Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor

Miałem piękny sen

Polecane posty

Gość Autor

Przytuliła mnie moja miłość i to tak dłużej po czym patrzylismy na siebie jakbyśmy mieli się całować. Do tego powiedziała jeszcze że wiedziała o tym że może mi ufać.

Temat o żadnej s.. i innych idiootach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To napisz wyraźnie dla której, pewnie się kobieta ucieszy jak czuje to samo,a przy okazji uciszysz te inne, co będą sobie wmawiać ,że dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Jej imię zaczyna się na M. Znamy się realnie, z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Co mógł oznaczać ten sen? Czułem płynąca od niej miłość, to nie byl przyjacielski uścisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosc
31 minut temu, Gość Autor napisał:

Przytuliła mnie moja miłość i to tak dłużej po czym patrzylismy na siebie jakbyśmy mieli się całować. Do tego powiedziała jeszcze że wiedziała o tym że może mi ufać.

Temat o żadnej s.. i innych idiootach 🙂

Sylwia sucha potrafi każdy temat zdominować bo jej się wydaje że wszędzie ma albo wrogów albo wielbicieli a nawet jak nic nie może pod siebie podciągnąć to epatuje we wszystkich tą swoją fanatyczną pobożnością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kosc napisał:

Sylwia sucha potrafi każdy temat zdominować bo jej się wydaje że wszędzie ma albo wrogów albo wielbicieli a nawet jak nic nie może pod siebie podciągnąć to epatuje we wszystkich tą swoją fanatyczną pobożnością .

zgadzam się w 100% 

A znam taką z reala, wiecznie "pobożną" niewinną, która zasługiwała tylko na szacunek i uznanie a inni to winni, źli - przez nią straciłam pracę i teraz życie, bo pracy właściwie nie mam a miałabym. Płakać mi się chce tylko płakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zgadzam się w 100% 

A znam taką z reala, wiecznie "pobożną" niewinną, która zasługiwała tylko na szacunek i uznanie a inni to winni, źli - przez nią straciłam pracę i teraz życie, bo pracy właściwie nie mam a miałabym. Płakać mi się chce tylko płakać..

Jakaś Sylwia zabrała ci pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Kosc napisał:

Jakaś Sylwia zabrała ci pracę ?

nie ona ale jej pokroju babsko

boję się takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

Nie piszcie o niej bo znowu tu przyleci. Skupcie się na śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

to wy mi niszczycie życie jak ja tylko chce na chleb pracować!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor

No kurrwa. Poddaje sie. Ide stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosc
Przed chwilą, Gość Sylwia napisał:

to wy mi niszczycie życie jak ja tylko chce na chleb pracować!!! 

My chcemy żebyś przestała wtrącać się w każdy temat jakby był o tobie a dosadniej my mamy cię w dupie ale ty z niej wyłazisz milion razy i nie dociera do ciebie że nikt nie chce tu z tobą dyskutować bo nie odróżniasz świata wirtualnego od swojej koziej Wólki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

to wy mi niszczycie życie jak ja tylko chce na chleb pracować!!! 

taa zacznij czytać to, co piszesz....to ty jesteś emocjonalna i to ty atakujesz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubię tych pi3rd0lonych snów.., zawsze jak się zaurocze w jakiejs kobiecie i mocno o niej mysle to śni mi się potem, że się calujemy, przytulamy itp.., potem rano budze się wku,rwiony, ze to tylko sen a potem w realu nic takiego się nie dzieje.., j3bac to

z kolei lubie sny kiedy sni mi się, ze r0cham jakas laske, taką z która w relau w sumie nie mam wiekszego kontaktu, po takim snie zawsze potem o niej mysle, mimo, ze np potrafilem 2 lata z nią slowa nie zamienic, to jest ciekawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
2 godziny temu, Gość Kosc napisał:

Sylwia sucha potrafi każdy temat zdominować bo jej się wydaje że wszędzie ma albo wrogów albo wielbicieli a nawet jak nic nie może pod siebie podciągnąć to epatuje we wszystkich tą swoją fanatyczną pobożnością .

