Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Student

Czemu dziewczyny patrzą na ,,zaradność" ?

Polecane posty

Gość dfd
5 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

i kompletnie nie na temat ta odpowiedź...nic dziwnego, że co chwilę pracę tracisz (tzn. "rzucasz"). Szef poprosi Cię o deskę, a Ty mu przyniesiesz drzewo z lasu. 

P.S. W twoim wypadku równość w związku oznaczała by dwie bezrobotne, niezaradne osoby które polegają na wsparciu rodziców. Powodzenia. 

No tyle że ja nie mam z tym problemu bo jestem na szczęście wolny 🙂 Robię co chcę i kiedy chcę i nie potrzebuję kogoś kto będie mi stał,mówił co mam robić i jeszcze ssał mnie z kasy. Nie szukam pasożyta tylko partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
17 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

sam nie jestes ani zaradny, ani pracowity...więc gdzie ta równość? 😄

mam swoje pieniądze,sporo odkładam:) Nikogo się nie prosze o pożyczkę wiec nie wiem o co pijesz. Prace umiem znależc od ręki i na siebie zarobić,cięzkiej pracy też się nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość dfd napisał:

kolejna umysłowa tępota - nigdzie nie pisałem że chce mieć ustawioną,wogóle nie chce miec kobiety, ale jak już miałbym brać to niech sie dorzuca po równo do życia. Chciałbym zaradną i pracowitą a nie taka jak ty - umysłową i leniwą lebiegę co tylko chce leżeć i wypinać dooope w zamian za krem za 300 zł. Chyba cię po...ło jedna z drugą jeżeli myslisz że sie będę dokładał na takie g...a. Od świeta na urodziny ok ale nic poza tym. Chcesz życ jak króloa rusz doooooopsko i idź do pracy nieambitna leniwa pasożytnicza flądro. Nie szukam utrzymanki i gardzę czymś takim.A świat niech se fukcjonuje jak tam chce,ja sobie odkłądam na swoje i sie z tego cieszę,wolę kobiete któa cos wniesie od siebie do zwiazku niż sama jest gołodupcem.Po co komu jakaś nieogarnieta laska niech idzie do takiego samego niedojdy jak i ona hahahah wy myślicie że mezalians to dzisiaj coś oczywistego i częstego:)

Bogol wezmie bogolke bo łączenie majatków daje jeszcze wieksze majatki (pewnie będzie ja zdradzał bo bogacze sie nudzą a że mają kasę to robią rózne rzeczy byleby sobie dodać emocjijej to i tak nie będzie przeszkadzać bo sama ma mnóstwo hajsu a na rozwodzie tylko by straciła), a Heniek czy Pan Wiesio z Blok Ekipy weźmie takie jak wy bo umysłowo poziomem jesteście na równi lol

A oszczędny taki jak ja może i będzie sam ale wie że pieniądze zawsze ma przy sobie i nie rozrzuci tego na bzdety i na kogoś kto miłosć mierzy stanem portfela. To prostytucja tyle że bardziej subtelna i nawet droższa.

Trafiłam w samo sedno - jesteś po prostu sknerą i nieudacznikiem, który każdą zlotówke 3 razy obejrzy zanim wyda, by do wypłaty starczyło. Powtórzę Ci - facet, który dobrze zarabia ma w dupie Twoje filozofie, bo wydać dla niego jednorazowo 200 na kolację, czy 1000 na weekend z kobietą, na ktorej mu zależy, to jak splunąć. Duma by mu nie pozwoliła się o połowę upomnieć i by nie wziął nawet gdyby laska sie oferowała. A ty byś laskę do knajpy na randkę zaprosił, zapłacił 15 zł za kawę i jeszcze o połowe tej sumy u laski się upomniał, bo wstydu w sobie nie masz i to jest po prostu żałosne 😂😂😂 Tym sposobem kaźda Twoja pierwsza randka o ile do niej kiedykolwiek dojdzie zawsze ostatnią bedzie, bo facet bez dumy i honoru to ... nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Trafiłam w samo sedno - jesteś po prostu sknerą i nieudacznikiem, który każdą zlotówke 3 razy obejrzy zanim wyda, by do wypłaty starczyło. Powtórzę Ci - facet, który dobrze zarabia ma w dupie Twoje filozofie, bo wydać dla niego jednorazowo 200 na kolację, czy 1000 na weekend z kobietą, na ktorej mu zależy, to jak splunąć. Duma by mu nie pozwoliła się o połowę upomnieć i by nie wziął nawet gdyby laska sie oferowała. A ty byś laskę do knajpy na randkę zaprosił, zapłacił 15 zł za kawę i jeszcze o połowe tej sumy u laski się upomniał, bo wstydu w sobie nie masz i to jest po prostu żałosne 😂😂😂 Tym sposobem kaźda Twoja pierwsza randka o ile do niej kiedykolwiek dojdzie zawsze ostatnią bedzie, bo facet bez dumy i honoru to ... nie facet.

