Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia s

Do trolicy

Polecane posty

Gość Sylwia s

Twoje IP już jest wyszukiwane jak nie skończysz ...ko wypisywać tu o mnie i o tym ze rzekomo interesuje mnie Tomasz albo ze ja coś tu gdzieś pisze to oświadczam ze zrobię wszystko żeby spotkał Cię najwyższy wymiar kary!Tomasz mnie nie interesuje!!!I wara ode mnie!!Nie życzę sobie żebyś jakie koliwek słowa kierowała tu do mnie osobowo podczas gdy mnie tu niema!Masz urojenia Magdo z Rybnika i Katarzyno z Leśnicy .Magda obij mordę najpierw sobie to może rozum ci wróci patolko!Jeszcze raz taki tekst usłyszę albo przeczytam to bez zawijania Cię podam!Grabież sobie .Ja jestem długo cierpliwa ale miarka się przebrała.Nie życzę sobie rozpowiadanie o mnie fałszywych treści.Tomasz to ...ka jakich mało i jeszcze raz o nim tu przeczytam to oboje wylądujecie na policji.Ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteś chora, tu nie jedna Sylwia jest nie tylko ty. W klasie się może zdarzyć kilka Sylwii i co tez będziesz mordy obijać czy na policje zgłaszać. Idź kobieto się leczyć. Pisz imię i nazwisko, zaloguj się a nie ty tylko chcesz. Precz babo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Pół dnia byłam w Wiśle z córką na rowerach ..Wiesz ile to kilometrów?Jakim prawem wmawiasz ludziom że ja coś tu piszę?albo ze szukam Tomasza?po cholere miałabym twgo ...a szukać?Ja była bym szczęśliwa gdyby Tomasz wreszcie dał mi spokój i ta jego rodzina bo to co robią to łamanie prawa.Ja mam prawo żyć spokojnie .Nie życzę sobie interesowania się moją osobą!Jak się to nie skończy to pójdę na policję ponownie i do skutku!Wara od mojej osoby i od mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jesteś chora, tu nie jedna Sylwia jest nie tylko ty. W klasie się może zdarzyć kilka Sylwii i co tez będziesz mordy obijać czy na policje zgłaszać. Idź kobieto się leczyć. Pisz imię i nazwisko, zaloguj się a nie ty tylko chcesz. Precz babo. 

Dziwnym trafem ta co mnie atakuje te same teksty patologiczne o ,,odbiciu mordy""wali w realu na działce w Rybniku.Patologiczna chamico Magda bez kultury.Tu jako Sylwia tyłko ja pisałam i wiem kiedy ktoś mnie rokuje i pisze za mnie oraz ci pisze!Umiem czytać!Chora to Ty jesteś a za tą obsługę mam prawo Cię podać!Nie życzę sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

*troluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

*obelgę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Pół dnia byłam w Wiśle z córką na rowerach ..Wiesz ile to kilometrów?Jakim prawem wmawiasz ludziom że ja coś tu piszę?albo ze szukam Tomasza?po cholere miałabym twgo ...a szukać?Ja była bym szczęśliwa gdyby Tomasz wreszcie dał mi spokój i ta jego rodzina bo to co robią to łamanie prawa.Ja mam prawo żyć spokojnie .Nie życzę sobie interesowania się moją osobą!Jak się to nie skończy to pójdę na policję ponownie i do skutku!Wara od mojej osoby i od mojego życia.

Powiedz kogo to interesuje co ty robisz? Chcesz mieć spokój nie pisz, każdy i tak ciebie unika. Ty atakujesz, wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Pół dnia byłam w Wiśle z córką na rowerach ..Wiesz ile to kilometrów?Jakim prawem wmawiasz ludziom że ja coś tu piszę?albo ze szukam Tomasza?po cholere miałabym twgo ...a szukać?Ja była bym szczęśliwa gdyby Tomasz wreszcie dał mi spokój i ta jego rodzina bo to co robią to łamanie prawa.Ja mam prawo żyć spokojnie .Nie życzę sobie interesowania się moją osobą!Jak się to nie skończy to pójdę na policję ponownie i do skutku!Wara od mojej osoby i od mojego życia.

Powiedz kogo to interesuje co ty robisz? Chcesz mieć spokój nie pisz, każdy i tak ciebie unika. Ty atakujesz, wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
4 minuty temu, Gość Sylwia s napisał:

Dziwnym trafem ta co mnie atakuje te same teksty patologiczne o ,,odbiciu mordy""wali w realu na działce w Rybniku.Patologiczna chamico Magda bez kultury.Tu jako Sylwia tyłko ja pisałam i wiem kiedy ktoś mnie rokuje i pisze za mnie oraz ci pisze!Umiem czytać!Chora to Ty jesteś a za tą obsługę mam prawo Cię podać!Nie życzę sobie!

