Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Geena

Fotelik samochodowy 9-36 kg a 15-36

Polecane posty

Gość Geena

Syn bedzie mial 2.5 roku za 3 mce ( teraz wazy 15 kg i ma ok 94 cm). Wyrasta mi z fotelika 9-18. Czytalam, ze dziecko w jego wieku jest za male na fotelik 15-36. Zamierzam kupic 9-36. I teraz sie zastanawiam, czy jest duza roznica miedzy tymi fotelikami i jak dlugo dziecko pojezdzi w tym 9-36. Przeciez, gdy dziecko ma ok. 3-4 lata, to wystarczy wyjac wkladke i z automatu mam fotelik 15-36 a potem sama podstawke.

Czy po prostu sam fotelik 15-36 jest nastepnym, gdy mialo sie ten 0-25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

DLA takiego dziecka możesz kupić fotelik rvf, jeżeli wozisz przodem to najlepiej kupic 9-36,do 18 kg pojezdzi w 5 punktowych pasach A później na pas samochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał
Dnia 24.07.2019 o 17:59, Gość Gość napisał:

DLA takiego dziecka możesz kupić fotelik rvf, jeżeli wozisz przodem to najlepiej kupic 9-36,do 18 kg pojezdzi w 5 punktowych pasach A później na pas samochodowy

Dokładnie, ja kupiłem ostatnio dla smyka model od caretero w sklep-tosia.eu i bardzo fajnie się sprawdza jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

W tym sklepie tosia to kupiłam cybex pallas 9-36 kg i jestem niezmiernie zadowolona. Ma bardzo solidną konstruckję i kolor cudny (dla mnie estetyka też była ważna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×