Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

165cm wzrostu i 73kg czy to tragedia?

Polecane posty

Gość Gosc

Wiem, że nie należę do szczupłych kobiet, że powinnam schudnąć.. pracuję nad tym, zaczęłam również ćwiczyć jednak czy wg was jest to  bardzo duża nadwaga? Naprawdę jestem lekko podłamana, że doprowadziłam się do takiej wagi. Przede wszystkim przez brak ruchu i bardzo nieregularne jedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Raczej tragedia😣 ja mam 162 cm wzrostu ważę 55 kg i urodziłam przez cc 5 dzieci.Jako panna ważyłam 53 kg. czyli po dzieciach przybyło mi tylko 2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165cm
2 minuty temu, Gość Jej napisał:

Raczej tragedia😣 ja mam 162 cm wzrostu ważę 55 kg i urodziłam przez cc 5 dzieci.Jako panna ważyłam 53 kg. czyli po dzieciach przybyło mi tylko 2 kg.

5 przez cc? Kto ci zrobił te operacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165cm

Wiesz co.. Trudno powiedzieć nie widząc ciebie. Najważniejsze to to jak ty się z tym czujesz. Czy podoba Ci się twój wygląd. Jesli odpowiedź brzmi nie to czas coś z tym zrobić. Ćwiczenia bieganie basen. Lekkie jedzenie dużo wody będą efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobieto, nie masz lustra w domu? Czy szukasz pocieszenia i pozwolenia na dalsze w p i e r d a l a n i e bo "nie jest jeszcze tak źle"? Niedługo zaczniesz się toczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Nie powinnaś się przede wszystkim oszukiwać że nie masz nadwagi. Ona jest, tyle że my stad nie możemy tak naprawdę określić jak duza bo nie znamy twoich proporcji. Ja mam tyle wzrostu co ty i mi się na przykład nie podoba moje 58 kg i tez próbuje zrzucić pare kilo za względu na lepsze samopoczucie. Wielu osobom pasuje lekka nadwaga co nie znaczy że jest ona zdrowa. Najlepiej określić sobie dietę i zacząć uprawiać sport. Tez jestem strasznym leniem o jestem okropnie uzależniona od cukru, ale jakoś motywuje mnie wizja lepszej sylwetki mimo że czasem wysiadam i muszę zjeść coś słodkiego . Myśl pozytywnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja ważę tyle co ty a mam 177 cm wzrostu. Czasem myślę, ze mogłabym trochę schudnąć z ud ale szkoda mi tyłka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Masz nadwagę. Otyla nie jestes ale dobrze tez nie jest. Ja waze mniej a mam 173 wzrostu i uwazam ze jestem kawal baby. Jak wrócę z wakacji to zaczynam odchudzanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Dziewczyno, zadawanie takich pytan na tym forum to jak prosba by ktos Ci dokopal. Niewazne co mysla inni, wazne co myslisz i czujesz Ty. Chcesz schudnac to to zrob, czujesz sie dobrze z sama soba to miej gdzies co mysla inni. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjja

Nie ma żadnej tragedii. Powinnaś ważyć 55-65, ale 10 kg da się szybko zrzucić. Tragedia to jestem ja (165/105 powinnam zrzucić połowę siebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tv kw
25 minut temu, Gość 165cm napisał:

5 przez cc? Kto ci zrobił te operacje? 

Moja siostra miała 5 cesarek a w październiku będzie miała szóstą.A już po drugiej cesarce lekarz ją zaczął straszyć żeby więcej dzieci nie miała że może to przypłacić życiem.Siostra mówiła że należy na Facebooku do grupy cesarskie cięcie,że tam jest kobieta nawet po 8 cesarkach i wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wiem, że nie należę do szczupłych kobiet, że powinnam schudnąć.. pracuję nad tym, zaczęłam również ćwiczyć jednak czy wg was jest to  bardzo duża nadwaga? Naprawdę jestem lekko podłamana, że doprowadziłam się do takiej wagi. Przede wszystkim przez brak ruchu i bardzo nieregularne jedzenie..

