Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

dobry dietetyk (najlepiej online) prosze!

Polecane posty

Gość Kasia

Cześć 🙂 krótko mówiąc, czas sie za siebie zabrać. Mam dość wstydliwego zerkania na moje dawne ...enki... kiedy ostatni raz zmiescilam sie w rozmiar M?! Tudzież z dozą desperacji, a jeszcze wieksza dawka motywacji, przychodze do was z pytaniem: gdzie moglabym zaczerpnac rady dietetyka? dobrego, a zarazem niedrogiego dietetyka? na start najlepiej online... 

Słyszał ktos o konsultacjach z drogerii natury? Warto? Są darrmowe, ale czy te porady - rozsądne? pytam konkretnie o konsultacje, bo sama drogerie to znam i uwielbiam 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsultacje online prowadzi pani Karolina Leontowicz www.apetyt-dietetyka.pl 

Dzięki niej schudłam 14 kilo! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja jestem w trakcie diety, ułożonej przez dietetyk z natury i choc to dopiero 2 tyg to juz widze pierwsze efekty 🙂 co fajne, to to, że czuje sie o wiele lepiej niz przy dotychczasowych dietach i nie mam problemu z wiecznym głodem. Zdecydowanie są zdrowsze. Krótko mówiąc, polecam te konsultacje z natury, przeciez i tak sa za darmo, a sa naprawde skuteczne 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena

ja co prawda mam krotkie doswiadczenie z dietetyka z natura, ale juz mi sie podoba 😄 chudne, a przy tym dobrze sie czuje. Nie sadzilam ze da sie to polaczyc 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 31.07.2019 o 12:33, Gość milena napisał:

ja co prawda mam krotkie doswiadczenie z dietetyka z natura, ale juz mi sie podoba 😄 chudne, a przy tym dobrze sie czuje. Nie sadzilam ze da sie to polaczyc 😋

A jakie wyniki osiągnęłaś już dzięki Naturze? Bo u mnie minus 5kg w dwa miesiące i leci dalej. Cel jeszcze daleko, ale idzie do przodu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej polecam Naturhouse ale tanie to to nie jest ja schudłam 15 kg w 3 miesiące 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola87

U mnie pomógł dietetyk z sieci Projekt Zdrowie. Plus, że jako jedni z niewielu nie zmuszają do zakupów suplementów, tak jak inne firmy. Można zdecydować się na kurację opartą tylko na diecie. Mają różne fajne akcje, a pierwsza konsultacja jest bezpłatna więc można się przejść i sprawdzić czy jest chemia z dietetyczką :). U mnie kuracja trwała pół roku, 30 kg w dół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×