Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xAlexandrine

Dlaczego spóźnia mi się okres?

Polecane posty

Dzień dobry. Przychodzę z pytaniem dlaczego spóźnia mi się okres. Okres spóźnia mi się już 6 dzień. To fakt ostatnio przeżywam dużo stresu, a tym bardziej dlatego, że on mi się spóźnia. Od ponad tygodnia mam problem przed snem. Gdy położę się do łóżka w nocy mam straszne parcie na pęcherz. Gdy idę do toalety siusiam cały czas taka sama ilością moczu jak zazwyczaj. Przy oddawaniu moczu nic mnie nie boli. Zapomniałam wspomnieć, że strasznie bolą mnie plecy w okolicy lędźwiowej właśnie w nocy, przed snem. Po zaśnięciu w nocy nie budzę się w ogóle na siusiu. Plecy bolą mnie także podczas stresu, a stresuje się cały czas praktycznie. Stosunek płciowy odbywam z chłopakiem, najczęściej były to dni niepłodne, bez wytrysku w środku. Nie był to stosunek przerwany taki nagły, że on już poczuł, że to idzie to szybko wyciąga. Zazwyczaj to wyglada tak, że gdy czuje, iż to zaraz może nadejść, robię mu loda i on po jakiś 2/3 minutach spuszcza mi się w buzi. Co to może być? Czy to ciąża? Czy o co chodzi.. :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×