Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze gdy widziałem z boku chłopaka zakochanego w dziewczynie to mi żal go było, widziałem że jest bez szans, a on robił głupie miny podchody, kwiatki, smsy

Polecane posty

Gość gość

wywoływał we wszystkich dyskretny uśmieszek na ustach, nigdy nie chciałem być w jego skórze bo widziałem, że chłopak ma klapki na oczach, nie widzi, że nic nie ugra, ale jest bezsilny idzie ślepo za pragnieniem serca które jest naiwne jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a teraz jest mi żal, bo wiem, że jest mnóstwo pięknych, wartościowych i dobrych kobiet. A mi po prostu forum Bracia Samcy i gadanie z incelami wyprało mózg 😞 i nikogo nie umiem pokochać, wszędzie węszę spisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a teraz jest mi żal, bo wiem, że jest mnóstwo pięknych, wartościowych i dobrych kobiet. A mi po prostu forum Bracia Samcy i gadanie z incelami wyprało mózg 😞 i nikogo nie umiem pokochać, wszędzie węszę spisek.

aż tak nisko nie upadłem żeby zaglądać na fora dla takich pseudo babiarzy mieszkającymi z mamusiami

po prostu sam znalazłem sie w skórze chłopaka z tematu, to jest dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

aż tak nisko nie upadłem żeby zaglądać na fora dla takich pseudo babiarzy mieszkającymi z mamusiami

po prostu sam znalazłem sie w skórze chłopaka z tematu, to jest dramat.

Ale co się dzieje? Skąd wiesz ze nie masz u niej szans? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×