Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaki najlepszy komplement usłyszeliście

Polecane posty

Gość Gość

Sciagajac mi majtki powiedzial, ze od tej strony wygladam jak nastolatka 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że z twarzy wyglądam jak dzieciaczek 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Duzo tego bylo.Ale od facetow :) Ze nie moze oderwac ode mnie oczu,taka piekna jestem,zajebista,ze na moj pocalunek czekalby cale zycie itd.Od innych kobiet rzadko kiedy slyszalam cos milego.Ale zdarzalo sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

"A czego Ci brakuje!?" Tak brzmi najmilszy komplement ( choć to nie byl komplement tylko stanowcze pytanie),  który padł z ust mojej ślicznotki, po moich długich wywodach na temat niedociągłosci w moim wyglądzie. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohah

A ja kiedyś dostawalam komplementy ,że jestem delikatna i to nawet obcy ludzie w korytarzu w pociagu mi powiedzieli! Oprócz tego, że wyglądam jak modelka, że mam piękny głos-podobny do Kozidrak i co jeszcze...e może wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Każdy komplement z ust przystojniaka jest uroczy i fajny, a z ust brzydala beznadziejny. Nawet jeśli to ten sam komplement...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

"Chcialbym zglebic Twoja dusze, umysl i cialo", facet bardzo ciekawy mnie i swiata. Jestesmy razem 3 lata i nadal zglebia niestrudzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

x jest piękna jak noc listopadowa. taki to oto tekst wyczytałam wielkimi literami na bloku :D. Podobno autorką była moja koleżanka sąsiadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudolf

Dogodziles mi pod każdym względem. Jesteś zajebistym kochankiem. Wspaniałą masz palę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah
5 godzin temu, Gość gość napisał:

x jest piękna jak noc listopadowa. taki to oto tekst wyczytałam wielkimi literami na bloku :D. Podobno autorką była moja koleżanka sąsiadka.

Stare jak swiat i gratuluje kolezanki, musisz byc szpetna hahah 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.
5 godzin temu, Gość gość napisał:

x jest piękna jak noc listopadowa. taki to oto tekst wyczytałam wielkimi literami na bloku :D. Podobno autorką była moja koleżanka sąsiadka.

To ironia że jestes brzydka bo mowi sie brzydki jak noc listopadowa nawiazujac do powstania

Piekny jak noc listopadowa tez slyszalem szczegolnie gdy osoba mowiaca chciala podkrelic ze osoba opisywana jest wyjatkowo wstretna ale zazwyczaj przez wlasny styl, makijaz i kiepska twarz.

Marne teksty na blokoch zakrawaja o patologie może zmien towarzystwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka

Pewien facet w szerszym gronie towarzyskim w obecności swojej żony ,powiedział do mojego męża .Chciałbym mieć taką żonę jaką masz Ty. .....                                                                                            Cholernie żal mi się zrobiło jego żony.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
8 minut temu, Gość Gość Renatka napisał:

Pewien facet w szerszym gronie towarzyskim w obecności swojej żony ,powiedział do mojego męża .Chciałbym mieć taką żonę jaką masz Ty. .....                                                                                            Cholernie żal mi się zrobiło jego żony.

 

 

Powiedział to na zapas, bo niby skąd wie jak się bzykasz?? Może zimna jak lód jesteś i po pierwszym numerku już chciałby swoją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
5 minut temu, Gość Basior napisał:

Powiedział to na zapas, bo niby skąd wie jak się bzykasz?? Może zimna jak lód jesteś i po pierwszym numerku już chciałby swoją 😄

hahaha. ..  widzisz, trafiłeś w sedno,bo mój mąż się trochę zagalopował i nie omieszkał wspomnieć również o Tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
2 minuty temu, Gość Gość Renatka napisał:

hahaha. ..  widzisz, trafiłeś w sedno,bo mój mąż się trochę zagalopował i nie omieszkał wspomnieć również o Tym....

A faktycznie to lód jesteś, czy gorąca jak ogień pod kotłem w piekle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
4 minuty temu, Gość Basior napisał:

A faktycznie to lód jesteś, czy gorąca jak ogień pod kotłem w piekle? 😄

To drugie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
Przed chwilą, Gość Gość Renatka napisał:

To drugie 🙂

Twój mąż jakie ma zmiany? Weekend się zbliża, nie chciałbyś żebym porządnym kropidłem diabła z ciebie wygonił? :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
5 minut temu, Gość Basior napisał:

Twój mąż jakie ma zmiany? Weekend się zbliża, nie chciałbyś żebym porządnym kropidłem diabła z ciebie wygonił? :DD

Mąż obecnie na urlopie .3 razy dziennie wielkim kropidłem  diabła przegania.,ale On nazajutrz  i tak wraca 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
5 minut temu, Gość Gość Renatka napisał:

Mąż obecnie na urlopie .3 razy dziennie wielkim kropidłem  diabła przegania.,ale On nazajutrz  i tak wraca 😄

 

Widocznie ma jakieś felerne to kropidło ;) Po moim taki odlot byś miała że w obłokach byś wylądowała  :) Reniu, tak myslę może ci chodzi na dwa kropidła? :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
11 minut temu, Gość Basior napisał:

Widocznie ma jakieś felerne to kropidło 😉 Po moim taki odlot byś miała że w obłokach byś wylądowała  🙂 Reniu, tak myslę może ci chodzi na dwa kropidła? :DD

Dziękuję nie zaryzykuję ...🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara

mi taki jeden powiedział niedawno ,że taką  kobiete nosiłby codziennie na rękach                                         

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny komplement
3 minuty temu, Gość Lara napisał:

mi taki jeden powiedział niedawno ,że taką  kobiete nosiłby codziennie na rękach                                         

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×