Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kamil Sus

Polecane posty

Gość Gość

Co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Śmieszy mnie to jak probuje zgrywac eksperta od k-popu, a w rzeczywistosci gada same głupoty. Tylko dzieciaki tego słuchają, bo nikt normalny nie bierze jego bzdur na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Śmieszy mnie to jak probuje zgrywac eksperta od k-popu, a w rzeczywistosci gada same głupoty. Tylko dzieciaki tego słuchają, bo nikt normalny nie bierze jego bzdur na poważnie.

Czemu niby gada głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czemu niby gada głupoty?

Posłuchaj na zagranicznych kanałach, co na temat k-popu mówią sami artyści, a także osoby, które były trainee. Sus bardzo bajdurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Smieszy mnie to, jak czasem udaje akcent wypowiadając polskie słowa jak po angielsku, a akcentu nie ma jak native. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qeqeqe

Sfrustrowany, bo nagrywa te swoje clicbaitowe filmiki, a jednak nie odnosi wielkich sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oooo, widzę, że ktoś daje upust swojej frustracji, bo Suseł nie wychwala pod niebiosa BTS i nagrał film krytykujący Army.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Oooo, widzę, że ktoś daje upust swojej frustracji, bo Suseł nie wychwala pod niebiosa BTS i nagrał film krytykujący Army.

ja akurat nie slucham bts, wiec nie trafiles/as xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G-Smok

A ja go tam lubię. Tylko szkoda, że ma bana na robienie lajwów na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja pieprzę, kpopery na kafe, co to się porobiło xD
ale w sumie kpopowy to ..., od dawna nie można powiedzieć niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Posłuchaj na zagranicznych kanałach, co na temat k-popu mówią sami artyści, a także osoby, które były trainee. Sus bardzo bajdurzy.

idk ale siedzę w kpopie ładnych parę lat i nie powiedziałabym, że mówi nieprawdę 
nwm nie potrafię sobie teraz przypomnieć niczego takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

5 godzin temu, Gość gosc napisał:

Posłuchaj na zagranicznych kanałach, co na temat k-popu mówią sami artyści, a także osoby, które były trainee. Sus bardzo bajdurzy.

Ale czemu bajdurzy? Przecież mówił, że bycie trainee to nie przelewki, ciężko jest i wgl., że trzeba później spłacić kredyt, że można też wgl nie zadebiutować. No nic złego nie powiedział. Za to krytykował ludzi, którzy zachowywali się tak, jakby te informacje były tajne i ludzie decydujący się na bycie trainee o tym nie wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbb
5 godzin temu, Gość qeqeqe napisał:

Sfrustrowany, bo nagrywa te swoje clicbaitowe filmiki, a jednak nie odnosi wielkich sukcesow.

Niby jaki jego filmik jest clickbaitowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armaty do wora, wór do
6 godzin temu, Gość qeqeqe napisał:

Sfrustrowany, bo nagrywa te swoje clicbaitowe filmiki, a jednak nie odnosi wielkich sukcesow.

to mogla napisac tylko arrrrrmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
18 minut temu, Gość armaty do wora, wór do napisał:

to mogla napisac tylko arrrrrmata

Czyli kto? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość armaty do wora, wór do napisał:

to mogla napisac tylko arrrrrmata

Dalej nie dociera do Ciebie, że nie słucham BTS? Swoje informacje opieram na opiniach idoli i byłych trainee. Boli Cię to, że Sus zakrzywia rzeczywistość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Ale czemu bajdurzy? Przecież mówił, że bycie trainee to nie przelewki, ciężko jest i wgl., że trzeba później spłacić kredyt, że można też wgl nie zadebiutować. No nic złego nie powiedział. Za to krytykował ludzi, którzy zachowywali się tak, jakby te informacje były tajne i ludzie decydujący się na bycie trainee o tym nie wiedzieli.

Jasne, że wiedzą, fani też wiedzą i najgorsze jest to, że im to nie przeszkadza. Sus gada głupoty, że nie każdy idol musi być szczupły, po czym za przykłady podaje kilku idoli, którzy są przy kości, problem w tym, że takich osób w całym k-popie jest garstka. Tak samo było z piciem alkoholu przez idoli - Sus pokazał G-Dragona jako przykład, no dajcie spokój, przecież to król k-popu, więc może robić, co chce. Problem polega na tym, że k-popowi artyści traktowani są znacznie gorzej niż artyści z innych stron świata. Idole mdleją, czasem publicznie i nikomu to nie przeszkadza, że traktowani są jak maszynki, takie rzeczy powinny się zmienić, ale skoro fani biernie się temu przyglądają i nie widzą w tym nic złego, to gratuluję. A fakt, że wiedzieli jak to będzie wyglądało, wcale nie oznacza przyzwolenia na ich niehumanitarne traktowanie przez wytwórnie, szczególnie że oni są trainee zazwyczaj w wieku nastoletnim. Przeczytajcie sobie list pożegnalny Jonghyuna, który wspominał w nim m.in. o tym, że: "Stawanie się sławnym chyba nie było sensem mojego życia, bo dlatego mam problemy. (...) To zabawne, że byłem w stanie znieść tak wiele. Powiedz mi, że dobrze się spisałem, nie obwiniaj mnie. Krzyczałem i płakałem, ale nikt nie reagował." Gdyby mógł normalnie odejść z show-biznesu to może nie doszłoby do tej tragedii, bo da się żyć z depresją. Dalej mamy Seo Min-woo, który zmarł w wieku 33 lat na atak serca. Przemęczenie, stres, dieta, mordercze treningi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

