Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryś

Kwietniowe mamy 2020

Polecane posty

Gość Maryś

Czy są jakieś przyszłe mamy na kwiecień? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajansn

To by znaczyło ze zostały zapłodnione jeszcze w lipcu, prawda ? Myslisz ze wszystkie już o tym wiedza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś

Sądzę, że niektóre mamy już mogą to wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaja

Ja jestem na marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś

Zapraszam 😁 Akaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaja

Myślałam, że ja już się wcześnie dowiedziałam, nawiasem mówiąc na Usg muszę pójść ponownie, bo nie ma jeszcze serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja na sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś

Mam nadzieję, że będzie nas więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
Dnia 24.07.2019 o 17:17, Gość Akaja napisał:

Myślałam, że ja już się wcześnie dowiedziałam, nawiasem mówiąc na Usg muszę pójść ponownie, bo nie ma jeszcze serduszka.

A w którym tygodniu jesteś według miesiączki? Ja dowiedziałam się kilka dni temu ale u lekarza jeszcze nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny! Nie wiem co mam myśleć.... w największym skrócie zrobiłam test w dni i spodziewanej miesiączki. Dwie kreski ale druga to cień cienia.... sytuacja powtórzyła się przez następne dwa dni- cień cienia.... beta w 32 dc- 16.4 (test z krwi). Dzisiaj 34 dc miesiączki brak. Dodam że mam kiepski wynik cytologii- podejrzenie dysplazji czyli zmian przednowotworowych.... czy to może wpływać na poziom beta hcg? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Olunia nie mam pojęcia, musiałabyś zapytać w laboratorium. 

Ja jestem w 5 tyg ciąży, termin porodu 9.04.2020, beta, ładnie przyrasta, pod koniec sierpnia wizyta u gin i usg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Betaz wczoraj nie 202.480 🙂 za to progesteron.... 12.73 nl/mg 😞 to chyba za niski co? Wizyta dopiero za tydzień.  Nie wiem co robić  😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaja
Dnia 29.07.2019 o 21:02, Gość Karolina napisał:

A w którym tygodniu jesteś według miesiączki? Ja dowiedziałam się kilka dni temu ale u lekarza jeszcze nie byłam...

W 11 hahahaha, a tak naprawdę dopiero w 6. Mam za sobą 6 i pół tygodnia.

Dnia 3.08.2019 o 11:13, Olalunia napisał:

Hej Dziewczyny! Nie wiem co mam myśleć.... w największym skrócie zrobiłam test w dni i spodziewanej miesiączki. Dwie kreski ale druga to cień cienia.... sytuacja powtórzyła się przez następne dwa dni- cień cienia.... beta w 32 dc- 16.4 (test z krwi). Dzisiaj 34 dc miesiączki brak. Dodam że mam kiepski wynik cytologii- podejrzenie dysplazji czyli zmian przednowotworowych.... czy to może wpływać na poziom beta hcg? 

Wiem, że zmiany nowotworowe mogą dawać takie wyniki, jak testy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaja

Nie wiem czy masz za niski progesteron. Nie możesz pójść prywatnie by się uspokoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dula

Ja mam termin na marzec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Olunia ładnie beta rośnie 🙂

Co do progesteronu to nie wiem, wydaje mi się że powinien być powyżej 10, ja przed terminem okresu jak robiłam betę i wyszła 32 to progesteron miałam 27. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć przyszłe Mamy. Ostatnia miesiączka 3 lipca. To będzie chyba 6 lub 7 tydzień. Dwa testy pozytywne . Narazie żadnych badań nie robiłam, jutro mam pierwszą wizytę u ginekologa z usg. Póki co dolegliwości występują podobne jak przy pierwszej ciąży tzn. Brak apetytu, mdłości, podwyższona temperatura ciała ok 37,4 , senność i zmęczenie. Z doświadczenia wiem że w drugim trymestrze dolegliwości ustąpią. A Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia20

Cześć dziewczyny. Moja ostatnia miesiączka 22 czerwiec. Cykle miałam bardzo długie bo coś koło 50dni. Test robiłam 13 sierpnia i wyszedł pozytywny 🙂 Wcześniejsze wychodziły negatywne. Byłam 19 sierpnia u lekarza i na usg nie było widać zarodka, tylko pęcherzyk ciążowy. Wyszło że jestem w 5t6d a według miesiączki już powinien być 8 tydzień. Pewnie przez długie cykle tak wszystko się przesunelo. We wtorek 14 sierpnia byłam na beta hcg która wynosiła 69385,50 czy to możliwe że lekarz nie widział zarodka? Dodam że byłam na usg w szpitalu na oddziale polozniczym i tam sprzęt jest nie 'na czasie'. Po tygodniu powtórzyłam bete czyli 20 sierpnia i wynosiła już 149563,40. W piątek idę na usg. Trzymajcie kciuki 🙂 Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka

Klaudia trzymam kciuki, ja w piątek robił betę i miałam 43tys a we wtorek po tym byłam na usg i było widać 1cm zarodek z serduszkiem ale ja cykle miałam regularne i wiem kiedy była owulacja. Dużo już czytałam że czasami lekarz bardzo późno widzi zarodek, trzymam kciuki za piątek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

witam czy sa tu jakies przyszle mamy z wawy lub okolic???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia

witam czy sa tu jakies mamy z wawy lub okolic jezeli tak to prosze o kontakt pod nr 787599906 ...Pozdrawiam

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

ja właśnie zrobiłam test i niestety 3 raz nic z tego, ale przyjechała do mnie przyjaciółka, która jest w 7 miesiącu i mnie pocieszyła, zainteresowała mnie rownież żelem, który sama stosowałam jak się starała, prefert vaginal- dopochwowy w dni płodne na wspomóc zapłodnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia98

Witam. Mam termin na 27.04.Jutro idę do gin. Może się dowiem jaka płeć 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
26 minut temu, Gość Edzia98 napisał:

Witam. Mam termin na 27.04.Jutro idę do gin. Może się dowiem jaka płeć 😍

Ja tez mam na 27 😅

płeć mam na sobotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankarrks

Dziewczyny pierwsza ciąża?używałyście może od Efektimy ,, MAMA-CARE Ujędrniająco-regenerująca kuracja poporodowa do ciała.'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

moje starania już trwają 3 cykl, jutro idę do gine niech powie czy wszystko ok, poza tym chcę go zapytać o taki żel wspomagający zapłodnienie prefert vaginal, znalazłam w necie, podobno super jest, któraś z was zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polsi
Dnia 28.10.2019 o 09:59, Gość Ankarrks napisał:

Dziewczyny pierwsza ciąża?używałyście może od Efektimy ,, MAMA-CARE Ujędrniająco-regenerująca kuracja poporodowa do ciała.'' ?

Używałam! SUPER JEST! warto spróbować bo efekty są genialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli

ja używałam żel prefert vaginal, jestem w 5 miesiącu cazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My używaliśmy śliny 😂😂

w1 cyklu starań bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mommy

Hej 🙂 ja mam termin na 1.04.2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×