Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxx

Zapewne będziesz chciała być moją...👰🏻🤵💍

Polecane posty

Gość xxx
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja nie potrzebuję twoich fałszywych pochlebstw. Ten temat perfekcyjnie świadczy o twoim prawdziwym podejściu do mnie. Nie jesteśmy dla siebie i dość mam wpierania mi kim na prawdę jestem ;) Pozwól,  że sama to ocenę. Bywaj🖐

Mylisz się. Pochlebstwa są prawdziwe.

Ciebie zwyczajnie nigdy nikt nie kochał ani ty nikogo. Do tego masz niskie poczucie własnej wartości i akceptacji samej siebie.

I tak cię bardzo lubię 😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja nie potrzebuję twoich fałszywych pochlebstw. Ten temat perfekcyjnie świadczy o twoim prawdziwym podejściu do mnie. Nie jesteśmy dla siebie i dość mam wpierania mi kim na prawdę jestem 😉 Pozwól,  że sama to ocenę. Bywaj🖐

Kup sobie wibrator ty szmatława burdelmamo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość xxx napisał:

Wiesz lalka. Zdradzę ci sekret.

Aby być szczęśliwym nie potrzebuję 2 osoby. 

Tak? Wiecznie tu wylewasz swoje płacze, bo ta druga osoba Ciebie nie chce. No i kto tu kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ebie

Ale czub 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak? Wiecznie tu wylewasz swoje płacze, bo ta druga osoba Ciebie nie chce. No i kto tu kłamie?

zonaty przegryw onanista😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta ona prawdziwa
37 minut temu, Gość Superstar napisał:

No to się spotkaj. Tylko urągać kobiecie, a potem żądać tulasków, to traktować ją jak śmie/cia bez wyjścia, gdyby nie internet, tego typu rozmowy nie miałyby w ogóle miejsca... skończyłoby się na teatralnym: spier/talay...;)

Urągając nie zaimponujesz kobiecie, ani nie zdobędziesz jej zaufania. Urągając kobiecie, na której ci zależy,  zamykasz sobie drogę do niej. 

Nie rozumiałam i dalej nie rozumiem ogromu mojej sławy (A głupia nie jestem), ale od 20 lat mówią o mnie ludzie, w większości, o których istnieniu ja osobiście nie mam pojęcia...

No i kto tutaj jest przegrany? Pomyśl, to nic nie kosztuje😉

Podszywasz się pode mnie, ja rozumiem przyczynę swojej sławy, głównie w świecie i rozumiem jej przyczynę wśród ludzi, którzy nigdy mnie nie spotkali, nie widzieli i nie spotkają. Ta sława jest mi dana, nic nie zrobiłam,  by ją mieć, więc żadna moja zasługa i powód do dumy,  raczej kłopot i przyczyna zawiści wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
3 minuty temu, Gość Ta ona prawdziwa napisał:

Podszywasz się pode mnie, ja rozumiem przyczynę swojej sławy, głównie w świecie i rozumiem jej przyczynę wśród ludzi, którzy nigdy mnie nie spotkali, nie widzieli i nie spotkają. Ta sława jest mi dana, nic nie zrobiłam,  by ją mieć, więc żadna moja zasługa i powód do dumy,  raczej kłopot i przyczyna zawiści wielu ludzi.

Weź spietralaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość xxx napisał:

Weź spietralaj.

Nie bój się, nie chce twego kochanka, nawet mie jestem w jego typie jako wyksztalcona,"mądra,  zadbana, zgrabna, szczupla kobieta, nie chcę kogoś kto zadaje się z kimś takim jak ty, po tobie to tylko tirowka go zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dragon skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie bój się, nie chce twego kochanka, nawet mie jestem w jego typie jako wyksztalcona,"mądra,  zadbana, zgrabna, szczupla kobieta, nie chcę kogoś kto zadaje się z kimś takim jak ty, po tobie to tylko tirowka go zechce.

O czym ty szmato piszesz do mnie? Nie jestem kobietą. Rozsławiony wsród tirówek, bezmozg xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgsdgsda

A ja jutro dalej poznaję swoją allblack brunetkem... kilka lat starsza ale będą ją posuwał mocno żeby była wierna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

O czym ty szmato piszesz do mnie? Nie jestem kobietą. Rozsławiony wsród tirówek, bezmozg xd

Prymitywne i prostackie teksty są twego autorstwa, mam nadzieję, że  nie jesteś nauczyciekąą i matką dwóch córek, chociaż odziedziczyły może klasę po ojcu, to nie zmarnujesz ich, dzieciństwo odebrałaś,  co prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Prymitywne i prostackie teksty są twego autorstwa, mam nadzieję, że  nie jesteś nauczyciekąą i matką dwóch córek, chociaż odziedziczyły może klasę po ojcu, to nie zmarnujesz ich, dzieciństwo odebrałaś,  co prawda.

Dragon to dèbil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe dlaczego chcę mi się rzygać po twoich wypocinach?🤔🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Matolstwo patologiczne szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe dlaczego chcę mi się rzygać po twoich wypocinach?🤔🙂

Byłam zbyt ostra?😉 Taki był zamysł. 

13 godzin temu, Gość xxx napisał:

Do tego masz niskie poczucie własnej wartości i akceptacji samej siebie.

A to ciekawe...😉 myślisz,  że będąc w mojej sytuacji, bez zdawania sobie sprawy kim tak naprawdę jestem i przy "nieakceptacji" siebie udałoby mi się przeżyć - i to dosłownie? 😉 

Nie zdajesz sobie sprawy, jak okropną bestią jest zazdrość, nawet ze strony osób,  które znają tylko ploty... Nie masz pojęcia jak TĘPE jest społeczeństwo. Teraz mogę się śmiać lecz wcześniej to był obłęd...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrozumieć mnie może tylko Monika Lewiński....

- co prawda motyw jest inny, nie mniej jednak sytuacja powtarza się i choć w trochę innej skali (bo u tej biednej dziewczyny mówimy także o środkach masowego przekazu i to na całym świecie) to clue sytuacji jest podobne. Ogromna masa wpier/talających ci się w życie ludzi, których nie znasz, nie widziałeś i o których istnieniu nie masz pojęcia. Różnica jest jeszcze jedna, ja nie jestem osobą publiczną. Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbito

I skąd ta pewność co do założenia w tytule? Masz kryształową kulę hmm?💀

Zresztą ewidentnie masz mnie za ...kę sądząc,  że chce wyjść za mąż za mężczyznę znanego mi jedynie przez internet explorer 😁.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżbito

Kre/tyn/kę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×