Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiutka99

popisze ktoś

Polecane posty

Przed chwilą, srynicfm napisał:

obrzydliwe

to jednak nie poszedlbym z toba na dyskoteke.

u mnie ostatnio sasiedzi z gory smazyli schaba to musialem okno zamknac bo myslalem ze sie udusze taki smrod... Skoro jesz mieso to nie mozesz byc taka ladna i zgrabna jak piszesz. Ja odkad nie jem miesa to lepiej wygladam i mam wiecej energii...

 No ale mięso nie przeszkadza w tym no i jest nawet pożyteczne przy aktywności fizycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, srynicfm napisał:

A do tego ramiona klata i plecy mi urosly do niebagatelnych rozmiarow, nigdy nie bylem taki 'wielki' xD. Ostatnio do mnie jeden gosciu ze mu naj3bie bo sie mnie bal a ja sobie mysle ze ci cos odj3balo chyba przykro mi bylo... A jakos miesa nie jem... Wiec twoja teoria ze trzeba jesc mieso jest nieprawda

ale ja je jem i nie mam z tego powodu złego samopoczucia, no i nie wpływa źle na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, srynicfm napisał:

bo jestes juz przyzwyczajona od malego dziecka

palacz papierosow tez pali a zle sie nie czuje bo jest przyzwyczajony do toksyn xD Ja jak jadlem mieso to mialem nadwage i wielki brzuch a tera czym bym sie nie najadl to brzuch mi w ogole nie rosnie xD. Ja to na dyskoteki to jednak wolalbym z wegetariankami isc xD

ja z wagą nigdy nie miałam żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, srynicfm napisał:

No coz moim zdaniem jedzenie miesa jest dla biednych ludzi, fuj... Ja nigdy nie chce wkladac do ust kawalka zwierzaka i jego krwi fuj... jak urodzisz dzieci to beda przez to, ze jesz mieso zdeformowane, bo w miesie jest pelno chemii...

organizm  to przyswaja i przetwarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak wielkanocna babka zrobisz ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, srynicfm napisał:

No coz moim zdaniem jedzenie miesa jest dla biednych ludzi, fuj... Ja nigdy nie chce wkladac do ust kawalka zwierzaka i jego krwi fuj... jak urodzisz dzieci to beda przez to, ze jesz mieso zdeformowane, bo w miesie jest pelno chemii...

NORMALNI LUDZIE JEDZĄ MIESO ŚWIRZE NAWET JEST WSKAZANE BO LUDZIE KTÓRZY NIE JEDZA KRÓCEJ ŻYJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak wielkanocna babka zrobisz ją?

Nie, zresztą pewnie zakalec by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, srynicfm napisał:

No ogolnie to jedzenie miesa niszczy ta planete bo zwierzeta gina w miliardach rocznie mamy 2019 wycinki lasow susza w polsce rzeki wysychaja ale mieso nadal trzeba wpi3rdalac nie ma co... Miesozercy sa samolubni, mysla tylko o sobie...

WYPIER/DALAJ STĄD ŚWIRZE BYŁ SPOKÓJ A TAK KURRWA WESZŁA I PIERD/OLI GŁUPOTY BEZ POKRYCIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, srynicfm napisał:

ja od kilku lat nie jem miesa a slysze komplementy ze jestem wielki xD. Ostatnio mi ktos mowil ze jestem niezle umiesniony xD.

A poznalem goscia co od urodzenia nie je miesa a ma dwa metry wzrostu xD. Beka z miesozercow xD.

TA UMIEŚNIONY PRZECIEŻ TY JESTEŚ TAK SUCHY JAK Z OBOZU KONCENTRACYJNEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, asiutka99 napisał:

ja z wagą nigdy nie miałam żadnych problemów

Ja też nigdy nie miałem problemów z wagą. Pewnie wpier/dalał 5kg mięsa i się dziwi że tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, srynicfm napisał:

haha skoro w anglii przez kilka miesiecy codziennego stolowania sie w knajpach przestalem jesc wieprzowinke i wolowinke a sobie jadlem np. kurczaczka albo jakies wege potrawy to po 3 miesiacach niejedzenia wieprzowiny jak mamuska ugotowala obiad a ja wzialem pare kesow zjadlem wieprzowych kotletow to zaraz lecialem do kibla sie zrzygac xD.

Nie pamietam kiedy ostatni raz jadlem wieprzowine xD. A tutaj asiutka sie chwali ze schaba zarla bleee... Ja czesto jak widze niezle dziewczyny w miescie to sobie zaraz mysle, ze pewnie jedza mieso i juz czuje wstret xD.

Ja dzisiaj zjadłem schabowego ociekającego z tłuszczu ale to było pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jutro pójde na mega kebaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość gość napisał:

Ja też nigdy nie miałem problemów z wagą. Pewnie wpier/dalał 5kg mięsa i się dziwi że tyje.

No  nie tylko mięso wpływa na tycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×