Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oook

Czy może być tak że kobieta tylko patrzy na faceta i nic od niego nie chce?

Polecane posty

Gość Oook

Kobiety są skomplikowane i pomóżcie mi to zrozumieć. Ja jeżeli patrzę często i długo na kobiete, to znaczy że myślę o niej, mam na nią ochotę, podoba mi się. Jak to wygląda u kobiet bo mam wrażenie że prowokują a jak przychodzi co do czego to same nie wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy gdy facet podziwia piękne kobiety oznacza że chciałby się ze wszystkimi ożenić? 🥴 kobiety też posiadają oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oook
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czy gdy facet podziwia piękne kobiety oznacza że chciałby się ze wszystkimi ożenić? 🥴 kobiety też posiadają oczy.

Nie chodzi o spojrzenie na laske obcą z ulicy a o.wpatrywanie się w kogoś znajomego od miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdybym ja miała w pracy takiego pajaca jak ty to też bym się patrzyła na przypadek dziwny.

Mam tu coś dla ciebie 🥚🥚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zalezy od sytuacji...jeżeli np. pracujecie razem w jednym pomieszczeniu i macie biurko visavis siebie to trudno by się na Ciebie nie patrzyła...może być też tak, że jej się podobasz. Za mało szczegołow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja ze swojej str moge powiedziec, ze ja wpatruje sie tylko i wylacznie gdy ktos mi sie bardzo podoba i mam na niego ochote etc.

Na kolegow i tym podobnych nie patrze w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy. Czasem ktoś wzbudza z jakiegoś powodu zaciekawienie.

 

Mnie jest ciężko się kimś zainteresować w "miłosnym" charakterze, ale czasem ktoś mnie czymś zaciekawi i mu się przyglądam,

czasem kogoś nie lubię i też mu się przyglądam . To skomplikowane.

 

Ale ja jestem chyba nietypowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Gdybym ja miała w pracy takiego pajaca jak ty to też bym się patrzyła na przypadek dziwny.

Mam tu coś dla ciebie 🥚🥚

nie masz pracy, wegetujesz na kafe jak cieć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butikowa

Tak, może tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franklk

Ja się wpatruję w kogoś od miesięcy ale to dlatego, że jestem w nim zakochana. Tylko to patrzenie mi pozostało. On też kiedyś się patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHA

Ale miałem ostatnio beke na spotkaniu ze znajomymi, dziewczyna kumpla cały czas na mnie patrzyła, a jak się odwracałem w jej stronę, to momentalnie uciekała wzrokiem... Mógłbym mu ją odbić, ale nie zrobię tego, niech się chłopak cieszy, dawno żadnej nie miał 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDD
8 godzin temu, Gość HAHAHA napisał:

Ale miałem ostatnio beke na spotkaniu ze znajomymi, dziewczyna kumpla cały czas na mnie patrzyła, a jak się odwracałem w jej stronę, to momentalnie uciekała wzrokiem... Mógłbym mu ją odbić, ale nie zrobię tego, niech się chłopak cieszy, dawno żadnej nie miał 😄 

jak go ru.cha to pewnie myśli o tobie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u kobiet samo patrzenie na faceta dosłownie NIC nie oznacza, ja się już wiele razy na to nabrałem, ze panna się na mnie spoglądała czesto, praktycznie co chwila kiedy szedlem  a jak tylko chcialem cos wiecej to totalna olewka.., one już tak mają, to jest chore

ja sie nigdy nie patrze jakos dluzej i czesciej na panny ktore mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, że nic. Może patrzy bo ma fajną kurtkę,  buty,  fryzurkę,albo furkę. A może był  kimś , kto spijał nektar z jej rozgrzanej skóry... Może był tak blisko a dziś z daleka popatrzą- i to wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxder
Dnia 18.07.2019 o 11:22, Gość HAHAHA napisał:

Ale miałem ostatnio beke na spotkaniu ze znajomymi, dziewczyna kumpla cały czas na mnie patrzyła, a jak się odwracałem w jej stronę, to momentalnie uciekała wzrokiem... Mógłbym mu ją odbić, ale nie zrobię tego, niech się chłopak cieszy, dawno żadnej nie miał 😄 

Xxder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×