Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanita

Dlaczego męzczyzni nie moga dojsc

Polecane posty

Gość Joanita

Po raz kolejny mam do czynienia z partnerem ktory nie moze dojsc podczas seksu. Czy to moze byc spowodowane, alkoholem, uzywkami? Czlonek mu stoi caly czas ale podczas stosunku w pochwie nie ma mowy by doszedl, obciaganie tez niewiele pomaga. Analny tez nie  zawsze konczy masturbuja sie sam i wtedy sie spuszcza na mnie. Ale widze ze dochodzi wylacznie gdy sie masturbuje. Co mam robic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Zmienic na lepszy model😊Ja nie mam problemu z dochodzeniem w pochwie czy pod raczka czy ustami kobiety.Napisz do mnie na namietnyon30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_hdjsjakak
59 minut temu, Gość Joanita napisał:

Po raz kolejny mam do czynienia z partnerem ktory nie moze dojsc podczas seksu. Czy to moze byc spowodowane, alkoholem, uzywkami? Czlonek mu stoi caly czas ale podczas stosunku w pochwie nie ma mowy by doszedl, obciaganie tez niewiele pomaga. Analny tez nie  zawsze konczy masturbuja sie sam i wtedy sie spuszcza na mnie. Ale widze ze dochodzi wylacznie gdy sie masturbuje. Co mam robic? 

Mam to samo 😕 i jest to uciążliwe bo ja kończę a on nie i dopiero jak sam się masturbuje to kończy więc doskonale Cię rozumiem. Też nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On z ochota

Moze ze mna sie pomasturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×