Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przynies mi kwiat rozy

Zauważyłem, że kobiety odstrasza fakt, że jestem ciągle sam, bez partnerki

Polecane posty

Gość przynies mi kwiat rozy

mam 30 lat i praktycznie nigdy nie mialem kobiety jesli chodzi o związek, co prawda pra.w.iczkiem nie jestem i to nawet udało mi sie w moim zyciu z 4 kobietami spac w sumie (dawno temu, ostatni raz uprawialem seks majac 25 lat) , od tej czasu jestem totalnie sam, zyjac w celibacie bez zwiazków itp.. i zawsze kiedy poznaje jakas kobiete, na poczatku jest super fajnie, widze, ze nawet potrafi na mnie leciec, ale jak sie dowiaduje, ze ja jestem samotny i to juz tyle czasu to momentalnie KAZDA traci zainteresowanie

to przeciez chore, ze kobiety NIE CHCA wolnego faceta... jak ja mam zdobyc kobiete, skoro kazda od razu ucieka w momencie kiedy dowiaduje sie, ze jestem samotny od lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynies mi kwiat rozy

facet który jest samotny jest momentalnie nieatrakcyjny dla kobiety, one leca na tych zajetych. a tych wolnych jest mnóstwo i co mamy zrobic? z kolei odwrtonie, znaleźć wolną kobiete graniczy z cudem w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ruszyło mnie to co napisałeś, dziwne. Może jakiś facet stąd Ci doradzi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo kobiety są nielogiczne, jeszcze o tym nie wiesz? ona zawsze poleci na żonatego niż tego samego ale samotnego.., mają nierówno pod sufitem, ale to chyba wiadome przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×