facet który dobrze zarabia moze woli tez odłożyć i zaoszczędzić niż wydawać na krwiopijcę twojego pokroju? Pomyłałaś o tym o ile posiadasz narząd zwany mózgiem? Dlaczego ci sie wydaje że jak ktoś ma gotówkę dużą czy małą to pierwsza rzecz o ojakiej myśli to przepieprzenie jej na kobietę, a już do tego taka leniwą i pazerną jak ty?

Hahahaha to szukaj takiego księćia i powodzenia w szukaniu:) Napisz kiedyś czy znalazłaś😂 1000 za kolację😂 dobre sobie

słuchając ciebie i czytajac dałbym ci co najwyżej dychę😃 na autobus byś już jechała i nie musiałbym cię słuchać i oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość dfd napisał:

No tyle że ja nie mam z tym problemu bo jestem na szczęście wolny 🙂 Robię co chcę i kiedy chcę i nie potrzebuję kogoś kto będie mi stał,mówił co mam robić i jeszcze ssał mnie z kasy. Nie szukam pasożyta tylko partnera.

Ups - to może faktycznie znajdź sobie "partnera", takiego samego sknerę jak Ty, a kobiety sobie odpuść, bo nie dla psa kielbasa.  Świetny pomysł 👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ups - to może faktycznie znajdź sobie "partnera", takiego samego sknerę jak Ty, a kobiety sobie odpuść, bo nie dla psa kielbasa.  Świetny pomysł 👍👍👍

ups - wiem że prawda boli ale prawda was wyzwoli wy kafetryjne leniuszki cipooooszki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość dfd napisał: facet który dobrze zarabia moze woli tez odłożyć i zaoszczędzić niż wydawać na krwiopijcę twojego pokroju? Pomyłałaś o tym o ile posiadasz narząd zwany mózgiem? Dlaczego ci sie wydaje że jak ktoś ma gotówkę dużą czy małą to pierwsza rzecz o ojakiej myśli to przepieprzenie jej na kobietę, a już do tego taka leniwą i pazerną jak ty? Hahahaha to szukaj takiego księćia i powodzenia w szukaniu:) Napisz kiedyś czy znalazłaś 1000 za kolację dobre sobie słuchając ciebie i czytajac dałbym ci co najwyżej dychę na autobus byś już jechała i nie musiałbym cię słuchać i oglądać X no właśnie miałem to samo pisać, kobiety myślą że jak ma się pieniądze to się szasta tu 200 tam 1000 jak napluc, owszem mogę tak szastac ale na inwestycje a nie ...y za kobiete 😙👌

Kolejny, co mu się wydaje, że tysiąc złotych, to majątek :) Chłopy, skąd wyście się urwali? Z choinki? Na wsiach zabitych dechami żyjecie gdzie bieda aż piszczy i wiecznie zaciskac pasa trzeba? Dla ludzi przyzwoicie zarabiajacych wydać 1000 zł, to jak dla Was 10 zł. Czlowiek sie nawet nie zastanawia. Jak wydajecie te 10 zł to też sie zastanawiacie czy lepiej tego nie zainwestować gdzieś? Ta dyskusja jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kolejny, co mu się wydaje, że tysiąc złotych, to majątek :) Chłopy, skąd wyście się urwali? Z choinki? Na wsiach zabitych dechami żyjecie gdzie bieda aż piszczy i wiecznie zaciskac pasa trzeba? Dla ludzi przyzwoicie zarabiajacych wydać 1000 zł, to jak dla Was 10 zł. Czlowiek sie nawet nie zastanawia. Jak wydajecie te 10 zł to też sie zastanawiacie czy lepiej tego nie zainwestować gdzieś? Ta dyskusja jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. 

