Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetazg

Tęsknicie czasem za okresem studiów?

Polecane posty

Gość anetazg

Bo ja bardzo. Studiowałam przez 5 lat, skończyłam studia 2 lata temu. Bardzo tęsknię za ty czasem... Wszystko wydawało się prostsze, ciekawsze, takie pierwsze... Człowiek był jeszcze beztroski. Problemy typu koło, sesja, itp... Fajnie było mieszkać z koleżankami. Wychodzić sobie wiosną w krótkiej ...ence na zajęcia. Lubiłam siedzieć na Uniwersytecie. Poznawać nowych ludzi. Lubiłam ten dreszczyk emocji, gdy się narzekało na trudnego wykładowcę. Albo gdy szybko trzeba było zdążyć z jednego kampusu na drugi. Chętnie bym wróciła do tamtych chwil. Dzisiaj mam bardziej ustabilizowane życie. Tylko praca, dorosłość... Większość czasu obowiązki zawodowe przed komputerem. Mało nowych ludzi. Ciągłe zmęczenie. Ech 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Nie znosiłam studiów,ani ludzi na moim roku. Odetchnelam jak się to skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaba

Skończyłam studia 18 lat temu, miło wspominam tamten okres, ale nie brakuje mi go i nie wróciłabym do tamtych czasów. Teraz jest po prostu inaczej.  Wtedy był czas na naukę,  teraz od lat praca i zwyczajne życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zacznij kolejny kierunek, wciągnij krótką kieckę i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahda

Omg,  ja tak miałam chyba przez 10 pierwszych lat po studiach. Mega tęsknota za tym czasem i świadomość że to już nie wróci. Godziny rozmów z kolezankami w czasie okienek, łażenie po ciucholandach, wyjazdy weekendowe po jakis chatkach, schroniskach, czytanie książek kilka godzin dziennie na balkonie w wolny dzień, rozmyślania o przyszłośc, śmiechu chichy, ploteczki. A potem praca,  wstawanie na godzinę i frustracja że brak spontanu. Jeszcze jak nie miałam dzieci to latałam na podyplomowki kt miały trochę z tego klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie. Nie znosiłam studiów,ani ludzi na moim roku. Odetchnelam jak się to skończyło

Ja też.

Jedynie tęsknię za okresem narzeczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×