Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasKat

mężowie, partner

Polecane posty

Gość KasKat

Mam 20+ lat. Skończyłam bardzo dobre studia, pracuje w zawodzie. Niczego mi nie brakuje, ani kasy ani przyjaciół. No poza małym szczegółem. Nie mam faceta. Miałam chłopaków, dwa paroletnie związki. Dziewczyny, gdzie poznalyscie swoich mężów? Gdzie szukać fajnych facetów? Mam tindera ale to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Ja poznałam swego w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasKat

a dodam, ze jestem naprawde ładna: długonoga blondynka, szczupła, vardzo dobre cialo

nie narzekałam nigdy na brak zainteresowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na siłowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziara

E darling 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziara

Miałaś chłopaka to napisz jak lubisz się kochać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of hearts

Ja mojego męża poznałam w klubie studenckim, jesienią 2005 roku, i nawet się najpierw niezbyt polubiliśmy. Jak sobie z rok później oznajmiliśmy - ja go uznałam za przemądrzałego ale chle/rnie interesującego, z 'dziwnymi' oczami haha ;) a on mnie za zbyt hałaśliwą ale jednocześnie wrażliwą dziewczynę z pięknymi ustami i nogami ;)

Najpierw byliśmy na takie obojętne "cześć" 2 miesiące, a potem coś powoli zaskoczyło, w sumei za sprawą wspólnego kolegi (nie robil tego celowo ani świadomie), potem  kilka tygodni randkowania i związek, rok później zamieszkaliśmy razem (wynajem studencki z inną parą), i tak się kula jakoś,  od 13 lat,  małżeństwo od 8 lat, 6-letnie dziecko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen of hearts

To był mój drugi w zyciu związek, męża trzeci. wszystkie te poprzednie związki trwały po niecałym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosci
40 minut temu, Gość KasKat napisał:

Mam 20+ lat. Skończyłam bardzo dobre studia, pracuje w zawodzie. Niczego mi nie brakuje, ani kasy ani przyjaciół. No poza małym szczegółem. Nie mam faceta. Miałam chłopaków, dwa paroletnie związki. Dziewczyny, gdzie poznalyscie swoich mężów? Gdzie szukać fajnych facetów? Mam tindera ale to nie to...

Tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasKat
31 minut temu, Gość Gosci napisał:

Tzn.?

skończyłam prawo, jestem na aplikacji 

pracuje w kancelarii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ani studia, ani uroda nie daje gwarancji... Bo co komu po ladnej buzi , jak z charakteru maszkara

Ja mojego na czacie 15. Lat temu, a tylko bzykac mi sie chcialo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

W pracy.😄

Ja juz tam pracowalam, On sie zatrudnil, reszta to juz historia...

Dzis mamy dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na naszej klasie😊.

10 lat temu, przez wspolna znajoma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro z wyglądem wszystko ok tzn że masz z j e b a n y charakter. Samo to jak siebie przedstawiłas mówi o tobie dużo. Pierwsze co, to że masz dobre studia i dobrą pracę. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje znajomości zaczynały się różnie. Najczęściej przez wspólnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mez
9 godzin temu, Gość KasKat napisał:

Mam 20+ lat. Skończyłam bardzo dobre studia, pracuje w zawodzie. Niczego mi nie brakuje, ani kasy ani przyjaciół. No poza małym szczegółem. Nie mam faceta. Miałam chłopaków, dwa paroletnie związki. Dziewczyny, gdzie poznalyscie swoich mężów? Gdzie szukać fajnych facetów? Mam tindera ale to nie to...

Ja w pracy. Chociaż on zam mnie ze szkoły razem chodziliśmy do liceum ale ja nic a nic go nie kojarzę 😂. Przyszłam pierwszy dzień do nowej firmy w której on pracował. Zobaczyliśmy się i pach satlo się. Nierozlaczni od ponad 13 lat ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×