Kolejna co jej się wydaje że tysiac nie wydany to tysiac stracony:)

Babo wydawaj sobie nawet i 5 tysiecy na swoje durne zachcianki tylko mam jedna uwagę - wydawaj SWOJE

Swoje tysiace wolę trzymać na koncie i ewentualnie w cos zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ertt napisał:

Kolejna co jej się wydaje że tysiac nie wydany to tysiac stracony:)

Babo wydawaj sobie nawet i 5 tysiecy na swoje durne zachcianki tylko mam jedna uwagę - wydawaj SWOJE

Swoje tysiace wolę trzymać na koncie i ewentualnie w cos zainwestować

Wiesz w co zainwestuj ten tysiąc? W dobrego psychiatrę 🙂 To będzie Twoja najlepsza inwestycja, chociaż obawiam się, że i on ręce rozłoży. 

Co trzeba mieć w głowie, żeby latać po forach i non stop pieprzyc, że swoje pieniadze chcesz trzymać na koncie, z nikim się nie zamierzasz dzielić, a już na pewno nie wydasz na kobietę? A kto Ci do k...  nędzy broni? Ktoś Cię zmusza do wydawania? Co to kogo obchodzi? Po co non stop d...ę trujesz o jednym i tym samym? 

A trzymaj sobie na koncie te klepcie i sumiennie tam każdy grosz odkładaj. Tyle, że nie wiesz czy Cię jutro, za miesiąc czy rok szlag nie trafi i tyle z życia będziesz mieć. Pochowają Cie razem z nimi, bo nawet komu zostawic nie bedziesz miał.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
3 godziny temu, Leżaczek napisał:

40 minut temu, Gość Gość napisał: Ale Ty możesz pisać i sobie życzyć co tylko chcesz, tyle że świat funkcjonuje inaczej od? Bogaty facet ma kino domowe na wypasie i nie musi siedzieć cały czas podczas filmu i kogoś tyłu głowy oglądać ja np lubię oglądać film na lezaco i wyjść na przerwe 😙

Czytam takie rzeczy i naprawde nie rozumiem. Dlaczego spotkac sie nawet raz z chlopakiem ktory nie chce zaplacic za lody. Pomimo roznic, to facet ma byc facetem i zapewnic rozne rzeczy (od 100 000 lat z hakiem). Zapewniacie miejsce do zycia, przynosicie chlebek i miekkie lozeczko. My mozemy ale nie musimy 😁. I tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Wy tak serio przecież wy Polaczki nie macie pieniedzy bo zarabiacie jak dziady w całej UE kogo chcecie oszukać czy kobieta czy facet ledwo wiąże do 1 takie są statystyki życie na styk jedna i druga strona narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dom
3 godziny temu, Gość Lola114 napisał:

Czytam takie rzeczy i naprawde nie rozumiem. Dlaczego spotkac sie nawet raz z chlopakiem ktory nie chce zaplacic za lody. Pomimo roznic, to facet ma byc facetem i zapewnic rozne rzeczy (od 100 000 lat z hakiem). Zapewniacie miejsce do zycia, przynosicie chlebek i miekkie lozeczko. My mozemy ale nie musimy 😁. I tak to rozumiem.

100 tysięcy lat temu nie było chlebka ani łóżeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dom

Za to było dużo miejsca do życia.

I nie spotykalo się na każdym kroku  kobiet straszących darwinem faraonem Łokietkiem i Iwanem groźnym w ramach wymuszania haraczu za patrzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dom

Zresztą co to za argument?

Ma tak być bo podobno kiedyś tak było.

Kiedys kochana było tak że spaliśmy na drzewach więc stosując twoja logikę powinnaś spadać na drzewo.

