Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beataaaaaa

sikanie do kubka

Polecane posty

Gość beataaaaaa

jak mi sie w nocy nie chce wstac to sikam do kubków pustych, robi tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
4 godziny temu, Gość beataaaaaa napisał:

jak mi sie w nocy nie chce wstac to sikam do kubków pustych, robi tak ktos?

Oczywiści że tak robię. Zawsze raz w nocy budzę się na siku. Mam wygodny szeroki kubek. Śpię oczywiście nago to bez problemów w półśnie podsuwam sobie i wysikuję nawet całkiem się nie budząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 39

Ja też tak sikam tylko do wanienki 

Iga, a jaką masz cipke? Owlosioną? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jga
17 minut temu, Gość Kasia 39 napisał:

Ja też tak sikam tylko do wanienki 

Iga, a jaką masz cipke? Owlosioną? 

 

Nie wiem jakie to ma znaczenia ale mam pasek na całej szparce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ja mam zwyczajny nocniczek, podkładam po zbudzeniu w nocy pod pupę i mam pewność, że nic nie obsikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyska

Jesteście dziwakami, jako dziecko miałam toaletę na dworze i nawet zimą o 4ej rano w piżamce szłam przez mróz by załatwić potrzebę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W jakim jesteście wieku, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

63 lat a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobre, dobre...

Jak byś te cyfry zamieniła miejscami to jeszcze, jeszcze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frut

Są takie konewki z lejkiem świetnie pasują do butelki 1,5L od nestj herbaty. Nic nie poplamisz jak siądziesz na rant łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugenia

Ja sikam w pracy jak nie mogę wyjść z biura bo pilna robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Frut napisał:

Są takie konewki z lejkiem świetnie pasują do butelki 1,5L od nestj herbaty. Nic nie poplamisz jak siądziesz na rant łóżka.

Ale że jak?🤔

6 minut temu, Gość Eugenia napisał:

Ja sikam w pracy jak nie mogę wyjść z biura bo pilna robota

Też czasami sikam w pracy... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie takie nietypowe wysikiwania bawią i podniecają, zupełnie nie chodzi o jakieś przymusowe sytuacje. Ulubiona zabawa to w knajpce przy stoliku w jakimś spokojnym kącie włożyć szklaneczkę w kroku, mocno docisnąć, wstać i trochę nasikać. Tak żeby nie było mokrych plam na ciuchach. Oczywiście warunek - od początku bez majtek, też fajnie nakręcające. Zasady takie ża sama wkładam szklaneczkę, sama wstaję i sikam w jakiejś naturalnej pozie, np. wyprostowana poprawiam włosy. Dopiero na wyjęcie szklaneczki partner wstaje i mnie zasłania. Szklaneczka na stół i mój dodaje do piwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaaa

no az nie wierze ze wiecej osob tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Dnia 23.07.2019 o 08:41, Gość Agnieszka napisał:

63 lat a co

W tym wieku to ty masz już taki rozbryzg, że do wiaderka ciężko ci po celować   a co dopiero do kubka. Nie lej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Sebek napisał:

W tym wieku to ty masz już taki rozbryzg, że do wiaderka ciężko ci po celować   a co dopiero do kubka. Nie lej wody 😄

Przecież nie wodę leje... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

a ja robię kupę w nocy obok na gazetę,zawsze czytam wieczorem do snu jakąś gazetę,tak się przyzwyczaiłam - kładę ją na dole obok łóżka -niestety bardzo często robię kupę w nocy i czasem mi się nie chce schodzić na dół bo tam mamy toaletę - więc robię kupkę obok na gazetę i kładę się z powrotem - rano wstaję i ją wynoszę,mojemu mężowi to nie przeszkadza - w weekendy jak zrobię to jak rano się obudzimy to zdarza się i lodzik przy tej kupie na gazecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

dodam,że robię kupę w nocy tylko raz ale często mam taki cykl chce właśnie wyjść właśnie w nocy i mnie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzichu

W to nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ktoś się podszył pod moje imię pisząc że mam 63 lata, a ja jestem młoda studentką, mieszkam sama w wynajętym pokoiku, to co dziwnego, że w nocy nie wylatuję z pokoju za łazienką. Nawet gdy jeszcze nie śpię i uczę się do późna, robię siusiu na miejscu. Co w tym dziwnego że mam pod łóżkiem przykryty nocniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna

wiem,że to dziwne ale my lubimy łamać zasady.Obydwoje z mężem jesteśmy osobami publicznymi,na stanowiskach więc w domu jest po prostu zupełnie odwrotnie -nie mamy dzieci nie chcemy mieć,więc czasem po prostu robimy to na co mamy ochotę.Mój mąż ostatnio zrobił kupę w nietypowym miejscu i kazał mi jej szukać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lubię spacerować ze swoim facetem z plaży naturystycznej daleko poza tę plażę, w pustych rejonach, w naszym ulubionym słowińskim parku narodowym. Bez żadnych ciuszków, ani założonych ani jakoś ze sobą zabranych. Nagość bezwarunkowa, bez rozwiązań awaryjnych. No i w ramach takiego spaceru nad wodą, jako ekstra atrakcja lubię sikać w czasie chodzenia, żadnego zatrzymania, tylko w ruchu trochę po nogach trochę pryska strumyczkiem. Ciekawe uczucie bo przy sikaniu normalnie jest zatrzymanie i tylko siku. A do sikania w ruchu trzeba się specjalnie rozluźnić całą strefę intymną co wymaga pewnego treningu ale daje bardzo fajne poczucie swobody i otwartości. Mówię że będę sikała i partner zwykle idzie przede mną odwraca się i patrzy, czasem powstaje z tego filmik. Fajnie potem wspominać i oglądać te momenty szalonej swobody i rozluźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jeździmy z chłopakiem w absolutnie dziki, pusty teren. Opalamy się i spacerujemy zawsze nago. Oczywiście w trakcie spaceru sikamy idąc, to nawet trochę podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Na stojąco? Po nogach ci leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Iwona napisał:

Jeździmy z chłopakiem w absolutnie dziki, pusty teren. Opalamy się i spacerujemy zawsze nago. Oczywiście w trakcie spaceru sikamy idąc, to nawet trochę podniecające.

Facet da radę, ale Ty? Nie lejesz sobie po nogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 Ciekawe co by było jakbym się w tobie zeszczał? Bańki by ci nosem lecieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja kiedyś szedłem po plaży na golasa zupełnie sam gdzieś daleko,zacząłem właśnie szczać idąc -zaczął mi stawać ... i zachciało mi się kupkę to od razu kucnąłem i zrobiłem - czułem takie podniecenie,że od razu sobie zwaliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iona
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

 Ciekawe co by było jakbym się w tobie zeszczał? Bańki by ci nosem lecieli?

ja bym chciała byś się zeszczał we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

My mieszkamy koło Krosna i mamy wybrany absolutnie bezludny zakątek koło Tylawy nad rzeczką. Mamy tam w lecie na wszystko pełna swobodę. Dlaczego mamy mieć problem zrobić siku spacerując nago jak i tak się ochlapiemy w rzeczce. I seks w takich warunkach jest nieporównywalny do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×