Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wiecie co juz mam dosyc tych youtuberek. I tak im za duzo czasu poswiecilam. Ogladam je kilka dobrych lat przez ktore dorobily sie na nas latwej kasy i traktuja nas jak gowno.

Polecane posty

Gość Gość

Dziwie sie wam ogladacie to goooowno. Wyrzucam z subskrybcji wszytskie polskie youtuberki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosa

In vidious - polecam oglądać tam, bez nabijania wyświetleń  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

A ktore konkretnie masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nie mialam i nie mam zadnej subskrybcji.  Szkoda mi na  lajfsajlowe-, czy rodzinne vlogi czasu. Co mam w klopiku czy w lodowce wiem i nie musi mi nikt informowac. Co do perfum, torby i ciuchow, to kazda z nas ma swoje  upodobania.  pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magunia88

Mnie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana

Lauron przede wszystkim. Ogladam od jej czasow w Anglii jeszcze i strasznie sie zmianila, w dupie ma te co ogladaja od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tango
Dnia 23.07.2019 o 22:17, Gość Kosa napisał:

In vidious - polecam oglądać tam, bez nabijania wyświetleń  

Dzięki. Skorzystałam, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera

Te wszystkie dosłownie wszystkie youtuberki lifestylowe są jak klony, przeraźliwie nudne i monotematyczne. Jakieś idio/tyczne denka..komu to potrzebne do wiedzy co ona zużyła, co było w składzie, ile kosztowało itd? Kogo to obchodzi? Te pokazywanie po kolei zakupów spożywczych z biedronki, lidla itd. Ja się pytam, co w tym interesującego jaki one żre serek, kiełbasę i jakie używa podpaski? Po co takie informacje przekazywać? Czy to nasze społeczeństwo jest do końca zi/diociałe aby zadowalać się takimi kanałami? Bo przecież skoro jest zainteresowanie to i kolejna idio/tka postanawia nagrywać i puszczac w swiat tego typu filmy. Niektóre to już tak brzydkie i odpychające zaniedbane wsiury z parciem na szkło że czuję zażenowanie. Ludzie ogarnijcie się! Kto to chce oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×