Ja tez mam na imię Sylwia. Wstyd tu  przynosisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesteś chora, tu nie jedna Sylwia jest nie tylko ty. W klasie się może zdarzyć kilka Sylwii i co tez będziesz mordy obijać czy na policje zgłaszać. Idź kobieto się leczyć. Pisz imię i nazwisko, zaloguj się a nie ty tylko chcesz. Precz babo. 

W jakiej klasie co Ty bredzisz?W 6 klasie tylko do mnie się ... szczerzył i tylko jego stary przyszedł do moich rodziców z tekstem,,nasze dziecka trzeba pożenić""Od tylu lat te hieny niszczą mi życie bez mojej zgody i za moimi plecami.Ja i Tomasz??Nigdy!!!!Po moim trupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powiedz kogo to interesuje co ty robisz? Chcesz mieć spokój nie pisz, każdy i tak ciebie unika. Ty atakujesz, wszystkich. 

A co ja piszę?Właśnie o to chodzi ze tu nic nie pisałam a ...ka wszystkim wmawia ze to ja.Nie życzę sobie .Ja mam swoje życie i rzadko tu wchodzę .Więcej czytam.Mam dom rodzinę studia prace praktyki biegi pasje dzieci i masę innych spraw.Nie będzie tu wypisywala mojego nazwiska i wmawiała ludziom że coś pisałam zwłaszcza do osoby z którą nie chcę nic mieć do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

czy to temat o Kiełbasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
32 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Ja tez mam na imię Sylwia. Wstyd tu  przynosisz. 

Czemu wmawiasz ludziom nieprawdę?Czemu nie podasz swojego nazwiska skoro też jesteś Sylwia?Moje nazwisko w podły sposób jest tutaj stale wywoływane bezpodstawnie bo mnie tu nie było!Dziwne ze od kiedy zaczęłam podpisywać się swoim imieniem to nagle pojawiły się nie moje wpisy spod Niki Sylwia aczkolwiek nawiązujące do mojego życia albo do osoby Tomasza.Ja tego tak nie zostawię!I nikt mi nie będzie mawiał ze coś tu piszę!.Ja nie siedzę na kafe 24./jak wy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość Sylwia s napisał:

Czemu wmawiasz ludziom nieprawdę?Czemu nie podasz swojego nazwiska skoro też jesteś Sylwia?Moje nazwisko w podły sposób jest tutaj stale wywoływane bezpodstawnie bo mnie tu nie było!Dziwne ze od kiedy zaczęłam podpisywać się swoim imieniem to nagle pojawiły się nie moje wpisy spod Niki Sylwia aczkolwiek nawiązujące do mojego życia albo do osoby Tomasza.Ja tego tak nie zostawię!I nikt mi nie będzie mawiał ze coś tu piszę!.Ja nie siedzę na kafe 24./jak wy!!!!

Ja rzadko tu cokolwiek pisze. Nie wiem o czym ty pier/dzielisz wiec skończ już chora babo. Zaraz ja ciebie podam na policje za pomówienia co do mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Sylwia to popularne imię, to ze na wsi u ciebie jesteś jedna nie znaczy, ze tu jesteś jedyna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna Sylwia
6 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Sylwia to popularne imię, to ze na wsi u ciebie jesteś jedna nie znaczy, ze tu jesteś jedyna. 

Potwierdzam. Ja też jestem Sylwia, jestem z Lubelskiego  a to co ona tu wypisuje sprawia że zaczynam czuć wstyd że mam tak na imię. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 minutę temu, Gość Inna Sylwia napisał:

Potwierdzam. Ja też jestem Sylwia, jestem z Lubelskiego  a to co ona tu wypisuje sprawia że zaczynam czuć wstyd że mam tak na imię. 😏

To chora baba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Gość Sylwia s napisał:

Czemu wmawiasz ludziom nieprawdę?Czemu nie podasz swojego nazwiska skoro też jesteś Sylwia?Moje nazwisko w podły sposób jest tutaj stale wywoływane bezpodstawnie bo mnie tu nie było!Dziwne ze od kiedy zaczęłam podpisywać się swoim imieniem to nagle pojawiły się nie moje wpisy spod Niki Sylwia aczkolwiek nawiązujące do mojego życia albo do osoby Tomasza.Ja tego tak nie zostawię!I nikt mi nie będzie mawiał ze coś tu piszę!.Ja nie siedzę na kafe 24./jak wy!!!!

Ja tu nikogo nie znam, ty wszystkich tu znasz, wiec powinnaś wiedzieć, ze Sylwia tu niejedna pisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×