Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelia

Czy na moim miejscu powiedzislybyscie prawde czy zachowaly szczegoly dla siebie? Chodzi o prace.

Polecane posty

Gość Amelia

Dostalam wysokiej goraczki i ogolnie zle sie czulam, u lekarza dostalam zwolnienie, leki na takie przeziebienie/grype. W trakcie zwolnienia doszly mi jeszcze inne objawy, bole, wiec ponownie byłam u lekarza, okazalo sie ze to zadne przeziebienie tylko cos powazniejszego. Zwolnienie oczywiscie przedluzylo sie. Teraz powoli wracam do zdrowia i do pracy. Wiem ze nie unikne pytan w stylu co mi bylo itp. Co odpowiadać zeby nie zdradzac szczegolow ale nie robic jakis kwasow.

Czy bezposredniemu przelozonemu powinnam powiedziec? Wiem ze zapyta.

Wiem ze inni sami nie powinni pytac poki ja czegos n 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

(Ucielo wiec dopisze)

Wiem ze inni sami nie powinni pytac poki ja czegos nie powiem sama ale wiem jak bedzie.

Nie chce zeby kazdy wiedzial co mi jest. Niby w pracy mamy fajne kolezenskie relacje ale to sa moje osobiste sprawy. Ja nikogo nie wypytuje jesli sam nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bez szczegółów odpowiedz tylko że zdrowie ci się trochę posypało ale już jest lepiej. Nie musisz podawać szczegółów jeśli nie chcesz,  a kulturalna osoba nie będzie dopytywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiedz ze mialas grype ( taka prawdziwa ). Z grypa nie ma żartów wiec jak to powiesz to nir bedzie dopytywal. 

Ja mialam grype w tym roku i 2 tyg mnie nie było w pracy bo myslalalm ze zejde. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Na Twoim miejscu, na podstawie tego co napisałaś, zostawilabym szczegóły dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile Cie nie bylo w pracy ? Jak b. długo to powiedz ze po tej grypie mialas powiklania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Nie bylo mnie 3 tygodnie, w tym poltora byam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zależy od podejścia szefa i Twojego.

a) czy właściwie chcesz o tym mówić (i jak bardzo chcesz się zagłębiać w szczegóły);

b) czy szef jest z tych czepliwych i nietolerujących zwolnień.

Zwierzać się nikomu nie musisz, od Ciebie zależy co powiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakaś wstydliwa choroba, że nie chcesz w pracy mówić co ci było? Powiedz, że cię zapalenie płuc dopadło i tyle. Dobry powód do pobytu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to że byłaś trochę bardziej poważnie chora to grzech? Powiedz że byłaś chora, samo zwolnienie od lekarza to znak że to nie był zwykły katar więc może sami się domyśla. Jeśli zapyta no to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×