Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krótko i na temat

Nie patrzę na wygląd, ale

Polecane posty

Gość Krótko i na temat

Dziewczyna gruba lub z paskudną twarzą nie ma u mnie szans. Reszta jest do zniesienia. Nie lubię też jeśli dziewczyna robi sobie wszystko sztuczne bo taka dla mnie wygląda jak clown.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Krótko i na temat napisał:

Nie patrzę na wygląd, ale

...ale patrzę na wygląd ;p... I nic w tym złego, każdy ocenia drugiego człowieka wielowymiarowo, powierzchowność również jest istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dlaczego skreslasz gruba? Jak sie zakocha to schudnie a jak ma ladna buzie i dobre serce to zyskasz skarb.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótko i na temat
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

A dlaczego skreslasz gruba? Jak sie zakocha to schudnie a jak ma ladna buzie i dobre serce to zyskasz skarb.

 

 

 

A jak mam niby taką przytulić? Kilka niepotrzebnych kilogramów to nie problem, ale kilkanaście kilkadziesiąt to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blekit nieba
1 godzinę temu, Gość Krótko i na temat napisał:

A jak mam niby taką przytulić? Kilka niepotrzebnych kilogramów to nie problem, ale kilkanaście kilkadziesiąt to za dużo.

Dasz rade przytulic, masz moje slowo!

Ja waze ponad sto kilo i lata za mna niewiele wyzszy i dhudy jak patyk murzynek. Tak mnie przytula i sama sie dziwie.. i swiata poza mna nie widzi. Ja mu nie chce dac szansy a on mowi ze zabije tego co mnie dostanie.

Ja chce jednak Polaka lub bialego. Niedawno zakochal sie we mnie w pracy pewien Rosjanin i mi o tym powiedzial, ale nasze drogi sie juz rozeszly bo odszedl z pracy. Nadal go kocham i dla niego moglabym przestac jesc by tylko mu sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeks

Mnie odrzucają dziewczyny z wydziargane jak z jakiegoś więzienia lub takie chude jak z jakiegoś KL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×