Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Mam potrójne wyższe i nikt mnie nie chce do pracy od 0,5 roku, wszedzie pracowalem pare tygodni

Polecane posty

Gość gosc

Pracodawców boli ze na studia poswięciłem 9 lat i w tym czasie zarobkowo nie pracowałem chyba ze u siebie xbierając owoce.

Jak znalezc szybko prace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aria

To raczej nie jest problem, bo tez mam potrojne wyzsze i przebieram w ofertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz

Nie to  nie jest przypierdalanie sie

Ale jeslu masz jakies stosunki miedzynarodowe plus jakis ...owy marketin plus chûj wie co

To pozostan przy sadownictwie

A pracodawcow nie boli tylko pewnie g..umiesz a masz wymagania i nie mow mi ze jestes az takim patriota ze musisz u siebie siedziec 

To probuj za granica

To jest kùrwa zwykle jekwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Noe wzytcsy chca zagarncie prozse Smogfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie skończyła oligofrenopedagogike i szuka pracy przy biurku za 5000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bool

bo smof jest po podstawowce.

rolniczej zawodowki juz nie skonczyl bo juz byl taaaki madry

nie znalazl zadnej pracy to musial wyjechac 

i ma bool dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itaka

po pierwsze nie powinieneś się chwalić tym potrójnym wyższym wykształceniem, nikt tego nie lubi.

Jak będziesz miał kolejne namiary na zatrudnienie to powiedz, że masz tylko 1 dyplom, a pozostałe 2 dyplomy schowaj na dno szafy i nie wspominaj, że je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez dyplomu
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Pracodawców boli ze na studia poswięciłem 9 lat i w tym czasie zarobkowo nie pracowałem chyba ze u siebie xbierając owoce.

Jak znalezc szybko prace???

taki geniusz i nie wie jak prace znaleźć? czyli te studia do doopy i dyplomem można się podetrzeć, te "uczelnie" produkują samych nieudaczników jak widać, zero praktycznych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel firmy może pomogę Ci zrozumieć myślenie pracodawcy. 
Najpierw pojawia się potrzeba, która pozwala opracować cele przy wyborze kandydata. Przy wyborze kierujesz się zawsze stosunkiem ceny ( płacy ) do jakości.
Załóżmy, że szukasz handlowca i zostało Ci już tylko dwóch kandydatów. Jeden z nich studiował przez 9 lat i ma mnóstwo papierków, a drugi nie ma żadnych studiów, ale umie nawiązać relacje i sprzedać menorę żydowi. 
Którego z nich wybierzesz ?
Pamiętaj o tym, że dla pracodawcy liczy się zarobienie pieniędzy, a papierki w rzeczywistości nie dają chleba.
Pracodawcy dosłownie lata koło ch...  ile masz studiów. Jeżeli nie są one poparte umiejętnościami to Cię po prostu nie zatrudni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×