Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HejtStop

Hejt na YTberki nakręcają ich rywalki z małych kanałów

Polecane posty

Gość HejtStop

Z zazdrości o współprace i wyświetlenia, stąd nieustanne wypominanie, ile która zarobiła na współpracach, co pokazała, a co ukryła i te pociski po wyglądzie i wyśmiewanie dzieciaków, kogo normalnego to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejtStop

A te niespełnione zazdrośnie, typu Monia Mol albo Ada z mniejsze od 3 albo taka Klaudeliza i inne małe kanały, nigdy nieskalane żadną pracą z wybujałym i marzeniami i ogromną zawiścią atakują każdą, która ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość HejtStop napisał:

A te niespełnione zazdrośnie, typu Monia Mol albo Ada z mniejsze od 3 albo taka Klaudeliza i inne małe kanały, nigdy nieskalane żadną pracą z wybujałym i marzeniami i ogromną zawiścią atakują każdą, która ma więcej.

oj glupias ty, glupiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość HejtStop napisał:

A te niespełnione zazdrośnie, typu Monia Mol albo Ada z mniejsze od 3 albo taka Klaudeliza i inne małe kanały, nigdy nieskalane żadną pracą z wybujałym i marzeniami i ogromną zawiścią atakują każdą, która ma więcej.

Też mi przyszło do głowy, że hejtuja się wzajemnie z zazdrości np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta cała Monia to niezła psycholka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ta cała Monia to niezła psycholka. 

Ona się tu często chyba reklamuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Niezapominajka1987 napisał:

No Monia się reklamowała tu nie raz, chciała wypromować kanał, ale czy hejtuje to nie sądzę.

To jest jednak żenada reklamować się na takim forum. Ostatnie miejsce gdzie próbowałbym promować swój kanał gdybym go miała, bo to oznacza desperację i to, że kanał nie broni się żadną ciekawą treścią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy mniejsze od 3 czasem też się tu nie reklamowali i zapraszali na swój kanał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

To jest jednak żenada reklamować się na takim forum. Ostatnie miejsce gdzie próbowałbym promować swój kanał gdybym go miała, bo to oznacza desperację i to, że kanał nie broni się żadną ciekawą treścią. 

Jeden film zobaczyłam z ciekawości, trochę za bardzo spięta jak dla mnie i sztuczna, ale najgorsze jest to jak zaczepiała wszystkich i namawiała do hejtowania samej siebie, żeby dostać jakiekolwiek wyświetlenie 🤣😂 desperacja level hard, a potem się wypierała tego.

Tak, mniejsze od 3 się reklamowali, nawet pisali tu parę razy, tak samo ten kanał fortissima czy jakoś tak, nigdy nie weszłam w ich linki🤣jakieś panie zamożne podobno to prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia88

Mnie nikt nie hejtuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Swego czasu fortissima bardzo podbijała wątki o sobie. Wszędzie się polecały itp. Ale, że to kompletny niewypał, to nawet wątki nie były podejmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja myślę że nawet te większe youtuberki podbijają tutaj wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja myślę że nawet te większe youtuberki podbijają tutaj wątki.

No oczywiście

Taka buuuuba nawet rodzinę zatrudniła żeby monitorować i śledzić a o ojcu swojego dziecka co weekend jest kubki pomyj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wszyscy sie nakrecaja tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×