Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa

Czy to odruch czy to u was normalne?

Polecane posty

Gość Nowa

Pytanie do was panowie czy wszyscy jak widzicie jakąś dziewczynę  to odruchowo sobie gwizdacie. Pytam bo wkurza mnie to czasami, znam takiego jednego faceta ewidentnie gwizda tylko w mojej obecności i tak aby zwrócić moją uwage albo pogwizduje sobie gdy idzie za mną albo ja przechodzę obok. Nie ukrywam, że dostaje wtedy szewskiej pasji dla mnie to prostackie i hamskie zachowanie, brak kultury niezbyt dobrze o nim świadczy zwłaszcza że koleś jest żonaty i dzieciaty i jest na wyższym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym nie gwizdał na dziewczynę bez wykształcenia, która pisze z błędami i nie zna odmiany słowa gwizdać. No ale  już co tam kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

ja bym nie gwizdał na dziewczynę bez wykształcenia, która pisze z błędami i nie zna odmiany słowa gwizdać. No ale  już co tam kto lubi

Pan wykształcony się znalazł normalnie ą ę bułkę przez bibułkę, a na kafeterii siedzi. Żadnej normalnej dziewczynie a już na pewno wykształconej takimi gwizdami nie zaimponujesz, no chyba, że mówimy o kobietach lekkich obyczajów ...iszonach spod latarni im to się może podobać. A ty co niech zgadne pewnie robotnik budowlany? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa
56 minut temu, Gość gość napisał:

ja bym nie gwizdał na dziewczynę bez wykształcenia, która pisze z błędami i nie zna odmiany słowa gwizdać. No ale  już co tam kto lubi

Wiesz co koleś tak szczerze to szkoda mi na ciebie klawiatury a kłótnia z tobą byłaby jak zapasy ze świnią w błocie  bo po pewnym czasie dostrzegnę, że świni się to podoba. Tak więc miej świadomość, że jak dla mnie to od świni czy innego bydełka odróżnia cię już tylko brak ogonka niezależnie od tego czy masz jakieś wykształcenie czy nie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×