Może nawet jakbyś dała radę wejść to bym się tobą zainteresowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość dfd napisał:

Czyli tak naprawdę g...o  potrafisz .Przykro mi ale normalny mąż daje takiej nieudacznicy kopa co nie potrafi dołożyć się do rachunków.

Ja zarabiam więcej niż Ty. Rzecz w tym że mąż zarabia jeszcze więcej ode mnie i że to na nim spoczywa obowiązek martwienia się o sytuację materialną rodziny. Ja mogę przestać pracować (bezpłatny wychowawczy na przykład) i nic się nie stanie, bo to nie moja broszka robić kasę u nas w domu . Niemniej jednak, za moją pensje utrzymałbym siebie i jego, naszego psa, dom i jeszcze Ciebie, nieudaczniku, więc się nie wychylaj, oszczędzaj sobie pieniążki, wyliczaj wszystko co Ci się opłaca, w życiu z taką mentalnością i tak nigdzie nie dojdziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

A jak to się ma do drugiego koronnego postulatu współczesności:

Każdy dba sam o siebie?

Myslisz, że Warszawę zalozno po to żeby każdy dbał sam o siebie?

Albo po to zeby miała łóżko i chlebek?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

I co to znaczy dbać samemu o siebie w przykładowej Warszawie?

Zabrać komuś zeby samemu mieć więcej?

Z taką samą myślą Niemcy zdobywali Warszawę w 39 sto tysięcy lat temu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość dfd napisał:

kolejna umysłowa tępota - nigdzie nie pisałem że chce mieć ustawioną,wogóle nie chce miec kobiety

A oszczędny taki jak ja może i będzie sam ale wie że pieniądze zawsze ma przy sobie i nie rozrzuci tego na bzdety i na kogoś kto miłosć mierzy stanem portfela. To prostytucja tyle że bardziej subtelna i nawet droższa.

Stary, to skoro nie chcesz być w związku to po co trajkoczesz jak przekupka o związkach? Co Cię to boli? 

Dla ludzi którzy cenią sobie miłość, związki międzyludzkie, rodzinę itd takie wyliczanie co się komu opłaca jest absurdalne. 

Ponadto widać w jakich sferach społecznych się obracasz- nic zupełnie nie wiesz o zamoznych ludziach- a konkretniej o mężczyznach. Masz jakiś obraz Tonego Starka, wiecznego playboya, który pięknych kobiet ma na pęczki w piwnicy w skrzynkach po ziemniakach. Normalni zamożni mężczyźni są tacy sami jak inni mezczyzni- do trzydziestki chcą szaleć, a później się ustatkować. Ta bzdura o pomnażaniu majątku to też z palca wyssana. Bardzo bogaci mężczyźni często żenią się z kobietami które zarabiają o wiele mniej od nich (chociaż obiektywnie wciąż bardzo dobrze), wszyscy bogaci żonaci których znam ożenili się z dobrze wykształcona, dobrze zarabiająca kobieta, a nastepnie "sponsorują" jej wszystko - jako że ich kasa jest wspólna, a jej zarobki są o wiele nizsze- ona jeździ do spa z koleżankami za pieniądze które on zarobił. Oni nie wyliczają tak jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Leżaczek napisał:

42 minuty temu, Gość Gość napisał: Chłopie Ty nie rozumiesz podstaw - jak kobieta ma wysokie wymagania, to zawsze znajdzie się taki facet, który je spełni. Kobiety swoich aspiracji obniżać nie muszą, tylko wystarczy faceta zmienić  Nikogo nie obchodzi, że ty ich masz za frajerów. Dla Ciebie frajerem jest ten co na kobiecie nie oszczędza, a dla nich frajerem jest gołodupiec mieszkający u mamy, który kobiety nawet nie ma gdzie ani za co zaprosić. X trochę się zagalapowalas, leżaczek nie golodupiec i ma za co zaprosić, a to że to się w głowie nie miesci to nic nowego, to że ktoś ma pieniądze nie znaczy że musi żyć sam i je wydawac na kobiety. 

