Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość MHF

Czy jest gdzies małżeństwo ludzi z nieco innych światów

Polecane posty

Gość Gość MHF

którzy jednak przyjeli te różnice do wiadomości i umieli tak uregulowac stosunki,ze są one ciekawe a nie śmieszne i straszne.Czy to tylko jednak w fantazjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Może i miewam dziwne fantazje i wydaje mi się to czymś ciekawym,ale ciężko mi sobie wyobrazić żonę wychodzi na przyjęcie bez meza bo to zupełnie inny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Piszę to trochę na podstawie wspomnień szkolnych.Niby w sensownych okolicznościach integracja ludzi różnych mogła mieć bardzo wiele plusów tylko,ze tych okoliczności nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość MHF napisał:

którzy jednak przyjeli te różnice do wiadomości i umieli tak uregulowac stosunki,ze są one ciekawe a nie śmieszne i straszne.Czy to tylko jednak w fantazjach.

A u jakich znajomych pokażesz się ze swoją panią dominą? U meneli i osiedlowych? Ja zacznie bluzgać, rechotać to spalisz się ze wstydu,  wszyscy wiedzą jak krytykujesz inne kobiety a pokażesz się z kimś takim, będzie obciach na długo i jak będą się z wami spotykac to na zasadzie zaproszenia jarmarcznego cyrku, żeby potem mieć długo co opowiadać i z kogo się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A u jakich znajomych pokażesz się ze swoją panią dominą? U meneli i osiedlowych? Ja zacznie bluzgać, rechotać to spalisz się ze wstydu,  wszyscy wiedzą jak krytykujesz inne kobiety a pokażesz się z kimś takim, będzie obciach na długo i jak będą się z wami spotykac to na zasadzie zaproszenia jarmarcznego cyrku, żeby potem mieć długo co opowiadać i z kogo się śmiać.

Nie znasz mnie,nie zamulaj mi tematu,daj odpocząć przy filozofowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość MHF napisał:

Nie znasz mnie,nie zamulaj mi tematu,daj odpocząć przy filozofowaniu.

To przyszłość twa a nie filozofia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×