Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GGG

Czy niski mężczyzna może podrywać wyższą kobietę?

Polecane posty

Gość GGG

Hej..

Jest w moim otoczeniu kobieta, jest wyższa odemnie, z tego co słyszałem jak rozmawiała to ma 172cm wzrostu, ja mam 161.. więc jestem bardzo niskii. Czy mogę ją podrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singiel

Jasne, że możesz spróbować. Kiedyś byłem na spotkaniu z dziewczyną ode mnie wyższą o 10-15 cm.

Z tym, że dużo mniejsze prawdopodobieństwo, że będziesz dla niej atrakcyjny.

Jednak kobiety, wolą statystycznie nieco wyższych mężczyzn.

Podrywaj, ale nie nastawiaj się na sukces zbyt pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znam jednego w dredach co ma 160 i żonę 180. Musisz być chodzącym indywiduum żeby poderwać wyższa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Chodzi o to ze ona daje mi pewne sygnały, patrzy na mnie, czasem ściąga mnie wzrokiem, uśmiecha się, puszcza mi oczka, kiedyś masowała mi plecy, jak byłem ze znajomymi na imprezie to okazało się że ona też była i pytała mnie oburzona czemu nie poprosiłem jej do tańca - bo fakt tańczę fajnie.

Czy możę po prostu robi sobie ze mnie drwiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość GGG napisał:

Chodzi o to ze ona daje mi pewne sygnały, patrzy na mnie, czasem ściąga mnie wzrokiem, uśmiecha się, puszcza mi oczka, kiedyś masowała mi plecy, jak byłem ze znajomymi na imprezie to okazało się że ona też była i pytała mnie oburzona czemu nie poprosiłem jej do tańca - bo fakt tańczę fajnie.

Czy możę po prostu robi sobie ze mnie drwiny?

Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Widze ze sa buty podwyzszajace dla mezczyzn np faretti.pl ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja lubie niskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosc napisał:

ja lubie niskich

A co w tym fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Ja mam prawie 32 lata, ona niedługo kończy 27.

Ogólnie jest miłą osobą o dobrym usposobieniu + bardzo ładna, ale jej zachowanie jest bardzo zastanawiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutte
10 minut temu, Gość GGG napisał:

Ja mam prawie 32 lata, ona niedługo kończy 27.

Ogólnie jest miłą osobą o dobrym usposobieniu + bardzo ładna, ale jej zachowanie jest bardzo zastanawiające.

Robię sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGC

Zagadaj to się dowiesz Powiedz że ci się podoba pocałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masz to cos. Przeciez w USA jest mnostwo takich par. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy

tak, a dlaczego nie? widuję takie pary co jakiś czas, wcale nie tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie nie przeszkadza np., że mój facet jest niski bo przy tym inteligentny i na stanowisku, wiec wcale nie ujmuje mu to męskosci.

Z tym, że ja jestem jeszcze niższa od niego i może dlatego ;)

Niby niższy mężczyzna może podrywać wyzsza, ale...mnie jakos takie pary nie pasuja bo wtedy kobieta wydaje sie byc wizualnie silniejsza od faceta , a tak nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz próbować, ale niestety musisz się przyszykować na to, że ona Cie może odrzucić.

Ale nawet jeśli tak się stanie, to jest pełno niskich i ładnych dziewczyn, więc na przyszłość raczej do takich zarywaj 😉

Cytat

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego nie moze byc silniejsza? Bo ty tak uwazasz i chcesz ten poglad narzucic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ogier
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Możesz próbować, ale niestety musisz się przyszykować na to, że ona Cie może odrzucić.

Ale nawet jeśli tak się stanie, to jest pełno niskich i ładnych dziewczyn, więc na przyszłość raczej do takich zarywaj 😉

 

Ale bzdury Mam 163 i wiele razy pytałem kobiety wyższe raz nawet taką 180cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak chcesz to próbuj, ale ja nie chciałabym niższego faceta ode mnie.

