Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

wow nawet ładnie wyszedł cover tym dzieciakom

Polecane posty

Gość Gość

Paszoł won. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mimo, że kaleczy angielski to ładny głos ma wokalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

Ja się nie tam znam, bo ja prosty chlopak jestem, ale moim zdaniem początek leko pod stresem leciał 😉 "frontman girl" brakuje jedynie więcej pewności siebie, głośnik ma fajny, gitara prowadząca super,  basówka super, rytmiczna gitara też, perkusista jakby lekko wystraszony, keyboard ok, te bebenki to djembe?  Fajnie przygrywał. Jak na Gimnazjum to rewelacja  😉 pozdrawiam.

broker, lubisz rocka?

Zdradzisz mi w końcu Twoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
21 minut temu, brokentiger87 napisał:

trochę fałsz przy refrenie, czy nie?  

Chyba nie :)

Ale chyba zgrywane wczesniej.

Super, jestem pod wrazeniem - mlodziez niesamowita, piosenka cudowna  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Ja się nie tam znam, bo ja prosty chlopak jestem, ale moim zdaniem początek leko pod stresem leciał 😉 "frontman girl" brakuje jedynie więcej pewności siebie, głośnik ma fajny, gitara prowadząca super,  basówka super, rytmiczna gitara też, perkusista jakby lekko wystraszony, keyboard ok, te bebenki to djembe?  Fajnie przygrywał. Jak na Gimnazjum to rewelacja  😉 pozdrawiam.

broker, lubisz rocka?

Zdradzisz mi w końcu Twoje imię?

🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

🤩

No się dyplomatka trafiła  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Jestem teraz biały jak na awatar pechowiec.gif 😵

musisz się wyszpachlować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt

znajdż sobie w końcu bolca bo serio postepuje choroba i skończysz jak emily rose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
6 minut temu, Leżaczek napisał:

11 minut temu, brokentiger87 napisał: musisz się wyszpachlować X https://youtu.be/uEOYqF_PaXY tak? Nie chcę 😔

to nie do ciebie tylko do tej joanny d arc z tygrysem w herbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie do ciebie tylko do tej joanny d arc z tygrysem w herbie

x

super! Joanna d'Arc to jedna z moich ulubionych tygrysic z historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

49 minut temu, brokentiger87 napisał: trochę fałsz przy refrenie, czy nie?    X to trochę dziwne rzeczy że tygrys ogląda gimnazjum, słucha się ok ale są nie wyjsciowi, biber był ładny dlatego w niego pchali kase... 

:D ładnie się zaprezentowali, sorry, ale wolałabym ich płytę niż Bibera za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Leżaczek napisał:

49 minut temu, brokentiger87 napisał: trochę fałsz przy refrenie, czy nie?    X to trochę dziwne rzeczy że tygrys ogląda gimnazjum, słucha się ok ale są nie wyjsciowi, biber był ładny dlatego w niego pchali kase... 

Przeciez ta wokalistka jest sliczna.

A chyba nie ma nawet makijazu, a Biber mial ;P :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Broken będzie po n-ty miała zaspamowany temat przez stuleje co tylko potrafi tylko spamować linkami do yt o głupich gierkach. Jak tu się nie dziwić że ani dziewczyny ani znajomych. Gdy jeszcze tej stulejki z kowbojek nie było można było normalnie i na temat pogadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Monika napisał: Przeciez ta wokalistka jest sliczna. A chyba nie ma nawet makijazu, a Biber mial   X no ona ma urodę może się wyrobi ale reszta to darmozjady 😙

I to pisze typ który nigdy nie pracował a ma 31 lat i mieszka z mamą. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

no tak,bo facet co mieszka z mamą w wieku 31 lat i nie ma bandy obsranych bachoorów jest już stracony.

I dobrze że nie ma w tym wieku bachoorów i ...nej flondry bo by pewnie tonoł w długach i alimentach.

