Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oa88

usg 3 tyg po stosunku

Polecane posty

Gość oa88

Witam.

mam pytanie czy 3 tyg po stosunku może byc juz  dość widoczny pęcherzyk ciążowy na usg? czy to nie za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hmm to byłby 5 tc wiedząc kiedy była owulacja , lepiej poczekać z tydzień bo w 6tc to już ma 100 widać pecherzyk i czy nie jest pusty. Test możesz zrobić bo wyjdzie i w 5tc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa88

ost stosunek był 3 tyg temu a poprzedni prawie 6 tyg temu , test ciązowy po 3 tyg od stosunku wykonany popołudniu 2 grube kreski , beta wykonana w ten sam dzien wynik 500 , na usg po 3 tyg od stosunku widać bardzo wyraźny pęcherzyk , czy jest możliwe że zaszłam w ciaże te 5-6 tyg temu  i poźniej wystąpiła tylko krwawienie a nie prawdziwy okres ? miała któras z was tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, ja miałam krwawienie. Tylko że ja bardzo wcześnie wiedziałam o ciazy i w związku z tym krwawienie byłam na pogotowiu ale zrobiono mi usg i wszystko ok miałam małego krwiaka i macica się oczyszczała, teraz po krwiaku i plamieniach nie ma śladu. Moja kuzynka to miała takie krwawienie silne, że była pewna że w nocy poronila i a okazało się że wszystko w porządku z dzieckiem. A krwawienie wystąpiło w czasie kiedy powinna być miesiaczka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oa88

dziękuje za odpowiedzi dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora

w ktorym tygodniu test wykazl Ci ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OA88

3 TYG PO OST STOSUNKU ALE PODEJRZEWAM ZE CIAŻA BYŁA Z POPRZEDNIEGO CYKLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×