susa obserwuja nastolatki, ktore nie ogarniaja dobrze angielskiego i koreanskiego, wiec moze spokojnie wciskac im kit. to tez

troche dziwne, ze facet w wieku 26 lat jest taki naiwny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Jasne, że wiedzą, fani też wiedzą i najgorsze jest to, że im to nie przeszkadza. Sus gada głupoty, że nie każdy idol musi być szczupły, po czym za przykłady podaje kilku idoli, którzy są przy kości, problem w tym, że takich osób w całym k-popie jest garstka. Tak samo było z piciem alkoholu przez idoli - Sus pokazał G-Dragona jako przykład, no dajcie spokój, przecież to król k-popu, więc może robić, co chce. Problem polega na tym, że k-popowi artyści traktowani są znacznie gorzej niż artyści z innych stron świata. Idole mdleją, czasem publicznie i nikomu to nie przeszkadza, że traktowani są jak maszynki, takie rzeczy powinny się zmienić, ale skoro fani biernie się temu przyglądają i nie widzą w tym nic złego, to gratuluję. A fakt, że wiedzieli jak to będzie wyglądało, wcale nie oznacza przyzwolenia na ich niehumanitarne traktowanie przez wytwórnie, szczególnie że oni są trainee zazwyczaj w wieku nastoletnim. Przeczytajcie sobie list pożegnalny Jonghyuna, który wspominał w nim m.in. o tym, że: "Stawanie się sławnym chyba nie było sensem mojego życia, bo dlatego mam problemy. (...) To zabawne, że byłem w stanie znieść tak wiele. Powiedz mi, że dobrze się spisałem, nie obwiniaj mnie. Krzyczałem i płakałem, ale nikt nie reagował." Gdyby mógł normalnie odejść z show-biznesu to może nie doszłoby do tej tragedii, bo da się żyć z depresją. Dalej mamy Seo Min-woo, który zmarł w wieku 33 lat na atak serca. Przemęczenie, stres, dieta, mordercze treningi. 

Skarbie, przykro mi to mówić, ale my, jako internationale nic nie zmienimy. To jest zakorzenione w nich, w ich kulturze, ta cała ciężka praca. Jedyne, co możemy im dać, to wspieranie na social mediach, zwłaszcza w trudnych chwilach, ale uwierz, twoja wizja jest wręcz utopijna. 

Wydaje mi się, że też niezbyt poprawnie interpretujesz słowa Jonghyuna. Nie chcę spierać się, że źle, źle, ale Jonghyun miał o większe problemy niż ciężkie trenowanie nawet już będąc idolem. Tylko tyle. 

Zobacz właśnie na jego przykładzie, że złe traktowanie idoli i trainees nie jest tak o, po prostu się zbierzmy. Miało nie być hejtu na idoli po jego śmierci. Mieliśmy być wszyscy mili. I co? 

Kamil Sus niczym tutaj nie zawinił. Po prostu mówi, jak jest. I otwórz trochę oczy, lekarze też (w naszym kraju) często pracują na x zmian, czasem nie śpią ponad 24h. Jest też masa innych zawodów. Takie życie. Kilka lat temu może ja też myślałam, że da się ot tak zmienić świat, i za przeproszeniem g.... się da. A takie SM będzie miało w głębokim poważaniu, o co protestujemy. Dopóki sprzedaże będą dobre, nie będzie dla nich problemu.

Jeszcze a propo tych grubszych idoli - no na tym polegał argument, są te wyjątki, prawda? Idole wiedzą, że z wyższą wagą wystawiają się na o wiele większy hejt, to nie są dzieci. 

Jeśli idea treningu i takich warunków ci nie odpowiada, po prostu przestań ich wspierać, całkowicie szczerze i poważnie. Bo dopóki ludzie to wspierają, lubią swoich faves, oglądają mv i kupują albumy to maszynka się kręci. Just sayin'

A Sus naprawdę jest tutaj na doczepkę xDDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

susa obserwuja nastolatki, ktore nie ogarniaja dobrze angielskiego i koreanskiego, wiec moze spokojnie wciskac im kit. to tez

troche dziwne, ze facet w wieku 26 lat jest taki naiwny. 

Czyli ty też jesteś taką nastolatką? I odnośnie czego Sus jest naiwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość converse
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Czyli ty też jesteś taką nastolatką? I odnośnie czego Sus jest naiwny?

zaraz będzie odpowiedź, że w ogóle kpopu 26latkowie nie mają prawa słuchać bosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś na z, a może nie?

kocham, mój oppa...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisus

Wg mnie Kamil tworzy bardzo ciekawe treści, miło się go słucha i można się wiele dowiedzieć z jego materiałów. 

LOWE JU SUS OPPA

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościowy gość

Stream kpoezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schnappi

uwaga na niego! sprzedał kiedyś ten sam bilet milionom ludzi. policja nadal go szuka... podobno chowa się w chinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja stara

Nie jest idealny ale to tylko człowiek i widać że polepsza swój kontent, tylko na discorda za mało wchodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka
 

Tak samo było z piciem alkoholu przez idoli - Sus pokazał G-Dragona jako przykład, no dajcie spokój, przecież to król k-popu, więc może robić, co chce. 

To akurat to bzdura. Dla Koreaczyków alkohol jest czymś normalnym i nikt nikogo za to nie atakuje. Nie stygmatyzuje się picia, ponieważ oni nie widzą w tym niczego złego. A filmiki z pijącymi idolami są normą - popatrz na BTOB - Tipsy Live - BTOB (Missing You).

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×