Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria

Faceci

Polecane posty

Gość Daria

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest. 

Poznałam faceta na jednym z portali erotycznych. Mieliśmy super kontakt, świetny start, rozmowy godzinami. W końcu zgodziłam się z. Nim spotkać. Umówiliśmy się w hotelu. Fantastyczne dymanko, wspólny rytm, świetna zabawa. Nic dodać nic ująć. Rano, miał coś do załatwienia, wyszedł ale wiedziałam, źe ma wrócić. Ja jednak wyszłam. Zaraz telefon, smy dlaczego uciekłam, itd. Potem kontakt coraz rzadszy, zero naszych rozmów, dzwoniłam ja, powiedział, ze oddzwoni, lecz nie. Powód -dużo pracy. Potem ja nie mogłam -wypadek na rowerze. I już teraz nic. Co robić, o co mu biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To po prostu zboczeniec internetowy, który umawia się z dziewczynami na seks w hotelach. Nie oferując wspólnej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bird

Wrzuć fotke swoich cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Daria napisał:

Dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest. 

Poznałam faceta na jednym z portali erotycznych. Mieliśmy super kontakt, świetny start, rozmowy godzinami. W końcu zgodziłam się z. Nim spotkać. Umówiliśmy się w hotelu. Fantastyczne dymanko, wspólny rytm, świetna zabawa. Nic dodać nic ująć. Rano, miał coś do załatwienia, wyszedł ale wiedziałam, źe ma wrócić. Ja jednak wyszłam. Zaraz telefon, smy dlaczego uciekłam, itd. Potem kontakt coraz rzadszy, zero naszych rozmów, dzwoniłam ja, powiedział, ze oddzwoni, lecz nie. Powód -dużo pracy. Potem ja nie mogłam -wypadek na rowerze. I już teraz nic. Co robić, o co mu biega?

nie wiem , ale ja bym to kontynuował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×