Powiedz to tej podszywacce .Sylwia tu nie pisze bo jest w pracy.Widać ktoś usilnie chcę żeby wszyscy myśleli że to ona.A może to Ty piszesz w jej imieniu a teraz wywracasz temat robiąc z igły widły.Co ci przeszkadza czyjąś wiarą?przeszkadza ci ze wierzy bo tym sposobem się nie puszcza a Ty usilnie chcesz w Coś ją wyrobić mam rację?Obserwuję twoje usilnie starania na forum.Dominuje temat bo widzi ze ktoś pisze w jej imieniu czytaj wyrażnie .Podkopała ci twoją taktykę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

taa zacznij czytać to, co piszesz....to ty jesteś emocjonalna i to ty atakujesz ludzi

Mowisz do trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
1 godzinę temu, Gość Kosc napisał:

My chcemy żebyś przestała wtrącać się w każdy temat jakby był o tobie a dosadniej my mamy cię w dupie ale ty z niej wyłazisz milion razy i nie dociera do ciebie że nikt nie chce tu z tobą dyskutować bo nie odróżniasz świata wirtualnego od swojej koziej Wólki .

Tak a co powiesz o tematach na kafe opartych o rozmowy z jej pracy?To jest nękanie.Była tu już mowa o tym.Rozmawiałaś z trolem.Trol w kazdy temat sie wtrąca bo jest kochanicą męza Sylwi i chce Sylwie pogrążyc.Nie widać?Ślepy?/ślepa?Trik nie zdaje sobie sprawy kiedy Sylwia fizycznie jest na kafe a kiedy jej niema.Tyrol wali na oślep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admnin
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

To napisz wyraźnie dla której, pewnie się kobieta ucieszy jak czuje to samo,a przy okazji uciszysz te inne, co będą sobie wmawiać ,że dla nich

A tobie usilnie zależy na tym żeby wszyscy myśleli że to ona.Czemu wmawiasz ludziom że ona tu jest?I że to do niej?Czemu się za nią podszywasz i czemu piszesz w jej imieniu a potem jeszcze inni mają urojenia i rzucają w nią bezpodstawne oszczerstwa?Gdzie jest emocjonalna i gdzie kogo atakuje skoro to nie ona?.Przecież jej tu niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
2 godziny temu, Gość Kosc napisał:

Sylwia sucha potrafi każdy temat zdominować bo jej się wydaje że wszędzie ma albo wrogów albo wielbicieli a nawet jak nic nie może pod siebie podciągnąć to epatuje we wszystkich tą swoją fanatyczną pobożnością .

Gdzie widzisz żeby to była ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
2 godziny temu, Gość Kosc napisał:

Jakaś Sylwia zabrała ci pracę ?

Z tego co wiem to Sylwia straciła 5 razy prace przez ludzi ktorzy w podły sposób ją zniesławili ,wyzywali i rozpowiadali nieprawdę.Afera za aferą.Grupa ludzi nazwijmy ją,mafia"chcę tę kobietę wykończyć.Sprawa jest w toku ponieważ ci ludzie już dawno powinni stanąć przed wymiarem sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
2 godziny temu, Gość gość napisał:

zgadzam się w 100% 

A znam taką z reala, wiecznie "pobożną" niewinną, która zasługiwała tylko na szacunek i uznanie a inni to winni, źli - przez nią straciłam pracę i teraz życie, bo pracy właściwie nie mam a miałabym. Płakać mi się chce tylko płakać..

To co robisz nazywa sie zniesławieniem.Oczerniasz kogoś tylko dlatego że jest pobożny?Jesli ktos jest winny to jest winny .Logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admin
2 godziny temu, Gość gość napisał:

taa zacznij czytać to, co piszesz....to ty jesteś emocjonalna i to ty atakujesz ludzi

To nie ona.Ona nie atakuje tylko jest atakowana.To porządną i normalna kobieta.Mam zgoła odmienne informacje.Nie jest też emocjonalna chyba ze jest niszczone ona lub jej rodzina to wtedy fakt ,reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×