Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jestem zakochany w pięknej kobiecie

Polecane posty

Gość TAK

O staly kontakt nie jest trudno w czasach wszechobecnego internetu. Może spróbuj podtrzymywać kontakt, zainteresowanie przez telefon, maile. Będzie mniej stresująco.

Czy ona w ogole wie, ze Ci na Niej zależy? Moze czeka na Twoj ruch? Stąd te przerwy..

Może sprawiasz wrażenie niezdecydowanego? I kobieta nie ma pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Ja kiedys bylam tą stroną ktora zawsze zagadywala, facet odpowiadał, ale sam z siebie nigdy niczego nie inicjował. Zastanawiałam sie ciągle czy nie pomyśli, ze to ja go napastuje...

Trzeba trochę pograc jakby w ping ponga 🙂 Zeby obie strony mialy pewność, o co nam chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
28 minut temu, Gość TAK napisał:

O staly kontakt nie jest trudno w czasach wszechobecnego internetu. Może spróbuj podtrzymywać kontakt, zainteresowanie przez telefon, maile. Będzie mniej stresująco.

Czy ona w ogole wie, ze Ci na Niej zależy? Moze czeka na Twoj ruch? Stąd te przerwy..

Może sprawiasz wrażenie niezdecydowanego? I kobieta nie ma pewności...

Nie umiem nawiązać tego kontaktu przez media, najpierw wolałbym się spotkać a potem pisać. Przez smsy nie widzisz reakcji, czy dana osoba jest szczera, czy Cię chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A teraz tego nie wiesz, na podstawie dotychczasowej znajomosci? Nie czujesz ze jest cos miedzy wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie umiem nawiązać tego kontaktu przez media, najpierw wolałbym się spotkać a potem pisać. Przez smsy nie widzisz reakcji, czy dana osoba jest szczera, czy Cię chce.

Znałam kiedyś kogoś tzn znam dalej ale właśnie nie mamy już kontaktu a z tego co pamiętam to on zawsze wołał jak do niego,,golnęłam""w sensie zadzwoniłam albo on do mnie/nas.Nigdy nie lubił esemesów.Brzmisz  jak on.Długich przerw też nie lubił bo bał się że za bardzo się od siebie oddalimy..mimo że niby gdy nie byliśmy razem.Chidziło bardziej o więź emocjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Nie umiem nawiązać tego kontaktu przez media, najpierw wolałbym się spotkać a potem pisać. Przez smsy nie widzisz reakcji, czy dana osoba jest szczera, czy Cię chce.

A spotkania pewnie nie będzie, bo ciężko sie zdobyć na odwagę. I kolo sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już mnie nie zobaczy

A ja mam taką sytuację już od kilku miesięcy, on patrzy ,zakochany ale nie robi nic!!! Mam dość, nie będę czekać bo na co mam czekać, to trwa już tak długo i nic.  Jestem zmęczona,psychicznie ,nie chciałam innych ,tylko jego, widział to w moich oczach,czekałam,teraz zeszlam mu z oczu,nie PRZYCHODZĘ, myślałam że zateskni. Poddaję się, już mi nieraz łzy w oczach stały, nie mam już sił, on mnie już myślę nie chce, nie chcę nikogo,będę sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość Gość napisał:

A teraz tego nie wiesz, na podstawie dotychczasowej znajomosci? Nie czujesz ze jest cos miedzy wami?

Czuje ale jak mam jej o tym powiedzieć? Wprost to będzie desperacja. Jest od początku to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak

Zagadywac 🙂 podtrzymywac kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość I tak napisał:

Zagadywac 🙂 podtrzymywac kontakt

Przez jakiś czas tego kontaktu praktycznie nie było i teraz ciężko to odbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coś
27 minut temu, Gość gosc napisał:

Czuje ale jak mam jej o tym powiedzieć? Wprost to będzie desperacja. Jest od początku to coś.

jak to jak? normalnie.Żadna desperacja tylko akt odwagi i szczerych uczuć.Mało kto ma to coś a Ty od tak to marnujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coś
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Przez jakiś czas tego kontaktu praktycznie nie było i teraz ciężko to odbudować

doskonale to rozumiem,potrzeba pierwszego kroku później będzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość to coś napisał:

jak to jak? normalnie.Żadna desperacja tylko akt odwagi i szczerych uczuć.Mało kto ma to coś a Ty od tak to marnujesz.

Mam mętlik w głowie niby chce a coś mnie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Teraz jak zagadałem to nie wiedziała że to dlatego bo chciałem, czy dlatego że musiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powoli

Na początku zwykle jest niezręcznie. Jak wam na sobie zależy, to powinniście obydwoje byc wobec siebie bardziej wyrozumiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Powoli napisał:

Na początku zwykle jest niezręcznie. Jak wam na sobie zależy, to powinniście obydwoje byc wobec siebie bardziej wyrozumiali...

Skąd się ta niezręcznosc bierze? Mówisz że to zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak

Bo wam zależy. Chcecie jak najlepiej wypaść. To normalne. Wiec tym bardziej trzeba podejsc do siebie ze zrozumieniem i łaskawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pochwal się, jak Ci idzie 🙂 Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieszczadzka

Ona czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiecznie czekać nie będzie. Nawet jak jestes porządnym facetem. Wystarczy, że utwierdzisz ja w przekonaniu, ze ci nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I wtedy pojawi się inny facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa
Dnia 21.07.2019 o 22:30, Gość gosc napisał:

Nie umiem nawiązać tego kontaktu przez media, najpierw wolałbym się spotkać a potem pisać. Przez smsy nie widzisz reakcji, czy dana osoba jest szczera, czy Cię chce.

Jestem na urlopie i  niemal  bez przerwy myślę o nim. Tęsknię tak, że aż mnie skręca. Z wyjazdu wróciłam i mam ochotę pojechać do pracy, by go zobaczyć, chwilę porozmawiać. Ale wygladaloby to ...yczne, więc męczę się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Przykro mi, że ostatni SMS był w swej treści powsciagliwy ( mój bardziej wylewny- emoty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaa

Ale i tak cieszyłam się że odpisał niemal natychmiast.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×