Jest różnica między "mieć pieniądze" a "mieć pieniądze". Można dobrze zarabiać, mieć odłożone dwuletnie zarobki na wypadek Niemca, do tego mieć inwestycje, majątek ruchomy i nieruchomy, żyć wygodnie, nie martwić się o wydatki, nie czekać na promocje czy wyprzedaże, żyć pełnią życia.

Można też ciułać każdy grosik że swojej pensyjki mieszkając z mamą, spędzać godziny licząc, porównując, wyliczając co się bardziej opłaca, będąc niewolnikiem swoich oszczędności, tak jak Ty. Odmawiać sobie przyjemności, wmawiać sobie że wcale nie ma się ochoty zjeść w dobrej restauracji, czy choćby żyć zdrowo i aktywnie, że to zbędny wydatek. Takie życie to nie jest "mam pieniądze", tylko "moja jakość życia jest na poziomie -10 bo ciulam każdy grosz jak wariat". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja właasnie wolę zostawić baby,gorsze istoty od męzczyzn (muzułmanie w tej kwestii mają rację) takim korposzczurom nieudacznikom z ,,ambicjami", takim jak ten cały kilo.Poza tym polaczkowe baby mają ogromny deficyt w wykształceniu,inteligencji,rodzie oraz cycach.Tylko kompletny ...a mógłby się z nimi związać,już nawet zagraniczni męzczyźni nie uważają je za śliczne,tylko za łatwe XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilaaaa
Dnia 22.07.2019 o 19:56, Gość dfg napisał:

uważam że jestem zaradny,mam prawko,własne auto,w tej chwili nie pracuję bo sam pracę zostawiłem.Ale wiem że jestem zaradny bo przynajmniej sam sobie poradzę,denerwuje mnie że kobieta oczekuje ode mnie że to ja będę ją utrzymywał,dla mnie idealna to taka co sama wie czego chce o zycia i to robi mogac samej sie utrzymac. Ogólnie szukam kobiety też zaradnej ale widze że większosc kobiet woli być utrzymankami i chyba dlatego wciąż jestem sam.

Większość kobiet pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuch
Dnia 22.07.2019 o 19:05, Gość Magda na Bielanach napisał:

W naszym obszarze kulturowym, to mężczyzna

Dnia 22.07.2019 o 19:05, Gość Magda na Bielanach napisał:

jest głową rodziny. Więc ma obowiązek zadbac o to aby ona miała gdzie mieszkac, co jesc, w co się ubrać i pojechać na wakacje. Jesli nie potrafisz zapewnić tych najbardziej podstawowych potrzeb, to

jesteś sam. Proste jak drut chłopaku

No, proste, nie zarabiam ośmiu tysięcy, więc mieszkam, jem i ubieram sam siebie. Dlatego będziesz bardzo zadowolona, jeśli te potrzebne Tobie cztery tysiące zarobisz sama. Będzie to świadczyło o Twojej niezależności. 🐵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ja właasnie wolę zostawić baby,gorsze istoty od męzczyzn (muzułmanie w tej kwestii mają rację) takim korposzczurom nieudacznikom z ,,ambicjami", takim jak ten cały kilo.Poza tym polaczkowe baby mają ogromny deficyt w wykształceniu,inteligencji,rodzie oraz cycach.Tylko kompletny ...a mógłby się z nimi związać,już nawet zagraniczni męzczyźni nie uważają je za śliczne,tylko za łatwe XD

Facet ewidentnie żadna kobieta Cię prostu nie chce i nie potrafisz tego przeboleć. Zapewne mnóstwo razy dostałeś kosza, zostałeś zapewne też nie raz wyśmiany i nie umiesz sie z tym pogodzić. Tacy fanatycy jak Ty powinni być izolowani od społeczeństwa, bo widać, że masz z jednej strony straszne parcie, by mieć kobietę, ale taką jakbyś Ty byś chciał wg swoich nierealnych fantazji, a z drugiej frustrację, że nie możesz tego dostać, więc ogolnie wszystkich kobiet za to nienawidzisz. Tacy właśnie psychopaci maja potrzebę by kobiety gwałcić, poniżać, bić i mordować, bo nienawiść do kobiet jako ogółu jest tak silna, że potem przypadkowo spotkaną na drodzę kobietę chcą ukarać za wszystkie zło, które ich ze strony kobiet spotkało.Ty powinieneś być izolowany od społeczenstwa i miec staly dozór policji. Swoją drogą na bank w patologii sie wychowywałeś albo w jakimś domu dziecka, bo niemożliwym jest, by człowiek w normalnej rodzinie wychowany miał tak psychę skrzywioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe kobiety z klasą nigdy nie pozwolą sobie na to by facet im fundował od A do Z życie...

