Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewela38

500 plus powinno być tylko dla tych co głosują na PiS

Polecane posty

Gość Ewela38

Dlaczego 500 plus mają pobierać osoby które nie głosują na PIS? To jest bez sensu, karta do głosowania powinna być z imieniem i nazwiskiem, później te dane powinny spływać do opieki społecznej i 500 plus powinno być przyznawane tylko tej matce która głosowała na Pis. Wtedy byłoby sprawiedliwie. Chcą żeby rządziła inna partia ale 500 plus pobierają, to chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oczywiście brawo rozsądne myślenie. Jestem za tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zgodze sie, jesli by te 500+ wyplacał Pis z wlasnego budzetu :) a jesli ja place podatki, ludzie dostaja zasiłki dzieki temu,to ja tez biore, bo mam do tego wieksze prawo niż madka.bombelka.24h ,ktora nie pracowała i nie wplaciła grosza do budżetu Panstwa :) swoją drogą to i tak nawet po wzięciu 500 plusa i tak 2/3 mojego podatku zostaje do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a i tu cały szkopół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Ewela38 napisał:

Dlaczego 500 plus mają pobierać osoby które nie głosują na PIS? To jest bez sensu, karta do głosowania powinna być z imieniem i nazwiskiem, później te dane powinny spływać do opieki społecznej i 500 plus powinno być przyznawane tylko tej matce która głosowała na Pis. Wtedy byłoby sprawiedliwie. Chcą żeby rządziła inna partia ale 500 plus pobierają, to chore!

Bardzo dobry pomysł, popieram. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to działało w obie strony, czyli tylko wyborcy pis dostaja 500+, ale tez tylko oni płacą dodatkowy podatek, żeby sfinansować to rozdawnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jezeli nie będą mi zabierać podatków to nie ma sprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bardzo dobry pomysł, popieram. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to działało w obie strony, czyli tylko wyborcy pis dostaja 500+, ale tez tylko oni płacą dodatkowy podatek, żeby sfinansować to rozdawnictwo.

:D ale by były luksusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujął
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo dobry pomysł, popieram. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to działało w obie strony, czyli tylko wyborcy pis dostaja 500+, ale tez tylko oni płacą dodatkowy podatek, żeby sfinansować to rozdawnictwo.

przecież 500 plus pobierają osoby które pracują, nie znam rodziny w której oboje rodzice nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pińcet minus
30 minut temu, Gość gosc napisał:

zgodze sie, jesli by te 500+ wyplacał Pis z wlasnego budzetu 🙂 a jesli ja place podatki, ludzie dostaja zasiłki dzieki temu,to ja tez biore, bo mam do tego wieksze prawo niż madka.bombelka.24h ,ktora nie pracowała i nie wplaciła grosza do budżetu Panstwa 🙂 swoją drogą to i tak nawet po wzięciu 500 plusa i tak 2/3 mojego podatku zostaje do dyspozycji 🙂

To już byłoby dla nich po 500 plus , bo większość z nich to roszczeniowe Panie nie wkładające złotówki do budżetu państwa.

Jestem jak najbardziej za tym pomysłem o ile zwolni mnie to z obowiązku płacenia podatku  tym sposobem w moim domowym budżecie zostanie znacznie więcej jak te marne 500 plus .

Ludzie otrząśnijcie się nie ma nic za darmo to co pobieracie trzeba będzie zwrócić z nawiązką , nasze Państwo nie stać na taką politykę socjalną .Tylko co mogą wiedzieć o tym ludzie którzy tylko biorą ....Większość to roszczeniowe "madki" rzucające pracę bo się nie opłaca skoro 500 plus dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juszka

Te pobieraczki plusow to chodzące waginy wy..srywijące co rok to prorok 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kur vvy rozpłodowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafross888

W takim razie te ktore glosuja na pis nie powinny korzystac z kosiniakowego, rocznego urlopu macierzynskiego a ich mezowie z ohcowskiego, z ulg podatkowych itp!!!!!!!!!!!!!!!! To wszystko tylko dla wyborcow platformy/psl w takkm razir i kwita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk

A i nie jezdzic po drogach i autostradach wybudowanych przez po!!!! Niech wam ,,wuc" zbuduje wy krowy rozplodowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Info
4 minuty temu, Gość M@hjjk napisał:

A i nie jezdzic po drogach i autostradach wybudowanych przez po!!!! Niech wam ,,wuc" zbuduje wy krowy rozplodowe!

