Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Neva

Cienka blada kreska

Polecane posty

Gość Neva

Witam, dziewczyny doradzcie proszę, ostatni okres miałam 12.06 owulacje 3.07 i w tych dniach staraliśmy się o dziecko. We wtorek zrobiłam test i wyszła blada cienka kreska, w środę powtórzyłam - to samo, dziś znów zrobiłam test o czułości 20 (poprzednie były 10) i znów blada kreska. Zastanawia mnie to, bo po 4 dniach od pierwszego testu kreska chyba powinna być już zdecydowanie wyrazniejsza. Czy któraś z Was tak miała? Na betę i do lekarza mogę pójść dopiero w przyszłym tyg. Cykle mam nieregularne, najczęściej 33-35 dni, dziś jest 37 dc. Jak myślicie, czy te blade kreski mogą oznaczać ciąże i póki co nie martwić się ich intensywnością? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neva

A jeżeli chodzi o objawy - senność, zmęczenie i bolesne piersi 😐 mogłabym spać na stojąco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 454665

Możesz być w ciąży (te kreski), natomiast na objawy po 03.07 dużo za wcześnie (hipochondria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niekoniecznie hipochondria. Ja miałam dokładnie tak samo zanim pojawiły się dwie kreski, piersi ciężkie jakby pełne i tkliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehm

Ciąża jak najbardziej prawdopodobna, pewnie przeunela Ci się owulacje i ciąża jest wczesna stąd te słabe kreski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Tez bawiłam się z testami co tylko wprawiało mnie w stres bo robiłam codziennie przez 4 dni i kreska cały czas miała takie same zabarwienie, a przecież bhcg wzrasta i powinna być różnica chociaż co 48 godz. 

Uspokoilam się dopiero po badaniu z krwi, zrobiłam jednego dnia później powtórzyłam po 48 godz i wzrastała mi idealnie. Później wizyta u lekarza i było wszystko się potwierdziło :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neva

Magda, bardzo Ci dziękuję uspokoilas mnie ☺️ ja właśnie też się martwiłam tym, że przez te 4 dni kreska nie zrobiła się bardziej intensywna. W poniedziałek mam urlop więc zrobię badanie z krwi. Staramy się z mężem o dziecko od roku i trochę swiruje ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
10 godzin temu, Gość Neva napisał:

Magda, bardzo Ci dziękuję uspokoilas mnie ☺️ ja właśnie też się martwiłam tym, że przez te 4 dni kreska nie zrobiła się bardziej intensywna. W poniedziałek mam urlop więc zrobię badanie z krwi. Staramy się z mężem o dziecko od roku i trochę swiruje ☺️

Doskonale Cię rozumiem :) my z mężem już jesteśmy 4 lata po ślubie i dopiero teraz się udało :) a martwię się nadal mimo ze pierwsza wizyta w 5 tyg tak się stresowałam a było widać już pęcherzyk ciążowy :) na kolejna znowu w stresie czekałam 3 tygodnie i był już widoczny zarodek z bijącym serduszkiem,  8tc. 

No i teraz nadal stresik, aktualnie 11 tc i we wtorek badania prenatalne :) 

tak to już z nami kobietami jest, ze martwić się będziemy na każdym etapie ciąży :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neva

Gratuluję z całego serca 😍 wiem, co czujesz bo jedna ciąże mam za sobą, każda wizyta to stres czy aby wszystko ok ale na pewno tak będzie i nawet nie myśl inaczej 😊 najgorsze masz już za sobą a teraz będzie tylko rosnąć i rosnąć 😊 a zobaczysz jaka radość jak poznasz płeć 🙂

Ja nie wytrzymałam i przed chwilą zrobiłam kolejny test - tym razem już dwie piękne grube kreski 😍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×