Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiss

kryzys meskosci wzial sie stad, ze kobiety zaczely miec takie wymagania jak mezczyzni

Polecane posty

Gość w kość

a może to kryzys kobiecości?

ściągaj spodnie i załóż w końcu ...enkę!😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
14 minut temu, Gość Gość napisał:

A nie widzisz że Ci co nie chcą dzieci często też nie chcą pieniędzy, nie chcą władzy, nie chcą kariery.?  

Nie widze. Zazwyczaj bardzo chca pieniedzy i boja sie ze kobieta je im zabierze 😹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość w kość napisał:

a może to kryzys kobiecości?

ściągaj spodnie i załóż w końcu ...enkę!😚

W chwili obecnej kobieta mozna byc i w spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

i facetem w ...ence,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Piękne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn
1 godzinę temu, Gość Kiss napisał:

...a mezczyzni uwazaja to za niesprawiedliwe 😹

Ilu nieatrakcyjnych mezczyzn zali sie, ze ladna kobieta dala im kosza?

Ilu nie lubiacych i nie umiejacych gotowac mezczyzn zali sie, ze kobieta nie ma checi pichcic wyszukanych potraw?

Ilu zaniedbanych, biednych, podstarzalych zyciowych przegrancow ma pretensje do swiata, ze dostaja kosza od mlodych, atrakcyjnych i z dobra praca kobiet?

My kobiety nie jestesmy po to, by spelniac Wasze zachcianki!

kolejny temat niedowartościowanego paszteta 

to że kobieta nie umie gotowac to swiadczy że jest alectwem życiowym - dlaczego wobec siebie stosujecie taryfę ulgową a do faceta macie pretenssje że nic nie umie - akurat gotowanie to rzecz na tyle prosta że byle głupek moze ją ogarnąć więc rzeczy o wiele prostsze niż typowo męskie zajęcia są dzis dla was nie do ogarnięcia to tylko świaczy czy mniej wartościowa jest własnie dzisiaj kobieta czy facet. To że kobieta może zrobić prawko i jeżdzic autem o niczym nie świadczy bo już zmienić koło gdy złapie gumę to dla niej cos niebywałego i szuka do pomocy tego znienawidzonego samca.

feminizm któy zniszczył obecne pokolenie kobiet - mam na myśli pokolenie millenials i tych kolejnych z młodszej generacji ( ta to juz wogóle porażka - sieroty po fejsbuku i internecie) rozleniwił kompletnie wszelkie kobiece instynkty macierzyńskie i typowo kobiece.

ja tam takich przegranców nie znam,do tych z dobra pracą nie uderzam bo jestem przeciętny a takie szukają księcia z bajki który takich jak one ma na tydzień kilkanaście więc na ogół są same pomimo dobrej pracy i urody

facet ma w d....e ile zarabiasz i gdzie pracujesz liczy się dla niego to jak wyglądasz - nie musisz być super piękna bo takie na ogól są puste a do zwiazku szuka sie kogoś powazniejszego z przeciętną byle nie kompletnie brzydka urodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
9 minut temu, Gość cvbn napisał:

kolejny temat niedowartościowanego paszteta 

to że kobieta nie umie gotowac to swiadczy że jest alectwem życiowym - dlaczego wobec siebie stosujecie taryfę ulgową a do faceta macie pretenssje że nic nie umie - akurat gotowanie to rzecz na tyle prosta że byle głupek moze ją ogarnąć więc rzeczy o wiele prostsze niż typowo męskie zajęcia są dzis dla was nie do ogarnięcia to tylko świaczy czy mniej wartościowa jest własnie dzisiaj kobieta czy facet. To że kobieta może zrobić prawko i jeżdzic autem o niczym nie świadczy bo już zmienić koło gdy złapie gumę to dla niej cos niebywałego i szuka do pomocy tego znienawidzonego samca.

feminizm któy zniszczył obecne pokolenie kobiet - mam na myśli pokolenie millenials i tych kolejnych z młodszej generacji ( ta to juz wogóle porażka - sieroty po fejsbuku i internecie) rozleniwił kompletnie wszelkie kobiece instynkty macierzyńskie i typowo kobiece.

ja tam takich przegranców nie znam,do tych z dobra pracą nie uderzam bo jestem przeciętny a takie szukają księcia z bajki który takich jak one ma na tydzień kilkanaście więc na ogół są same pomimo dobrej pracy i urody

facet ma w d....e ile zarabiasz i gdzie pracujesz liczy się dla niego to jak wyglądasz - nie musisz być super piękna bo takie na ogól są puste a do zwiazku szuka sie kogoś powazniejszego z przeciętną byle nie kompletnie brzydka urodą

Haha. Doczytaj może. 

A to, że facet nie umie gotować, to nie jest kalectwo życiowe?

