Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to może być pierwszy skok rozwojowy?

Polecane posty

Gość Gość

Córka skończyła 3 dni temu 4 tygodnie i od tych 3 dni jest z nią jeden wielki koszmar, nie chce spać, ciężko ją uspac a nawet jeśli się uda to budzi się po 15 minutach i płacze. Do tej pory drzemki trwały  2/3 godziny a od kilku dni w dzień jest to po 15 minut chyba że spacer to tak godzina. Marudzi, je na raty, ciągle płacze. Wcześniej nie była aniolkiem ale teraz to tragedia. Czy to może by  pierwszy skok rozwojowy?Czytałam o tym już dużo żeby znaleźć przyczynę jej zachowania piszą że niby ok5 tygodnia co prawda mala ma skonczone 4 ale moze zaczelo sie wcześniej. Z waszego doświadczenia: zauważałyscie  u waszych dzieci te skoki rozwojowe? Czy to może być właśnie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może być. Mój syn miał wszystkie skoki rozwojowe idealnie książkowo. Więc jak zaczynał szaleć to wiedzieliśmy, że zaczyna się kolejny skok. Musisz przeczekać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to może byc

A urodzilas w terminie? Skoki rozwojowe liczy się od planowanego terminu porodu, a nie faktycznego. Jeżeli urodzilas po terminie to wszystko by się zgadzalo☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna osoba

Skoki są ruchome. Każde dziecko ma je w swoim czasie. Moja miała okropny tzw kryzys 6tyg. Mając 6t3d przez dwie doby prawie wyszła z siebie. Darła się od rana do wieczora. Jesc nie chciała, musiałam odciągnąć mleko i podawać butelką, drzemki po 20 minut. Nawet się nie uśmiechała. Po 2 dobach dziecko znowu jak dawniej, plus faktycznie nowe umiejętności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×