kobieta z klasą sama potrafi zrobić swojemu facetowi drogi prezent, sama potrafi coś gdzieś pójść, kupić, postawić, odwdzięczyć się..

no ale tak jak pisałem wielokrotnie, mało już w dzisiejszych czasach kobiet z KLASĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

Teraz widać że cały ten feminizm i równouprwnie to pic na wodę i g...o. Takie wariatki jak te tutaj szukają po prostu sponsora któy będzie finansował ich zachcianki - tyle właśnie oznacza dla nich "zaradność". Nie każdy rodzi się bogaty i nie każdy zostanie mega milionerem de bilko jedna z rugą. Naoglądałyście się ...ki mody na sukces i teraz wam sie wydaje że każda znajdzie swojego Forrestera czy Carringtona. Każda z was skończy ze zwykłym Marianem i Januszem z budowy który wprawdzie i te 5 tys zarobi mimo że będzie ...ą z podstawowym - tylko co to dzisiaj jest 5 tys przy galopującej inflacji?

Nie nie jestem gołodupcem, byłbym gołodupcem gdybym miał 0 na koncie i nic poza tym,napisałem już że mam kilkudziecięciotysieczne oszczędności i nie jest to efekt luksusu,wygranej na loteri tylko sumiennego odkładania latami - mam własne auto, prawko,stać mnie choćby na wyjście do kina czy restauracji ale nie puszczam tej kasy tak masowo na takie bzdety jak wy. Potem macie wiczne problemy finansowe, bierzecie kredyty i pożyczki i toniecie w długach. nie jesteście nauczone podstaw oszczędzania,przedsiębiorczości i to jest wasza tragedia. Zaden rozsądny facet,majętny czy nie,nie zwiąże się z roszczeniową flądrą któa żyje epoką dinozaurów że dawniej to facet przynosił mieso do jaskini z polowania a baba tylko czekała,wypinała tyłek i gotowała strawę. Nie te czasy.

Ogarnięty facet co umie zarobić i odłożyć nie weźmie pierwszej lepszej lafiryndy co o ekonomii ma pojecie jak Prosiaczek o produkcji miodu.Weźmie podobną sobie,oszczędną pracowitą i taka co szanuje pieniadz a jak ma ochotę na ekstrawagancje to i może jej nieraz da na lepsze spa czy fryzjera ale nie będzie działało to na zasadzie "Facet ma dawać i już bo to facet". Jesteście leniwe,nieambitne i cholernie naiwne myślac że w ealu każdy facet będzie co chwila spełniał wasze finansowe zachcianki - w zamian za seks, do tego wątpliwej jakosci bo w łózku takie kobiety też spcjalnie się nie starają uważajac że one nic nie muszą, facet musi wszystko. Facet też nic nie musi.

A głodne kawałki o tym że to facet ma dawac wiecej pieniedzy sobie darujcie - wy żyjecie prehistorią,takie czasy juz dawno minęły a feminizm który same rzeście wprowadziły i narobiły nim bajzlu ( ale czasy 100 proc patriarcatu wrócą bo widać że przez dopuszczanie kobiet do pewnych sfer ,ęskiej działalnpsci robi sie tylko coraz gorzej) to tylko śiciema by zrobić z was roszceniowych i niepracowitych leni. Bedziecie nieproduktywne i zbędne,po co komu kobieta któa nic nie potrafi.

Podajecietu przykłady kobiet bogatych,zamożnych - no tak one mają lepiej bo wiadomo są z bogatych rodzin lub dobrze sie kształciły. ale wy się do nich nie zaliczacie bo bogate kobiety pracują po 24 h robiąc "karierę" lub szukają "ksiecia" o takim statusie jak one ( na ogól go nie znajdują bo bogol jak juz wspomniałem pobawi sie taką i idzie do nastepnej. Każdy majętny facet kocha wymieniać kobiety - bogate czy nie - bo wie że stac go na to i to lubi. Sambym tak robił gdyby dało mi się pomnożyć swoje pieniadze,zainwestować w coś i wyciagnąc ten przysłowiowy "milion").