Zdrowie leżaczka i nie ch mu Steam i Ps Store lekki będzie nie przejmuj się chłopie tym co o tobie piszą bo jesteś ok i zawsze piszesz na luzie nikgo nie obrażajac na hardkora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

Leżaczku, pomyśl bardziej niekomercyjnie

Leżaczku i pomyśl w jednym zdaniu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
13 minut temu, Leżaczek napisał:

a zainwestowal byś swoje oszczędności w te niewyjsciowe dzieciaki bo ja nie, sorry życie jest okrutne, dzisiaj sam głos nie sprzedaje biletów czy płyt CD 

Moze na razie sa niewyjsciowe, ale dobrze, ze juz graja.

Maja opiekuna artystycznego, ktory jakies pojecie chyba ma ;)

Co bedzie dalej za kilka lat nie wiadomo.

Jak nie bedziemy kupowac ich plyt, moze beda pracowac jako muzycy, albo traktowac granie jako hobby.

Ty masz konsole oni instrumenty, glos.

To wielka frajda muzykowac nawet nie dla pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość iuii napisał:

no tak,bo facet co mieszka z mamą w wieku 31 lat i nie ma bandy obsranych bachoorów jest już stracony.

I dobrze że nie ma w tym wieku bachoorów i ...nej flondry bo by pewnie tonoł w długach i alimentach.

Zdrowie leżaczka i nie ch mu Steam i Ps Store lekki będzie nie przejmuj się chłopie tym co o tobie piszą bo jesteś ok i zawsze piszesz na luzie nikgo nie obrażajac na hardkora

No tak bo nie bycie stooleją od razu oznacza posianie gromady bachorów i płacenie alimentów jakby co mu zresztą za Chiny ludowe nie grozi. Która by chciała duże dziecko?  Puknij się w to co ci wrosło na karku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No tak bo nie bycie stooleją od razu oznacza posianie gromady bachorów i płacenie alimentów jakby co mu zresztą za Chiny ludowe nie grozi. Która by chciała duże dziecko?  Puknij się w to co ci wrosło na karku. 

zazdrościz mu i tyle że ma wyi....ne na takie pierdoły jak duża kasa,majątek i głupia harpia któa w zamian a roooooochanie skubała by go z pieniędzy. Beka z bab myślicie że meski świat obraca sie tylko wokół ciiiiiii    py i forsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość dfd napisał:

zazdrościz mu i tyle że ma wyi....ne na takie pierdoły jak duża kasa,majątek i głupia harpia któa w zamian a roooooochanie skubała by go z pieniędzy. Beka z bab myślicie że meski świat obraca sie tylko wokół ciiiiiii    py i forsy.

ja podziwiam bogactwo Leżaczka bez chęci wyssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wieczi kiedy ty zrozumiesz że gry nie są tylko dla dzieci 😝

widać że nie grała nigdy w Heavy Rain czy Beyond:Two Souls o The Last of Us nie wspominajac - te dy nie są z pewnoscia dla dzieci patrząc po fabule i tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfd
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, brokentiger87 napisał: ja podziwiam bogactwo Leżaczka bez chęci wyssania X 🐯 taki piękny 😍

Leżak to równy gość, pozytywny i zawsze uśmiechnięty,mało jest takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chúj ci w dype
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wieczi kiedy ty zrozumiesz że gry nie są tylko dla dzieci 😝

Wtedy kiedy ty zrozumiesz wraz ze swoją konkubina że nie piszecie z wieczi poyeby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Wieczi kiedy ty zrozumiesz że gry nie są tylko dla dzieci 😝

Nie  jestem wieczi bocie. To ty sobie tak wmówiłeś. Są dla dzieci i ...i którzy nie dojrzeli psychicznie i uciekają przed rzeczywistością w wirtualne światy. Fabuły są na poziomie wieczorynek dal dzieci, w kółko tylko mordowanie ludzików na ekranie, a głupek przed ekranem tylko się gapi i cieszy że udało mu się coś co wymaga wciskania paru guziczków. Śmiech na sali. Wyjdź kiedyś z własnej du/py spój na siebie choć raz krytycznie. Żal.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość dfd napisał:

widać że nie grała nigdy w Heavy Rain czy Beyond:Two Souls o The Last of Us nie wspominajac - te dy nie są z pewnoscia dla dzieci patrząc po fabule i tematyce.

...ne fabułki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×