Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jim

Brak kultury na kafeterii

Polecane posty

Gość Jim

Dlaczego nie można kulturalnie porozmawiać na tym forum, co rusz jakieś gooownoburze, obrażanie innych,  wyzywanie się, krytyka o ponizanie, kurde ludzie trochę kultury osobistej, tolerancji, ogłady, szacunku dla innych pogladow. Szok co się z ludźmi porobiło, mam nadzieję że większość wrednych wypowiedzi pochodzi od trolli i znudzonych dzieciaków.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia
1 godzinę temu, Gość Jim napisał:

Dlaczego nie można kulturalnie porozmawiać na tym forum, co rusz jakieś gooownoburze, obrażanie innych,  wyzywanie się, krytyka o ponizanie, kurde ludzie trochę kultury osobistej, tolerancji, ogłady, szacunku dla innych pogladow. Szok co się z ludźmi porobiło, mam nadzieję że większość wrednych wypowiedzi pochodzi od trolli i znudzonych dzieciaków.

 

Ludziom puszczają hamulce gdy są anonimowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
10 minut temu, Gość Usia napisał:

Ludziom puszczają hamulce gdy są anonimowi

Dokładnie, gdyby trzeba było podać imię , nazwisko i chociażby link do swojego profilu fb to połowa z tych ludzi by się nie odważyła na takie teksty i traktowanie innych, nawet dla tzw beki, myśle że po prostu należy to olać i nie odpowiadać na ich wpisy, pewnie zaraz tu jakaś frustratka się odezwie 3...2...1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mi się tam podoba to na kafe, że ludzie wyrzucają z siebie co im leży na sercu. Nie żyjemy w Japonii żeby w każdej sytuacji się hamować. Jak komuś nie podoba niech uda się na inne słodko-pierdzące fora jak emama, wizaż czy inne netkobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mi się tam podoba to na kafe, że ludzie wyrzucają z siebie co im leży na sercu. Nie żyjemy w Japonii żeby w każdej sytuacji się hamować. Jak komuś nie podoba niech uda się na inne słodko-pierdzące fora jak emama, wizaż czy inne netkobiety

Bardziej chyba chodzi o obrażanie i wyzywanie innych niż wyrażanie własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Olka napisał:

Bardziej chyba chodzi o obrażanie i wyzywanie innych niż wyrażanie własnego zdania

Jak ktoś piszę głupoty warto mu to uświadomić. Nie uciekniesz od tego, gdyż odbywa się to na każdym forum tylko co najwyżej właśnie w bardziej zakamuflowany sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Jak ktoś piszę głupoty warto mu to uświadomić. Nie uciekniesz od tego, gdyż odbywa się to na każdym forum tylko co najwyżej właśnie w bardziej zakamuflowany sposób.

A co to są głupoty? może dla ciebie coś jest głupotą a dla innych nie. Ja napisałam, że mialam używany wózek po dziecku siostry bo nie ma sensu wydawać kilku tysięcy na jakieś bajery, nie czuje takiej potrzeby i oczywiście też wypisywałam GŁUPOTY zdanie kafe po czym dowiedziałam się że jestem brudasem, k...rwą, dziadem i patologią, a mój wózek to śmierdzący rupieć i powinni mi zabrać dziecko... Serio?

Nie mówimy o normalnej dyskusji. Autorowi chodzi właśnie o tego typu jad i wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Usia napisał:

Ludziom puszczają hamulce gdy są anonimowi

Ludzie puszczają hamulce jak czytają jakie głupoty czasem piszą kafeterianki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Jim napisał:

Dlaczego nie można kulturalnie porozmawiać na tym forum, co rusz jakieś gooownoburze, obrażanie innych,  wyzywanie się, krytyka o ponizanie, kurde ludzie trochę kultury osobistej, tolerancji, ogłady, szacunku dla innych pogladow. Szok co się z ludźmi porobiło, mam nadzieję że większość wrednych wypowiedzi pochodzi od trolli i znudzonych dzieciaków.

 

Dokładnie masz rację. Czasami jak poczytam co jest tu wypisywane jak wzajemnie się ludzie poniżają, wyzywają to w głowie mi się nie mieści jak tak mogą zachowywać się osoby dorosłe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsbsb

Te wszystkie damesy bułkę przez bibułkę w realu, slodkopierdzace, wyzywają się tu anonimowo. Puszczają im hamulce razem ze zwieraczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tu wchodzę właśnie dlatego że jest tu tyle jadu i hejtu. Dzięki temu wiem jacy są ludzie wokół mnie. Nikt nie da mi gwarancji, że ta miła sąsiadka nie życzyła moim dzieciom śmierci kilka dni temu tu na forum. Kafeteria świetnie potrafi uzmysłowić człowiekowi w jakim świecie żyje 😂 dla takich naiwniaków jak ja, to forum to naprawdę cudowny lek 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tu wchodzę tylko po to żeby potrollować, poprowokować, napisać co myślę naprawdę. Na co dzień jestem kulturalna i uprzejma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja gorzej niż na kafeterii to jadę tylko swoim pracownicom, w swoim mieście jestem postrzegana jako osoba o wysokiej kulturze osobistej i filantropka uhoronowana m.in przez burmistrza za zasługi dla miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×