Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laluna

Meska dominacja

Polecane posty

Gość Laluna

Rajcuje mnie gdy moj maz nade mna dominuje. Uwielbiam gdy wpycha mi w usta gleboko i patrzy na mnie tym bezczelnym wzrokiem, czy sie krztusze. Albo jak mocno mnie dociska do lozka, bym nie mogla sie ruszyc. Czasem walcze z nim o dominacje i gdy juz mi sie uda, to ta menda i tak potrafi mnie z siebie zrzucic, powalic na brzuch/plecy i sobie wejsc jak mu sie podoba ;) Kreca mnie lekkie klapsy czy delikatne podduszanie, albo jak dociska ramieniem moja twarz. Generalnie stawiam opor, ale tylko zeby sie podroczyc, bo cholernie mnie podnieca jego sila i wladza. Tez tak macie laski? Co najbardziej lubicie? Jara was gdy facet dominuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia

Ja też lubię być zdominowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
1 godzinę temu, Allan5 napisał:

Julia chcesz popisac na priv?

Chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon

To podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klon

To podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gamo

Adres jeszcze aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też kręciły nas klimaty dominacji, on szczególnie lubił wystawiać mnie na ryzykowne, nawet upokarzające suytuacje.

Szczytówa była jak po elektryzującej seksownymi strojami imprezie rżnął mnie w gardło trzymając za włosy, tak że dławiłam się i jęczałam, wziął telefon i zadzwonił do kumpla z sąsiedniego pokoju w hotelu żeby przyszedł bo mi nie wystarcza w gardło, wypięty tyłek potrzebuje jeszcze anala.  Przyszedł goły, w ręku piwo, jęczałam piszczałam wykręcałam tyłek, ale ostry klaps i od razu wepchnął mi w dupę. Wolałabym już klasik, w cipkę, ale miała być uległość na maksa i upokorzenie, więc od razu w dupkę, cipki nawet mi nie dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×