Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co byście powiedziały na takie oświadczyny?

Polecane posty

Gość Gosc

Planuję się oświadczyć mojej dziewczynie. Już jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat skoków ze spadochronem i że fajnie byłoby coś takiego przeżyć. Właśnie w ten sposób chciałbym się jej oświadczyć. Chciałbym to zrobić w jej urodziny. Pod pretekstem tylko niespodzianki urodzinowej, zabiorę ją na miejsce. Chciałabym, aby do końca nie wiedziała gdzie jedziemy. Po oddanym skoku,  kiedy będziemy już na ziemi planuję zrobić pamiątkowe zdjęcia i wtedy nagle wyjmę pierścionek. Co myślicie o takim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajny pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Fajne, z nutką ekstremalną, ale i romantyczną 😄 Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klujl

Trochę ryzykowne - może ją zemdlić, może być jej słabo. Czy dobrze reaguje na przeciążenia? Rollercoastery? Coś w ten deseń? Womit na pierścionku jest mało romantik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

A ja mam mieszane uczucia co do pomyslu. Dziewczyna po skoku pewnie nie bedzie wygladac rewelacyjnie, rozczochrane wlosy nawet jesli spiete i w kasku i pamiatkowe zdjecie z zareczyn 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Hyde st yyy dd

Zależy od tego jaka jest, jak tak zwraca uwagę na wygląd, jak ktoś wyżej napisał, to kiepsko. Mojej koleżance chłopak oświadczył się na Giewoncie i ta nie była zadowolona z uwagi na zmęczenie i właśnie wygląd 😂 ale jeśli lubi takie wypady to super. To ty ją znasz najlepiej. Ja tam bym była zadowolona 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shirra

Super pomysł!!! Brawo za pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Planuję się oświadczyć mojej dziewczynie. Już jakiś czas temu rozmawialiśmy na temat skoków ze spadochronem i że fajnie byłoby coś takiego przeżyć. Właśnie w ten sposób chciałbym się jej oświadczyć. Chciałbym to zrobić w jej urodziny. Pod pretekstem tylko niespodzianki urodzinowej, zabiorę ją na miejsce. Chciałabym, aby do końca nie wiedziała gdzie jedziemy. Po oddanym skoku,  kiedy będziemy już na ziemi planuję zrobić pamiątkowe zdjęcia i wtedy nagle wyjmę pierścionek. Co myślicie o takim pomyśle?

Głupszego pomysłu nie mogłeś wymyślić. A co jeśli ona ma lęk wysokości? To może być dla niej trauma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehheie

" chciałabym" jesteś kobietą???? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Głupszego pomysłu nie mogłeś wymyślić. A co jeśli ona ma lęk wysokości? To może być dla niej trauma. 

Nie ma lęku wysokości, ponieważ już kiedyś o tym rozmawialiśmy i wyraziła swoją chęć 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Hehheie napisał:

" chciałabym" jesteś kobietą???? 

Chciałbym* zwykły błąd. Nie doszukuj się teorii spiskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Głupszego pomysłu nie mogłeś wymyślić. A co jeśli ona ma lęk wysokości? To może być dla niej trauma. 

A potrafisz czytać? Chyba napisał że jakiś czas temu rozmawiali o skoku że spadochronem... Chyba jakby miała lęk wysokości to bo o tym nie mówiła🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

A i moim zdaniem super. Tylko musisz to dokładnie rozplanować żeby fail z tego nie wyszedł. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Głupszego pomysłu nie mogłeś wymyślić. A co jeśli ona ma lęk wysokości? To może być dla niej trauma. 

OMG OMG a co jeśli tipsa złamie i przez to zdjęcia na instagrama nie wstawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Może lepiej oswiadcz się przed skokiem? Na górze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Nie słuchaj tych trolów tylko zrób to! Super pomysł ^^ w takiej chwili naprawdę nie myśli się o wyglądzie (i nie mówię tutaj o chwili skakania ze spadochornu heh) to bardzo wyjątkowy i szalony plan ale jeżeli wyczujesz, że to nie pora to i tak będziecie mieli świetne wspólne wspomnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyczna_blokada_klapki

Dla mnie bomba. Coś innego. Mojej koleżance podobnie oświadczył się narzeczony, zabrał do Londynu pod głupim pretekstem, wynajął helikopter i oświadczył się po przelocie na dachu jakiegoś budynku w centrum miasta 😁 była wniebowzięta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co b

Super pomysł! Dziewczyna (wkrótce narzeczona) bedzie zadowolona 😁 pierścionek juz kupiony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×