Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieznany

Wieczór panieński

Polecane posty

Gość Nieznany

Pytanie do wszystkich pań, panów ale głównie pań odnośnie jak wyglądały wasze wieczory panieńskie. Czy były jakieś niespodzianki w postaci striptizu męskiego itp, panowie wynajęcie na ostatnią noc wolności? Czy korzystacie drogie Panie z okazji na przygodny seks np w klubie nocnym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Hej

Moj panienski byl udany , najpierw w mieszkaniu przyjaciolki drinki , byl striptizer :)przyzaje ze odwazny ale i swietnie zbudowany , dal super 3 pokazy , postaral sie

potem poszlysmy do klubu bawic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznany

A doszło do czegos na wieczorze panieńskim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
42 minuty temu, Gość Nieznany napisał:

A doszło do czegos na wieczorze panieńskim? 

do sexu nie przynajmniej nie ja :) , ale troche dotykanie striptizera bylo , po klacie , czlonka tez pozwolil podotykac kazdej z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karyna

Dziewczyny zafundowały striptizera i lizałam jemu jajka a w klubie zrobiłam loda bo przypadkiem się spotkaliśmy, do niczego więcej nie doszło a przyjaciółki mam fajne i można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
8 minut temu, Gość Karyna napisał:

Dziewczyny zafundowały striptizera i lizałam jemu jajka a w klubie zrobiłam loda bo przypadkiem się spotkaliśmy, do niczego więcej nie doszło a przyjaciółki mam fajne i można im zaufać.

to prawda ze stripiterzy maja duze czlonki  ? on mial duzego ?

co jakby narzeczony dowiedzial sie ze zrobilas mu loda na panienskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieznany

Karyna długo po ślubie jesteś? Często takie przygody masz na imprezach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz
1 godzinę temu, Gość karol napisał:

to prawda ze stripiterzy maja duze czlonki  ? on mial duzego ?

co jakby narzeczony dowiedzial sie ze zrobilas mu loda na panienskim ?

No miał, nie mierzyłam ale miał większego niż obecny mąż bo jak dopychał to się dławiłam, ale gdy robię loda mężowi myślę o tym wieczorze i strasznie mnie to rozkręca a mężowi to się podoba, myśli, że to on mnie tak kręci. Nie powiem dobry jest, mój mąż idealny ale czasem, wiecie, można zaszaleć i przez długi czas pamiętać o super imprezie.

Nie w ogóle już nie mam przygód na imprezach, nie jest tak że idę na imprezę i muszę obciągnąć to tylko taki panieński miałam, który pamiętam do dziś 😉 Obecny mąż gdyby sie dowiedział pewnie przez jakiś czas był po irytowany ale wiem że mnie kocha a potrafię dogodzić, więc dałabym radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga
1 godzinę temu, Gość Mariusz napisał:

No miał, nie mierzyłam ale miał większego niż obecny mąż bo jak dopychał to się dławiłam, ale gdy robię loda mężowi myślę o tym wieczorze i strasznie mnie to rozkręca a mężowi to się podoba, myśli, że to on mnie tak kręci. Nie powiem dobry jest, mój mąż idealny ale czasem, wiecie, można zaszaleć i przez długi czas pamiętać o super imprezie.

Nie w ogóle już nie mam przygód na imprezach, nie jest tak że idę na imprezę i muszę obciągnąć to tylko taki panieński miałam, który pamiętam do dziś 😉 Obecny mąż gdyby sie dowiedział pewnie przez jakiś czas był po irytowany ale wiem że mnie kocha a potrafię dogodzić, więc dałabym radę.

hehe ale wtopa z tym nickiem :) podszywasz sie pod kobiete , ale nie zmieniles nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz
1 godzinę temu, Gość Mariusz napisał:

No miał, nie mierzyłam ale miał większego niż obecny mąż bo jak dopychał to się dławiłam, ale gdy robię loda mężowi myślę o tym wieczorze i strasznie mnie to rozkręca a mężowi to się podoba, myśli, że to on mnie tak kręci. Nie powiem dobry jest, mój mąż idealny ale czasem, wiecie, można zaszaleć i przez długi czas pamiętać o super imprezie.

Nie w ogóle już nie mam przygód na imprezach, nie jest tak że idę na imprezę i muszę obciągnąć to tylko taki panieński miałam, który pamiętam do dziś 😉 Obecny mąż gdyby sie dowiedział pewnie przez jakiś czas był po irytowany ale wiem że mnie kocha a potrafię dogodzić, więc dałabym radę.

No i w piz..du ten misterny plan

 

10 minut temu, Gość iga napisał:

hehe ale wtopa z tym nickiem 🙂 podszywasz sie pod kobiete , ale nie zmieniles nicku 🙂

Iga ty tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Mogę być każdym, jestem Sobą i czasem Tobą, mogę być również tym nieznajomym, który to czyta i nie ma odwagi napisać, ja piszę za niego. Prowadzę rozmowy w kilku wymiarach a mogę do siebie w nieskończoność pisać, odpowiadając na pytania i je zadawać samemu sobie ku zaskoczeniu, nie znać samej treści pytania tak jak moze odbiegać od rzeczywistości i nie zostanie odebrana w prawdziwej. Jestem nieuchwytny jak czas, nie powstrzyma mnie twoja rzeczywistość jestem ponad to. Cel jest jeden nie zostać sam ze sobą, można zwariować, wolę być Tobą z Tobą w tym trójkącie upajać czasem, którego jest sporo w innej czasoprzestrzeni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
Dnia 19.07.2019 o 12:02, Gość Janusz napisał:

No i w piz..du ten misterny plan

 

Iga ty tutaj?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
23 godziny temu, Gość Iga napisał:

tak

a ja twoj panienski byl udany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

U mnie tylko anal był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ja wypowiem się jako gość na panieńskim. 

Był striptizer a potem do klubu. Potem założyłam się, że obciągne pierwszemu facetowi który wejdzie do klubu i to zrobiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga
33 minuty temu, Gość Iga napisał:

U mnie tylko anal był

nie podszywaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
13 minut temu, Gość Julia napisał:

Ja wypowiem się jako gość na panieńskim. 

Był striptizer a potem do klubu. Potem założyłam się, że obciągne pierwszemu facetowi który wejdzie do klubu i to zrobiłam. 

a miales chlopaka wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
2 godziny temu, Gość Iga napisał:

a miales chlopaka wtedy?

Nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
11 minut temu, Gość Julia napisał:

Nie miałam

fajnego mial ten ktoremu obciagalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×