrzenia, że cię nie chce takich rzeczy, po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior

 Pulchne wielu facetów lubi, ja też  :*  Gorzej z tłustymi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Nawet jeśli byłabym tłusta jak mówisz to bardzo prawdopodobne że tej tłustej byś się i tak nie spodobał więc bez łaski że są tacy którzy lubią ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
13 godzin temu, Gość Laila napisał:

Mogłabym zaproponować opcje siłowni jeśli mogłabym na nią pójść bo brak środków na to nie pozwala w tym momencie, a z dietą jest tak że cały czas próbuje to zrobić tylko nie potrafię wytrwać i kontrolować tego cały czas, nie jest to takie proste niestety. ale dzięki za podpowiedź skorzystam może z tego jak będę mogła .

Albo to robisz albo nie, kwestia decyzji a nie "jesli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
13 godzin temu, Gość gosciowka napisał:

To zawsze mozesz biegac ewentualnie maszerowac razem z nim. Co do diety to znajdz taka na ktorej wytrwasz. Zobacz niskoweglowodanowa. Szybko sie chudnie. Jedzenie smaczne...Mozesz zrobic kick start na jajecznej. Przez 3 dni zrzucisz min. 3 kg. Duza masz nadwage?

Jaka to jest jajeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
13 godzin temu, Gość Laila napisał:

Mam chyba problem z kompulsywnym jedzeniem i mimo tego że coś zaplanuje to mam taki napad że nie umiem się zatrzymać. 

Musisz obkurczyc żołądek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli nic nie zyskasz mówiąc mu, a możesz stracić to czystą kalkulacją wychodzi na to, że nie powinnaś mówić. Dobra strona taka, że jak mu powiesz, a on zacznie Cię unikać  (najpewniej tak będzie) to szybciej o nim zapomnisz, co z oczu to z serca podobno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 powiedz mu koniecznie, będziecie ładną parą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ludzi poznajemy nie jak wyglądają tylko co robią jak się zachowują. 

Poznaj go potem się zobaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Tylko ja go znam już chyba wystarczająco znam też jego "wady" a mimo to nie zniechęciłam się do niego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Właśnie ja go kocham nie z samego wyglądu lubię jego gesty i tak dalej oczy głos ,sposób mówienia , śmiech dłonie, wszystko po prostu. Wiem zawiało Poezją no ale tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdfhsdfh

weź leki. znowu sobie coś uroiłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

 powiedz mu koniecznie, będziecie ładną parą

Nie daj Boże. Nie mów nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie daj Boże. Nie mów nic

Sex afera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila

Spokojnie nie powiem mu za mało odpowiedzi przekonujących na tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×