Tzn. nie przeszkadzałaby mi sam fakt, że jest niski, jeśli byłby i tak wyższy ode mnie, albo conajmniej równy- sama mam 160.

Ale gdybym miała np. 170 to nie mogłabym byc z takim co ma np. 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak chcesz to próbuj, ale ja nie chciałabym niższego faceta ode mnie.

Tzn. nie przeszkadzałaby mi sam fakt, że jest niski, jeśli byłby i tak wyższy ode mnie, albo conajmniej równy- sama mam 160.

Ale gdybym miała np. 170 to nie mogłabym byc z takim co ma np. 165

najbardziej smeisza mnie takie kobiece karakany co sama maja poltorametra i szukja 2 m olbrzmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja mam pytanie do drobnych kobiet, takich powiedzmy 162 w dół. Czy taki facet 170 powoduje że czujecie sie przy nim bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Na YT jest gość który wyrywa i zalicza laski a ma 159cm, mój znajomy ma tez coś koło tego i zalicza modelki 170-180cm, razem ze mna podrywa i ma efekty, nie słuchaj kobiet bo w praniu wychodzi inaczej niż one mówią, one chcą modeli a kończą z chamami co mają firmy... wieć to co one chcą się nie liczy, wiesz co ja chce? to sie nie liczy bo to co chcesz, a to z czego realnie możesz wybierać to 2 rózne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość madry napisał:

najbardziej smeisza mnie takie kobiece karakany co sama maja poltorametra i szukja 2 m olbrzmow

Tak jak pisałam facet mógłby być mojego  wzrostu, ale nie niższy. 

Byc może są kobiety, które mogłyby być z niższym od siebie, ja osobiście nie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Ja mam pytanie do drobnych kobiet, takich powiedzmy 162 w dół. Czy taki facet 170 powoduje że czujecie sie przy nim bezpieczne?

170 jak najbardziej by mi odpowiadał- mam 158.

Sama teraz mam faceta 180, wiec sporo wyzszego ode mnie, jednak jakby trafił się nawet niewiele wyzszy ode mnie, a miałby to coś, to mysle, ze i z takim bym sie mogla zwiazać.

Ważne czy bym sie w nim zakochala, to akurat nie zalezy od wzrostu. Na pewno nie chcialabym zeby byl nizszy niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość madry napisał:

najbardziej smeisza mnie takie kobiece karakany co sama maja poltorametra i szukja 2 m olbrzmow

Każdy ma swoje wymagania i swój gust. Jeśli takich znajdują tzn., że i takim odpowiadają, wiec każdy ma prawo mieć swoje standardy.

Tak samo jak Ty byc może nie chciałbyś kobiety z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
28 minut temu, Gość gość napisał:

Każdy ma swoje wymagania i swój gust. Jeśli takich znajdują tzn., że i takim odpowiadają, wiec każdy ma prawo mieć swoje standardy.

Tak samo jak Ty byc może nie chciałbyś kobiety z nadwagą

Nie widze problemu żeby niższy facet znalażł wyższą kobiete

widze że wy stosujecie 2ne standardy, wam wolno wyższego faceta, ale facetom nie wolno wyższej kobiety, mieszkam w Hiszpanii, i ogolnie na zachodzie jest sporo takich par, - w Warszawie tez takie widziałęm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość Geniusz napisał:

Nie widze problemu żeby niższy facet znalażł wyższą kobiete

widze że wy stosujecie 2ne standardy, wam wolno wyższego faceta, ale facetom nie wolno wyższej kobiety, mieszkam w Hiszpanii, i ogolnie na zachodzie jest sporo takich par, - w Warszawie tez takie widziałęm

Nie mam nic przeciwko takim parom i nie przeszkadzają mi. Ale ja sama nie chciałabym nizszego i tyle

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Geniusz napisał:

 

widze że wy stosujecie 2ne standardy, wam wolno wyższego faceta, ale facetom nie wolno wyższej kobiety

Bo akurat mężczyzna powinien być wyższy od kobiety. U kobiety niski wzrost to niekoniecznie wada, u faceta niestety juz tak.

