Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Pocalowalismy sie z kolezanka na jaja....

Polecane posty

Gość Magda

....ale mi sie chyba spodobalo i zrobilo mi sie bardzo cieplo. Chcialam wiecej.....czy jestem lesbijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman

stanal mi, jak laski sie liza to mnie podnieca, na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feministar
1 minutę temu, Gość roman napisał:

stanal mi, jak laski sie liza to mnie podnieca, na serio.

Tylko oblesny facet mogl cos takiego napisac. Jestes oblesniuchem i chodzacym dowodem na to jacy sa mezczyzni. Idz do rynsztoka ! 

Do autorki: prawdziwa milosc to tylko z kobieta. nie przejmuj sie, odkryj siebie a znajdziesz droge do szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

WŁASNIE OSTATNIO się do mnie taka jedna przyssała🙂 powiedziała że jakby miała wybierać mnie albo mojego meża to wybrała by mnie. to też less jest?  chciała numer tel, powiedziałam że zapomiałam , to pytała czy mam gb? bo jak ona ma mnie znaleźć? hahaha.Ciągała mnie to do tańca to na papierosa normalnie aż mąż zazdrosny był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
3 minuty temu, Gość gość napisał:

WŁASNIE OSTATNIO się do mnie taka jedna przyssała🙂 powiedziała że jakby miała wybierać mnie albo mojego meża to wybrała by mnie. to też less jest?  chciała numer tel, powiedziałam że zapomiałam , to pytała czy mam gb? bo jak ona ma mnie znaleźć? hahaha.Ciągała mnie to do tańca to na papierosa normalnie aż mąż zazdrosny był:)

Powinnas sprobowac i zobaczyc czy wam sie podona, mozesz wciagnac meza zeby nie czul sie poszkodowany hahhaha. To bylaby super seksualne przygoda. Wy byscie sie soba zejely a maz by wam pomogl troche sie rozgrzac i zakonczyc. Ja bym tak chciala chyba sprobowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość madzia napisał:

Powinnas sprobowac i zobaczyc czy wam sie podona, mozesz wciagnac meza zeby nie czul sie poszkodowany hahhaha. To bylaby super seksualne przygoda. Wy byscie sie soba zejely a maz by wam pomogl troche sie rozgrzac i zakonczyc. Ja bym tak chciala chyba sprobowac. 

nieee 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka
9 minut temu, Gość madzia napisał:

Powinnas sprobowac i zobaczyc czy wam sie podona, mozesz wciagnac meza zeby nie czul sie poszkodowany hahhaha. To bylaby super seksualne przygoda. Wy byscie sie soba zejely a maz by wam pomogl troche sie rozgrzac i zakonczyc. Ja bym tak chciala chyba sprobowac. 

Ile masz latek? Ja mam 19 lat i bardziej mnie kręcą dziewczyny niż mój facet, też raz sie całowałam w klubie to mój chłopak się obruszył ale później tańczyliśmy razem i było spoko. Tylko że brakuję na dłuższą znajomość, bo to pieszczoty w klubie tylko nakręcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Ewka napisał:

Ile masz latek? Ja mam 19 lat i bardziej mnie kręcą dziewczyny niż mój facet, też raz sie całowałam w klubie to mój chłopak się obruszył ale później tańczyliśmy razem i było spoko. Tylko że brakuję na dłuższą znajomość, bo to pieszczoty w klubie tylko nakręcają.

ejjjjj. stop. nie nakręcaj się. to nie jest miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość hahaha napisał:

ejjjjj. stop. nie nakręcaj się. to nie jest miejsce:)

za późno....już poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
1 minutę temu, Gość Ewka napisał:

Ile masz latek? Ja mam 19 lat i bardziej mnie kręcą dziewczyny niż mój facet, też raz sie całowałam w klubie to mój chłopak się obruszył ale później tańczyliśmy razem i było spoko. Tylko że brakuję na dłuższą znajomość, bo to pieszczoty w klubie tylko nakręcają.

Ja mam 25 latek i musze przyznac ze dziewczyny rowniez bardzo mnie kreca. Fajnie ze twoj chlopak zaakceptowal twoj pocalunek, nie wszysct sa tacy postepowi. Masz racje, dotyk w klubie i gorace pocalunki starczaja na chwile ale czasami chcialoby sie wiecej i w klubie raczej glupio. Ja kiedys calowalam sie z kolezanka i dotykalysmy sie ale ona nie byla pewna czy chce cos wiecej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dwa razy się w życiu z dziewczyna  calowalam.  Ostatnio przez męża. Byliśmy w dwie pary na imprezie i mąż powiedział że jak się poczujemy to stawia najdroższe drinki.  Nieźle co to kosztowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dwa razy się w życiu z dziewczyna  calowalam.  Ostatnio przez męża. Byliśmy w dwie pary na imprezie i mąż powiedział że jak się poczujemy to stawia najdroższe drinki.  Nieźle co to kosztowało:)

A podobalo Ci sie, myslisz ze moglabys cos wiecej niz pocalunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha
Przed chwilą, Gość Madzia napisał:

A podobalo Ci sie, myslisz ze moglabys cos wiecej niz pocalunki?

myślę ze mogłoby być fajnie:) ale najpierw na próbę tylko ja i kolezanka.. pózniej zastanowimy się czy potrzeba nam faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
Przed chwilą, Gość hahaha napisał:

myślę ze mogłoby być fajnie:) ale najpierw na próbę tylko ja i kolezanka.. pózniej zastanowimy się czy potrzeba nam faceta:)

🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Dziewczyny ja raz sprobowalam cos wiecej niz pocalunki i szczerze powiem ze bardzo mi sie podobalo. Bardziej niz z facetem ! zadnego przedwczesnego....moja partnerka wiedziala co ze mna zrobic a ja jej sie odwzieczylam tym samym 😁 nie potrzebuje faceta do niczego hihihhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on on

Powiem ze moglbym sie patrzec jak dwie laski sie oblapiaja i wiem ze laski tez tak maja ale dziwi mnie to ze laski nie moga sie patrzec jak goscie sie macaja. Ze niby taki homoseksualizm wybiorczy hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asm
1 godzinę temu, Gość on on napisał:

Powiem ze moglbym sie patrzec jak dwie laski sie oblapiaja i wiem ze laski tez tak maja ale dziwi mnie to ze laski nie moga sie patrzec jak goscie sie macaja. Ze niby taki homoseksualizm wybiorczy hahahah

Ja bym z chęcią popatrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscBb

Jestem zakochana w jednej koleżance, ona jest hetero, ale ja wyglądam jak chłopak, podobam jej się i chce ją całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×