Szkoda mi ciebie że nie możesz mieć dzieci, może naprotechnologia lub in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kcal

My zastanawiamy się nad 6 dzieckiem.Skoro państwo pomaga a ciągle jest niż demograficzny to dlaczego nie zdecydować się?Mąż dużo pracuje,ale sama daje rade z domem i dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk

To byla odpowiedz na argument. Ja glosujaca na po nie biore 500 plus a ta na pis nie korzysta z tego co wprowadzila platforma proste atak a propos to nie kazdy chce miec dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jestem za. Ale my, nie glosujacy na PiS nie musimy w takim razie odprowadzac odowiedniej czesci podatku. Ja bym tylko na tym zyskala. Program 500+ utrzymywac by musieli tylko wyborcy PiSu. A nie, przepraszam, wiekszosc z nich tylko krzyczy daj ale sami malo wkladaja do wspolnej kasy. No coz. Tak by rzeczywiscie byo sprawiedliwie. 🙂

Wystosuj taka petycje do rzadu, popre Cie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cytat

Dlaczego 500 plus mają pobierać osoby które nie głosują na PIS?

A dlaczego ja jako osoba bezdzietna prowadząca DG od ponad 7 lat mam ze swoich podatków finansować obce dzieci? Autorko tego niesłychanie inteligentnego pytania oświecę Cię - zakładam, że jesteś matką a ja jestem (chcąc nie chcąc - z naciskiem na nie chcąc) jednym z wielu sponsorów Twojego dziecka . Nasza cudowna władza zabiera mi i innym ludziom którzy ciężko pracują pieniądze i rozdaje wielu milionom kupując ich głosy m.in. Tobie, a Ty masz jeszcze czelność zwracać uwagę na to że tylko jednym wyborcom te pieniądze się należą (w myśl słów pewnej sołtysowej z Brzeszcz "te pieniądze na się po prostu należały". Na przyszłość pomyśl trzy razy zanim coś napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udał
1 minutę temu, Gość Ags napisał:

Wiekszosc z nich tylko krzyczy daj ale sami malo wkladaja do wspolnej kasy.

Nikt nie krzyczał "daj",ludzie nawet nie przypuszczali że PiS coś takiego wprowadzi, to był pomysł rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udał
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego ja jako osoba bezdzietna prowadząca DG od ponad 7 lat mam ze swoich podatków finansować obce dzieci? Autorko tego niesłychanie inteligentnego pytania oświecę Cię - zakładam, że jesteś matką a ja jestem (chcąc nie chcąc - z naciskiem na nie chcąc) jednym z wielu sponsorów Twojego dziecka . Nasza cudowna władza zabiera mi i innym ludziom którzy ciężko pracują pieniądze i rozdaje wielu milionom kupując ich głosy m.in. Tobie, a Ty masz jeszcze czelność zwracać uwagę na to że tylko jednym wyborcom te pieniądze się należą (w myśl słów pewnej sołtysowej z Brzeszcz "te pieniądze na się po prostu należały". Na przyszłość pomyśl trzy razy zanim coś napiszesz...

Przecież gdyby nie było 500 plus to i tak płaciłabyś podatki i ja też cię oświecę -odkąd jest 500 plus to twoje podatki nie zwiększyły się.Poza tym,ostatnio słuchałam w telewizji że PiS chce obniżyć podatki do 17% z 18% bo PO podniosło podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Ujął napisał:

przecież 500 plus pobierają osoby które pracują, nie znam rodziny w której oboje rodzice nie pracują.

A ja znam i to wiele. Pracowałam w PUP i mieliśmy porejestrowane całe rodziny (matka, ojciec, dorośli synowie), to były osoby tzw osoby dlugotrwale bezrobotne. Bezrobocie jest obecnie niskie i większość osób bezrobotnych to bezrobotni z wyboru-pracują na czarno a rejestracja im potrzebna dla ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
2 minuty temu, Gość Udał napisał:

Nikt nie krzyczał "daj",ludzie nawet nie przypuszczali że PiS coś takiego wprowadzi, to był pomysł rządu.