Ale za to np. u kobiety większą wadą jest nadwaga niż u mężczyzny, kobieta powinna być piękna, a facet niekoniecznie.

Więc to nie jest tak, że od kobiet się niczego nie wymaga w kwestii wyglądu, wręcz przeciwnie wymaga się więcej niż od facetów.

Z tym, że akurat niekoniecznie wysokiego wzrostu bo kobieta przede wszystkim ma być subtelna, delikatna, ładna. Więc jak jest drobna, to jest dla większości społeczenstwa ok.

A facet ma być męski, więc jeśli nie ma idealnie pieknej twarzy, albo nawet ma lekka nadwage to nie jest aż taka wada jakby byla u kobiety, za to wysoki wzrost dodaje mu meskosci, wiec jest to traktowane jako zaleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu pomimo równouprawnienia nadal jest tak, że cechy, które decydują o atrakcyjności są różne z zależności od płci.

To nie jest tak, że jednakowo traktuje się wysokich mężczyzn i kobiety. Kobieta, kiedy jest zbyt wysoka dla wiekszosci jest wrecz nieatrakcyjna, wielu mężczyzn woli taka o średnim, a nawet czasami niski wzroście bo to jest kobiece, subtelne.

A kobiety zazwyczaj wolą wysokich męzczyzn, co nie oznacza, ze niski facet jest z góry skazany na porażkę, ale jest to jakaś wada wygladu niewatpliwie, co nie oznacza, ze każdej kobiecie bedzie ona przeszkadzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
6 minut temu, Gość gość napisał:

Bo akurat mężczyzna powinien być wyższy od kobiety. U kobiety niski wzrost to niekoniecznie wada, u faceta niestety juz tak.

Ale za to np. u kobiety większą wadą jest nadwaga niż u mężczyzny, kobieta powinna być piękna, a facet niekoniecznie.

Więc to nie jest tak, że od kobiet się niczego nie wymaga w kwestii wyglądu, wręcz przeciwnie wymaga się więcej niż od facetów.

Z tym, że akurat niekoniecznie wysokiego wzrostu bo kobieta przede wszystkim ma być subtelna, delikatna, ładna. Więc jak jest drobna, to jest dla większości społeczenstwa ok.

A facet ma być męski, więc jeśli nie ma idealnie pieknej twarzy, albo nawet ma lekka nadwage to nie jest aż taka wada jakby byla u kobiety, za to wysoki wzrost dodaje mu meskosci, wiec jest to traktowane jako zaleta

mezczyzni nie maja wplywu na swoj wzrost, ale za to kobiety maja wplyw na swoja wage, wiec to jest nietrafne porownanie

pozatym kanony meskosci sie zmieniaja, swiat robi sie technologiczny, wiec wzrost nie jest az taki wany, generalnie lepiej jest dzialac z kobietami niz pytac ich o zdanie, mi w zyciu zdarzylo sie zaliczyc kobiety ktore w rozmowie z innymi kobietami zarzekaly sie ze nie jestem w ich typie... pozatym 1 sze wrazenie moze byc szybko zatarte jak sie z kims pogoda - to negatywne i pozytywne, wiele razy jakas kobieta zrobila na mnie pozytwna impresje, ktora rozmyla sie gdy powiedziala wiecej niz 2-3 slowa.

Autorze dzialaj nie pytaj tu ludzi, jak Ci powie ze nie to nie,  idz to nastepnej ! nie pytaj kboiet o to co one chca bo widzisz ze to sa hipokrytki naciagajace rzeczywistosc i wszsystko interpretujace na swoja korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja siostra ma 175 cm a jej mąż 162cm.Zakochała się, bo męźczyna wykształcony (doktor) obyty, romantyczny i bardzo rodzinny, tak więc tylko to widziała.Dodam że siostra  jest bardzo ładna i rownież wykształcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×