To że lubię gromadzic pieniadze,zarbiać je ( ogólnie uwielbiam pieniadze) nie oznacza że wydam je zaraz na kobietę. Moim ideałem jest kobieta która sama już i cos posiada. Leniwe flądry bez kasy niech idą do takich nieudacznikó jak one - właśnie tych "gołodupców" któe same tu wyzywają tyle że same nic nie mają i nic nie potrafią wnieść do zwiąków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

I jeszcze jedno. Macie jakaś naiwna wiarę w to że kobiecie wystarczy by była ładna by mogła usidlić bogatego ,przystojnego faceta. Zapamiętajcie sobie ...ko jedna z drugą, bogaty i ogarniety facet co umiał zarobić dobrą kasę nie weźmie pierwszej lepsze za żone z brzegu tylko dlatego że jest szupła,wypnie pierś i zrobi maślane oczy. Weźmie podobną sobie ,bo patrzy na to z kim zwiazek jest opłacalny i przyniesie wieksze korzyści majatkowe. Mezalianse są na tyle rzadkie że zdarzaja sie praktycznie w bajkach ( i Harlekinach które ogólnie są g....em dla takich ...ek i tępych naiwniaczek jak te z kafe).Skoro bogata babka nie spojry na goodupca czemu naiwnie wierzycie w to że facet z kasą weźnie nieudacznicę/gołodooope damską?:)

Jeżeli juz weżmie to do niezobowiazującego seksu i zostawi.

Owszem są przypadki , tyle że niezwykle rzadkie że biedna laska uchwyci kogoś zamożniejszego od niej. Ale ziałą to na ogól na tej zasadie że facet szuka kucharki i krowy rozpłodowej na swoje dzieci - zamyka ją potem pod kluczem,wydziela kasę,nie szanuje i do tego zdradza bo taka kobieta jest kompletnie ubezwłasnowolniona finansowo i materialnie. Nikt nie szanuje takich kobiet bo ogólnie osób kompletnie zależnych,bluszczy nikt nie szanuje.

Takze max co was czeka z waszą roszczeniową postawą to złapanie takiego faceta za nogi i trzymanie,a po pewnym czasie zamienicie sie w skapcaniałe,leniwe gflądry domowe z nadwagą i pretensjami,że facet zdradza i jako mąż nie szanuje. Beka z was ale od prawieków kobiety były głupie i niczego nie potrafiły się nauczyć ani wyciągać wniosków z błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd

I ogólnie jeszcze jedno - kocham PIENIĄDZE bardziej niz kobiety 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilo

Baby są cholernie łatwe wystarczy mieć kasę. Nie znam ani jednej która oparłaby się magii pieniądza.

Udają trudno dostępne i niby że nie są latwe ale wystarczy postawić jkieś kino/kolację i już masz z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dfd napisał:

Teraz widać że cały ten feminizm i równouprwnie to pic na wodę i g...o. Takie wariatki jak te tutaj szukają po prostu sponsora któy będzie finansował ich zachcianki - tyle właśnie oznacza dla nich "zaradność". Nie każdy rodzi się bogaty i nie każdy zostanie mega milionerem de bilko jedna z rugą. Naoglądałyście się ...ki mody na sukces i teraz wam sie wydaje że każda znajdzie swojego Forrestera czy Carringtona. Każda z was skończy ze zwykłym Marianem i Januszem z budowy który wprawdzie i te 5 tys zarobi mimo że będzie ...ą z podstawowym - tylko co to dzisiaj jest 5 tys przy galopującej inflacji?

