Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krótki

Sam już nie wiem czy warto szukać dziewczyny bo boję się wyśmiania

Polecane posty

Gość Krótki

Bardzo obawiam się, że dojdzie do stosunku i zostanę wyśmiany. Mój członek ma 4 cm w spoczynku i 8 cm we wzwodzie. Bardziej mi zależy w związku na uczuciach i bliskości, niż na seksie. Mam 27 lat i dziewczyny w moim wieku, a nawet młodze od 20 roku życia miały już sporo doświadczeń i partnerów i z pewnością będą miały porównanie, a ja doświadczeń w tych sprawach nie mam żadnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężki problem, dziewczyny mówią,że nie zwracają uwagi na takie rzeczy typu członek i jakość seksu,ale prawda jest niestety inna bo dla kobiet seks jest najważniejszy w związku. Bo one mają swoje potrzeby,często też używają seksu do manipulowania mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośç

Tak bedziesz wysmiany, a i tak cie żadna nie wybierze bo jesteś  netowym prostakiem tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciężki problem, dziewczyny mówią,że nie zwracają uwagi na takie rzeczy typu członek i jakość seksu,ale prawda jest niestety inna bo dla kobiet seks jest najważniejszy w związku. Bo one mają swoje potrzeby,często też używają seksu do manipulowania mężczyznami.

Bzdura. Najważniejsza jest miłość,  wierność,  odpowiedzialność partnera, dzisiaj niedostatek urody tzw można łatwo tak czy inaczej wyeliminować. Kobieta kochająca partnera będzie go szanować i nie postawi wyżej orgazmu,  który można osiągnąć w inny sposób, nad niego. Sztuka jest wybranie takiej kobiety a nie dziwy, mądry mężczyzna potrafi to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

To nie jest najważniejsze, ale 8cm w Europie to kalectwo, 10 jeszcze ujdzie w tłoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka kobieta

Ja Cie przyarne o ile masz fajny charakter. Mam 31 lat, wykształcona, ambitna, z poczuciem humoru i dystansem do świata. Lekka nadwaga (10kg). Chcę kochać i byc kochana. Po prostu cieszyć sie życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
33 minuty temu, Gość Kiss napisał:

To nie jest najważniejsze, ale 8cm w Europie to kalectwo, 10 jeszcze ujdzie w tłoku

Uff, ale ulga. Ja mam 12-13 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×