Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozczarowana żołnierzem

Czy ktoś kto wiele lat

Polecane posty

Gość rozczarowana żołnierzem

posługiwał się kłamstwami,manipulacjami,w przeszłości wykorzystywał swoje stanowisko żeby robić z kobiety paranoiczke,żeby Ją ranić,nigdy się z kobietą nie spotkał i nie zadeklarował,zdradzał innym Jej prywatność,krytykował za to że zwiazała się Ona z nieodpowiednim mężczyzną,omawiał różne sprawy z innymi za Jej plecami i swoimi działaniami doprowadził Ją do choroby,samotności może mieć do Niej pretensje że Go nie chce,że nie odeszła od męża i że nie chce się z Nim przyjaźnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saudade

Oczywiście, że może. To przecież paranoik. Największe pretensje powinien mieć do niej o to, że gustuje w takich właśnie typach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz powiedzieć, że jesteś mężatką! Wiele lat gziłaś się z jakimś sierżanciną? I on cie rżnął jak zużytą szmatę do koszarowej podłogi ale sie z tobą nie spotkał?

No to chyba może mieć pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za typ

I co pseudożolnierzyku opluwasz żolnierkę? Piszesz o aferach opisanych przez onet a ty kim jesteś - ujawnić takie dno niech koledzy wiedza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana żołnierzem

Nie gziłam się bo On się nawet że mną nie spotkał,kontakt mieliśmy tylko telefoniczny i mailowy.Jestem porządną kobietą,gdyby mój mąż nie pił i był dla mnie dobry i miły nie wchodziła bym w żadne znajomości,nawet internetowe...

A żołnierzyk przez lata kłamał oszukiwał kazał się domyślać,chował się ,knuł z innymi ,z normalnej dobrej dziewczyny robił wariatkę,nie umiał się określić a teraz ma żal nie wiadomo o co i za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila
36 minut temu, Gość rozczarowana żołnierzem napisał:

Nie gziłam się bo On się nawet że mną nie spotkał,kontakt mieliśmy tylko telefoniczny i mailowy.Jestem porządną kobietą,gdyby mój mąż nie pił i był dla mnie dobry i miły nie wchodziła bym w żadne znajomości,nawet internetowe...

A żołnierzyk przez lata kłamał oszukiwał kazał się domyślać,chował się ,knuł z innymi ,z normalnej dobrej dziewczyny robił wariatkę,nie umiał się określić a teraz ma żal nie wiadomo o co i za co

a ja na Twoim miejscu próbowałabym sprawdzić jakie sa wasze relacje, o co chodzi jakas wrozka czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4677jgtrdd

Mężczyzna a zwłaszcza żołnierz powinien chronić kobietę i opiekować się Nią a nie znęcać kłamać i używać swojego stanowiska żeby Ją ranić krytykować czy dołować..odwaga przyzwoitość lojalność uczciwosc honor zdecydowanie  powinny przyświecać temu panu jak i innym wojskowym...wstyd i hańba dla munduru polskiego jeśli dopuszczał się takich świnstw i wpędził kobietę w chorobę czy doprowadzał do płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×