Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emm933

Rozmiar buta

Polecane posty

Gość Emm933

Pytanie do mam, które kupiły dzieciom new balance. Chciałam zamówić córce tylko nie wiem jaki rozmiar. Bo na stronie jest podana długość wkładki a pod spodem napisane, że mogą być większe...Moje pytanie..Czy rzeczywiście te butki przyszły troszkę większe czy taki rozmiar wkładki jak tam podają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Mamy new balanc rozmiar 32, Nike 33, zamówiłam teraz tzw tenisówki Hugo Boss i też się martwię czy będą dobre. Najlepiej to przymierzyć. Chodź w Nb biorę rozmiar mniejszy niż w innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emm933
5 minut temu, Gość Super Żona napisał:

Mamy new balanc rozmiar 32, Nike 33, zamówiłam teraz tzw tenisówki Hugo Boss i też się martwię czy będą dobre. Najlepiej to przymierzyć. Chodź w Nb biorę rozmiar mniejszy niż w innych sklepach

Właśnie nie mamy gdzie przymierzyć, bo u nas nie ma sklepu z nb dla dzieci. Gdybym mogła to byłoby po problemie...U mnie córka nosi teraz 27 Lasockiego sandały więc chciałam jej zamówić 28 tych Nb ale czytam że długość wkładki 16,5cm a tyle to ma jej stopa... Więc stwierdziłam, że zamówie 28,5 ale potem przeczytałam na dole była informacja, że takie długości podaje producent, a w rzeczywistości mogą buty być większe...No i zgłupiałam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

But butowi nierówny potrafi być. Zdarzyło się, że kupowałam dwie pary tego samego modelu i rozmiaru, a różniły się długością wkładki o 1,5cm... zapewne dlatego sprzedawcy podają wymiary w przybliżeniu, ubezpieczając się właśnie dopiskiem, że buty mogą się okazać nieco większe / mniejsze. Cóź, w zależności od sklepu, zawsze można zadzwonić i poprosić o 'tę konkretną parę', wtedy zazwyczaj się starają, by nie było zwrotu. Ostatecznie zawsze pozostaje opcja wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×