Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Erik Von Deniken

27 lat nigdy nie dotknalem niewiasty xD

Polecane posty

Gość Erik Von Deniken

Mam 27 lat. Prace, samochod. Co jest ze mna nie tak? Jezdzilem niedawno autobusami miejskimi  dla treningu skradam spojrzenia na dziewczyny ale one szybko odwracaja wzrok albo w ogole nie sa zainteresowane? Moze sie boja? Ale w sumie nie wygladam na seryjnego morderce... Z drugiej strony jestem dosc stanowczy. Jak to jest mozliwe, ze gowniarze po 14 lat juz maja dziewczyny, a ja nie. Niedawno mlody kolega z pracy opowiadal mi o swojej dziewczynie i pokazywal zdjecia(mozna smialo ocenic na 8/10) tylko ze ten kolega jest niesmialy i ma 2 lewe rece, nie wspominajac o tym, ze czesto nie moze klarownie wyrazic swoich mysli. Czasami widze chlopcow, niechlujow, slabych, grubych co chodza jak kaczki, z duzymi biodrami (nie genetycznie ale z otylosci), ktorzy kogos maja. Jak to jest mozliwe? Ja na prawde nie boje sie kobiet. Kilka tygodni temu na wakacjach zapytalem kilkanascie dziewczyn o wyjscie ale zadna sie nie zgodzila, kilka z nich spuscilo glowe jakby w dol i nic nie odpowiedzialy. Moge isc do lekarza/terapelty ale jezeli to jakas glupota i ktorychs z was mial ten sam problem, moglbym skorzystac z doswiadczenia. Warto tez dodac, ze nie mam kolegow i nigdy specjalnie nie mialem.

 

Ps wybaczcie za polski ale od lat mieszkam za granica

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×