Dzieki temu pomyslowi wygrali wybory. Wielu ludzi jawnie sie przyznaje, ze glosowali na ta partie majac przed oczyma 500zl. I tak krzycza daj. Krzyczeli daj, na pierwsze dziecko, krzycza daj na doroslych koni ktorzy juz ukonczyli 18 lat i na ktorych juz ten zasilek sie nie nalezy. Sa tacy ktorzy krzycza dajcie wiecej bo co to jest 500 zlotych. Na kafeterii tez znajdziesz takie opinie. Tak, wyborcy PiSu krzycza "daj"bo wiedza, ze ten rzad za utrzymanie sie przy korycie obieca i zrobi wszystko. Nawet doprowadzi kraj do ruiny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnr

Zgadzam się z tobą w 100%. Widuje w internetach obelżywe opinie ludzi którzy plują na PiS, obrażają matki z dziećmi, rodziny a mimo to pieniążki pobierają, ja np będę pobierać i w zamian chcę się odwiedziczyć głosując na PiS oczywiście, wyborcy PO itp pomniejszych partii g..powinni dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A te kobiety, które głosowały na lewicę powinny mieć prawo do aborcji na życzenie a z ich podatków nie może być finansowany kościół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M@hjjk
3 minuty temu, Gość Nnr napisał:

Zgadzam się z tobą w 100%. Widuje w internetach obelżywe opinie ludzi którzy plują na PiS, obrażają matki z dziećmi, rodziny a mimo to pieniążki pobierają, ja np będę pobierać i w zamian chcę się odwiedziczyć głosując na PiS oczywiście, wyborcy PO itp pomniejszych partii g..powinni dostać.

Wyborcy pis za to niech nie korzystaja z rocznego urlopu macierzynskiego, ojcowskiego, kosiniakowego, ulg podatkowych wprowadzonych za po, niech nie jezdza drogami zbudowanymi za po, nie korzystaja z mieszkan dla mlodych itp wszystko dziala w dwie strony paniusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Cytat

Przecież gdyby nie było 500 plus to i tak płaciłabyś podatki i ja też cię oświecę -odkąd jest 500 plus to twoje podatki nie zwiększyły się.Poza tym,ostatnio słuchałam w telewizji że PiS chce obniżyć podatki do 17% z 18% bo PO podniosło podatek.

Ty tak naprawdę? Zdajesz sobie sprawę że już w przyszłym roku podatek ZUS ma się zwiększyć o 10%? Rok rocznie się zwiększa,  a aktualnie wynosi ok 1320 zł od 2020 ma wynosić ok 1450 zł!!! To raz.

Dwa, zakładam że wierzysz w to co Ci w telewizji (TVPis ?) powiedzą. Pamiętaj żeby dać muszą gdzieś zabrać - nie bądź naiwna, matematyka nie kłamie. Rządy rozdawnictwa spowodują wieloletnie konsekwencje za które niestety każdy z nas zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala96

Ja jestem za tym by wyborcow pisu oddzieluc i stworzyc dla nich odrebne panstwo..reszta normalnych ludzi nievh sie z tym barachlem nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Nnr napisał:

Zgadzam się z tobą w 100%. Widuje w internetach obelżywe opinie ludzi którzy plują na PiS, obrażają matki z dziećmi, rodziny a mimo to pieniążki pobierają, ja np będę pobierać i w zamian chcę się odwiedziczyć głosując na PiS oczywiście, wyborcy PO itp pomniejszych partii g..powinni dostać.

Jakby PiS odwalil się od mojego podatku to bym miała dużo więcej miesięcznie w portfelu niż 500zl. Z publicznej służby zdrowia nie korzystam więc i składkę zdrowotną niech mi oddadzą i razem z mężem mielibyśmy co miesiąc 3000 Plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyk
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Rządy rozdawnictwa spowodują wieloletnie konsekwencje za które niestety każdy z nas zapłaci.

Mylisz się, wystarczy że PiS nie kradnie tak jak to robiło PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trala96
4 minuty temu, Gość Indyk napisał:

Mylisz się, wystarczy że PiS nie kradnie tak jak to robiło PO.

Nie wcale nie kradnie..im sie po prostu nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×