Nie nie jestem gołodupcem, byłbym gołodupcem gdybym miał 0 na koncie i nic poza tym,napisałem już że mam kilkudziecięciotysieczne oszczędności i nie jest to efekt luksusu,wygranej na loteri tylko sumiennego odkładania latami - mam własne auto, prawko,stać mnie choćby na wyjście do kina czy restauracji ale nie puszczam tej kasy tak masowo na takie bzdety jak wy. Potem macie wiczne problemy finansowe, bierzecie kredyty i pożyczki i toniecie w długach. nie jesteście nauczone podstaw oszczędzania,przedsiębiorczości i to jest wasza tragedia. Zaden rozsądny facet,majętny czy nie,nie zwiąże się z roszczeniową flądrą któa żyje epoką dinozaurów że dawniej to facet przynosił mieso do jaskini z polowania a baba tylko czekała,wypinała tyłek i gotowała strawę. Nie te czasy.

Ogarnięty facet co umie zarobić i odłożyć nie weźmie pierwszej lepszej lafiryndy co o ekonomii ma pojecie jak Prosiaczek o produkcji miodu.Weźmie podobną sobie,oszczędną pracowitą i taka co szanuje pieniadz a jak ma ochotę na ekstrawagancje to i może jej nieraz da na lepsze spa czy fryzjera ale nie będzie działało to na zasadzie "Facet ma dawać i już bo to facet". Jesteście leniwe,nieambitne i cholernie naiwne myślac że w ealu każdy facet będzie co chwila spełniał wasze finansowe zachcianki - w zamian za seks, do tego wątpliwej jakosci bo w łózku takie kobiety też spcjalnie się nie starają uważajac że one nic nie muszą, facet musi wszystko. Facet też nic nie musi.

A głodne kawałki o tym że to facet ma dawac wiecej pieniedzy sobie darujcie - wy żyjecie prehistorią,takie czasy juz dawno minęły a feminizm który same rzeście wprowadziły i narobiły nim bajzlu ( ale czasy 100 proc patriarcatu wrócą bo widać że przez dopuszczanie kobiet do pewnych sfer ,ęskiej działalnpsci robi sie tylko coraz gorzej) to tylko śiciema by zrobić z was roszceniowych i niepracowitych leni. Bedziecie nieproduktywne i zbędne,po co komu kobieta któa nic nie potrafi.

Podajecietu przykłady kobiet bogatych,zamożnych - no tak one mają lepiej bo wiadomo są z bogatych rodzin lub dobrze sie kształciły. ale wy się do nich nie zaliczacie bo bogate kobiety pracują po 24 h robiąc "karierę" lub szukają "ksiecia" o takim statusie jak one ( na ogól go nie znajdują bo bogol jak juz wspomniałem pobawi sie taką i idzie do nastepnej. Każdy majętny facet kocha wymieniać kobiety - bogate czy nie - bo wie że stac go na to i to lubi. Sambym tak robił gdyby dało mi się pomnożyć swoje pieniadze,zainwestować w coś i wyciagnąc ten przysłowiowy "milion").

To że lubię gromadzic pieniadze,zarbiać je ( ogólnie uwielbiam pieniadze) nie oznacza że wydam je zaraz na kobietę. Moim ideałem jest kobieta która sama już i cos posiada. Leniwe flądry bez kasy niech idą do takich nieudacznikó jak one - właśnie tych "gołodupców" któe same tu wyzywają tyle że same nic nie mają i nic nie potrafią wnieść do zwiąków.

Chłopie weź Ty ksiażkę napisz jak masz potrzebę. Nikomu sie nie chce czytac Twoich elaboratów, po co d.u.p.ę trujesz? Co to kogo obchodzi co Ty chcesz, a co Ty nie chcesz? O twoim poziomie i statusie społecznym a raczej jego braku swiadczy najlepiej to, że jesteś sam jak palec, nie masz z kim pogadać, więc obcym ludziom, których na oczy nie widziałes swoje chore filozofie chcesz wykładać,a one nikogo nie interesują 😂😂😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy wy już wiecie że ziemia nie jest płaską? Bo zachowujwcie się jakbyście przed chwilą odkryli że kobiety to materialistki, a to chyba wiedza na poziomie podstawówki. 

Nie zmienicie tego. Trzeba zarabiać, mieć kasę i dzięki kasie, i kilku innym rzeczom, czynić sobie kobiete poddana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×