Umiem zmienić koło :) co za problem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Facet namawia mnie na Wieśmina, ale niedawno grałam (niecałe pół roku temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redborak

szkoda czasu na czytanie - forum dla życiowych frustratek i feministycznych wariatek nienawidzących każdego kto ma penisa. Mizoandria w czystej postaci no ale wam dziś wszystko wolno bo tego was uczy podprogowym przekem lewacki feminizm bo w koncu jesteście niby ta płeć "słabsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość face

jakoś nie potrzebuje jako mężczyzna do życia wiecej jak 700zł na miesiac, fakt, mieszkam z rodzicami, ale to też świadczy, że nie interesuje mnie budowa nowego domu itd, czyli nie mam potrzeb materialistycznych. Mężcyzna który patrzy całe życie jak zarobic wiecej kasy śmieszy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Haha. Doczytaj może. 

A to, że facet nie umie gotować, to nie jest kalectwo życiowe?

Umiem zmienić koło 🙂 co za problem 🙂

a co tu czytać - forum dla zyciowych frustratek nienawidzących kadego kto ma przyrodzenie między nogami. Mizoandria w czystej postaci no ale wam wolno bo w koncu jesteście ta płeć "słabsza". Macie przyzwolenie na wysydzanie i obrażanie każdego faceta bo tego was przekazem podprogowym nauczył kryptofeminizm.Was atakować i krytykowac nie można bo zaraz z miejsca taki fcet okrzyczany jest jako mizogin,pewnie do tego z problemami wszelakiego rodzaju wymyślanych naprędce przez zidiciałych sfeminizowanych lub ze strachu psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Wiesmin jest zayebisty, nawet oddali zarciki w stylu Sapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec

konsola ps 4 rządzi - a ja czekam aż na ps store potanieje Narcosis bo gra fajna ale raptem na niecałe 3 h a kosztuje 89 zł trochę drogo jak za grę tak krótką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

4 minuty temu, Gość face napisał: jakoś nie potrzebuje jako mężczyzna do życia wiecej jak 700zł na miesiac, fakt, mieszkam z rodzicami, ale to też świadczy, że nie interesuje mnie budowa nowego domu itd, czyli nie mam potrzeb materialistycznych. Mężcyzna który patrzy całe życie jak zarobic wiecej kasy śmieszy mnie... X to tak jak ja 😱

więc już wiesz dlaczego jesteś w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość dfd napisał:

a co tu czytać - forum dla zyciowych frustratek nienawidzących kadego kto ma przyrodzenie między nogami. Mizoandria w czystej postaci no ale wam wolno bo w koncu jesteście ta płeć "słabsza". Macie przyzwolenie na wysydzanie i obrażanie każdego faceta bo tego was przekazem podprogowym nauczył kryptofeminizm.Was atakować i krytykowac nie można bo zaraz z miejsca taki fcet okrzyczany jest jako mizogin,pewnie do tego z problemami wszelakiego rodzaju wymyślanych naprędce przez zidiciałych sfeminizowanych lub ze strachu psychologów.

To forum dla kobiet.  Jeśli chcesz poczytać ochy i achy na temat męskiej płci to zmień miejsce. Proste. W jakim celu bytujecie tutaj i się plujecie? Tu nie powinno was być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mad Max nawet wyglada ciekawie. Podrzuce pomysl lubemu, moze sobie sprawimy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

I mad maxa jak nie grałas 😄👌

j grałem ,wersja pudełkowa,obecnie na ps store za 39 zł polecam, świetna gra w klimacie filmu millera i i GTA,fabułą ciekawa i zapadajaca na długo w pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

To forum dla kobiet.  Jeśli chcesz poczytać ochy i achy na temat męskiej płci to zmień miejsce. Proste. W jakim celu bytujecie tutaj i się plujecie? Tu nie powinno was być 

prawda zawsze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość cvbn napisał:

prawda zawsze boli

Wasza prawda to gòwno prawda. My nie mamy ochoty czytać was. Idźcie na braci przychlastow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec

a obecnie pruję w Amnesię:Machine for Pigs uwielbiam gry horrorki:) potem jadę z Murdered:Soul suspect (cos w stylu filmu "Uwierz w ducha") i SOMA. RDR 2 już kupiłem i wbrew pozorom coś mnie na razie ta gra nie zachęciła, obszedłem też nowe A Plague Tale:Innocent (coś jakby The Last of Us tyle że w śedniowieczu - świetna). Ale najlepszą grą i tak jest Alien :Isolation:) Miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbn
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wasza prawda to gòwno prawda. My nie mamy ochoty czytać was. Idźcie na braci przychlastow. 

siad powiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

laska dostała krwawej merry i juz zaczyna wyzywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Leżaczek napisał:

Ale nudne tamaty na forum 😞 a EA Access dopiero za 5 dni startuje na mojej konsoli 😞

Możesz już się tu nie udzielać. Ty tylko spamujesz o gierkach w tematach do tego nie przeznaczonych. Zmień forum. Ludzie tutaj nie są by ci rozrywki odraczać gdy ci się granice znudzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec

Mafia 3 - grałem ale jedynka z 2002 lepsza:)

