Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 303

Nikt mnie nie chce, nie wiem dlaczego

Polecane posty

Gość 303

Mna nikt się nie interesuje, nawet Arabowie. Waga w normie,dlugie wlosy,gładka skóra.W miare proporcjonalne cialo.Wydaje sie,ze nie jestem taka brzydka,a jednak... jesli mam kolegów to tylko gdy sama szukam i zwykle to nawet jest tak ze oni niewiele sie mną interesują, ja jestem miła, pytam, porozmawiam o wszystkim,a oni sami od siebie niewiele...Czasami zdarzy się że mówię mimochodem,ze musze sobie poszukac kolege do sexu, dla zartu bardziej..to wtedy oni niby się godzą, mówią, że mogliby byc tymi przyjaciolmi ale poza tym nic dlatego nie daje sie wykorzystywac, traktowac jak materac..nienawidze takiego traktowania,to ponizajace.Tak bym chciala  zeby ktos byl mna zachwycony,zakochany we mnie..niektorzy mają to w duzych ilosciach,a ja zawsze na boku, mam wrazenie ze zadne kosmetyki mi nie pomogą.Nie jestem zamknieta w sobie, interesuje sie wieloma rzeczami,porozmawiam o wszystkim,lubie sie przytulac,calowac wiec problem chyba nie tkwi we mnie.Ja nie wiem juz, wyglada na to ze zostane sama.Wiem ze jest duzo nieatrakcyjnych ludzi i oni wchodza w zwiazki z rozsadku,ale jakie to zycie??z kims obcym kto nam sie nie podoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×