W COD:MW także i to jescze na PC w 2007 także remaster na ps 4 sobie odpuściłem, battlefieldy też nie grałem bo nie lubię sieciowych strzelanek w tych klimatach sprawie sobie chyba COD:WW 2 bo nie grałem,mam do ogrania jeszcze GTA 5,Emily Wants to Play i Play Too,Black Mirror,Thiefa,COD Infinity Warfare, God of War ,hmm mam sporo gier bo co zarobie to raz na miesiąc z kilka tytułów sobie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
10 minut temu, Leżaczek napisał:

31 minut temu, Gość konsolowiec napisał: więc już wiesz dlaczego jesteś w tym miejscu X ale lubię duże pieniądze, najlepsze obligacje 12letnie dają 2% powyżej inflacji więc trzeba mieć spory majątek żeby dostać co roku 12x700+podatek belki... i sobie lezakowac grać 😏🎮

jeżeli żyjes za 700 zł a tylko grasz to na bank utrzymują cie starzy bo za 700 zł nikt by nie wyżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolowiec

a najbardziej kocham gry eksploracyjne bo mam duszę podróznika - polecam takie tytuły jak Firewatch,Kona,Everybody's gone to the Rapture,Obduction czy nieocenione Dear Esther i Journey.Zwłascza Dear Esther to gra po prostu magiczna kocham takie gry i szkoda ze mało jest takich perełek. Podobnie Kona i Firewatch ja lubie takie gry gdzie jesteśmy osamotnieni na łonie przyrody,ponadto Kholat z domieszką grozy,Vanishing of the Ethan Carter był niezły ale nie grałem tylko obejrzałem gameplaya na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość dfd napisał: jeżeli żyjes za 700 zł a tylko grasz to na bank utrzymują cie starzy bo za 700 zł nikt by nie wyżył X ja bym wyzyl 😞 

nie oceniam i gratuluję pomysłu na zycie;p 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
6 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość dfd napisał: jeżeli żyjes za 700 zł a tylko grasz to na bank utrzymują cie starzy bo za 700 zł nikt by nie wyżył X ja bym wyzyl 😞 

to gdzie ty mieszkasz? W lesie? Masz porobiony zapas słoików na zimę a tego kompa to do czego podłączasz? Masz zasilanie słoneczne? Za 700 zł to się w najlichszej wioseczce nie utrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

spoko każdy żyje tak jak mu wygodnie grunt by nie szkodził drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logos
2 godziny temu, Gość Gość P. napisał:

W społeczeństwie utarło się, że od kobiet wymaga się więcej. Np. facet jak nie jest prawiczkiem może do ślubu pójść w każdym kolorze garnituru i zawsze tak było, a czemu było tak, że biała suknia, czy welon tylko dla dziewicy? Kobiety się naznaczało, a facetów nie.

Nie sądzę żeby to był wymysł kobiet🤔

 

2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Inaczej się traktuje alkoholika, a inaczej alkoholiczkę,

To może wynikać z innych powodów.  Pijana kobieta jest narażona na większe niebezpieczeństwo. Zacznijmy od tego, że ani alkoholik ani alkoholiczja nie znajdą szacunku w społeczeństwie, ponieważ ich postawa sugeruje autodestrukcję, kryzys egzystencjonalny, brak jakichkolwiek ambicji i przede wszystkim słabość,  brak woli walki i tchórzostwo,  by stawić czoła życiu. Tchórzostwo nigdy nie cieszyło się szacunkiem. 

Oprócz tego trzeba zaznaczać - zarówno pijana kobieta jak i mężczyzna narażeni są na takie niebezpieczeństwa jak kradzież i pobicie, ale kobieta w dodatku na gwałt,  jest słabsza fizycznie i może ją spotkać najgorsze. Każdy człowiek instynktownie czuje te sprawy. Powszechne uwielbienie natomiast dotyczy herosów, ludzi walczących, odważnych, szanujących swoje ja, a nie ulegającym słabościom. Poza tym widok mężczyzny w najgorszych sytuacjach cielesnych nie szokuje, bo to mężczyźni od zawsze byli żołnierzami czy rycerzami, to oni czołgali się w bajorach, na polach i w lasach, to mężczyźni wyzywali innych mężczyzna na pojedynek, dlatego ich widok w marnym stanie nikogo nie szokuje... kobiety od zawsze były maskotkami, a więc Joanna D'arc, Maria Curie, Mileva Maric... to były kobiety powrzechnie nieakpcetowane mimo odwagi większej niż u 95% mężczyzn, mimo umysłu tęższego niż 98% reszty świata, dlaczego? Bo porządek świata ustanawiany był od zawsze przez silniejszych fizycznie, tych co to łapali wyjątkowo silne kobiety, torturowali je,  a następnie palili na stosach, przez tych co to w swych domach byli najsilniejsi, silniejsi od żon i swoich dzieci. Mężczyźni nie chcą (w większości) być rządzeni przez kobiety ani przyznać,  że kobiety są: mądrzejsze, lepsze, silniejsze,  odważniejsze czy waleczniejsze... kobiety mają być ładniejsze,  by zaspokoić mężczyzn w nocy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×