Tragedii nie ma. To nadwaga, ktora latwo zrzucic. Powinnas wazyc ok 55 kg ale jak bedzieaz wazyc 60 tez bedzie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Tv kw napisał:

Moja siostra miała 5 cesarek a w październiku będzie miała szóstą.A już po drugiej cesarce lekarz ją zaczął straszyć żeby więcej dzieci nie miała że może to przypłacić życiem.Siostra mówiła że należy na Facebooku do grupy cesarskie cięcie,że tam jest kobieta nawet po 8 cesarkach i wszystko dobrze.

Mąż jest ginekologiem i robił w zeszłym roku kobiecie 8mą cesarkę.

W gabinecie ciągnęli słomki, bo żaden nie chciał sie podjąć odpowiedzialności za ten zabieg.

Operował babkę 4h.

Powiedział, że współczuje temu kto bedzie robił 9, bo on się nie podejmie.

To, że te kobiety żyją jest wynikiem czyjejś ciężkiej pracy i profesjonalizmu. Wierz mi, z macicą i brzuchem tej Pani nic już nie jest dobrze. To jeden wielki zrost i blizna. 

Jesteście nieodpowiedzialne.

Ginekolodzy "nie straszą" kolejną cesarką. Po prostu to jest bardzo ryzykowne, a jeśli coś się wydarzy, to pójdziecie do sądu skarżyć się na lekarza.

Serio, 2-3 dzieci nie spełnia was macierzyńsko?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tragedia przykro mi ale niestety tak, musisz o siebie zadbać dla własnego zdrowia i lepszego samopoczucia. Ja podjęłam walkę z odchudzaniem jak ważyłam 70 kg przy 163 wyglądałam okropnie i już wtedy zaczęły się problemy z miesiaczkami, hormonami. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Tv kw napisał:

Moja siostra miała 5 cesarek a w październiku będzie miała szóstą.A już po drugiej cesarce lekarz ją zaczął straszyć żeby więcej dzieci nie miała że może to przypłacić życiem.Siostra mówiła że należy na Facebooku do grupy cesarskie cięcie,że tam jest kobieta nawet po 8 cesarkach i wszystko dobrze.

Gdybym sobie raz do roku, wbijała nóż w brzuch i wyszarpywała z niego flaki to na bank po drugim razie skierowano by mnie na leczenie psychiatryczne. A tutaj panie zakładają sobie jeszcze kółko wzajemnej adoracji w którym pewnie się zapewniają, że lekarze się nie znają. Czy w w ogóle myślicie o swoich starszych dzieciach?! Czy tylko o kolejnym bombelku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zależy autorko od twojej postury, ja waze tyle co ty przy 164cm, wszystko mam rozłożone równomiernie, nikt mi nie wierzy że tyle waże, nie mam zamiaru się odchudzac, czuje się ok w tej wadze, ciuchy noszę w rozmiarze 40, góra nawet 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wiem, że nie należę do szczupłych kobiet, że powinnam schudnąć.. pracuję nad tym, zaczęłam również ćwiczyć jednak czy wg was jest to  bardzo duża nadwaga? Naprawdę jestem lekko podłamana, że doprowadziłam się do takiej wagi. Przede wszystkim przez brak ruchu i bardzo nieregularne jedzenie..

Kochanie, jesteś otyła. Tu nie chodzi o tragedię wizualną. Tu chodzi o twoje zdrowie! jak najszybcie powinnaś schudnąć do 65kg, a potem do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zależy autorko od twojej postury, ja waze tyle co ty przy 164cm, wszystko mam rozłożone równomiernie, nikt mi nie wierzy że tyle waże, nie mam zamiaru się odchudzac, czuje się ok w tej wadze, ciuchy noszę w rozmiarze 40, góra nawet 38.

Są mili, a rozmiarówka w niektórych sklepach jest oszukana ostro...

Jesteś otyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Są mili, a rozmiarówka w niektórych sklepach jest oszukana ostro...

Jesteś otyła!

Nie, nie są mili, takie są fakty tak ciężko to pojac, nie jestem otyla, moje wymiary to 95/75/95, daleko mi do otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Użytkowniczka napisał:

Twoja idealna waga to 55-65 kg. Masz nadwagę i to dość sporą.

Wazylam kiedyś 55 kg i wyglądałam jak kosciotrup, po prostu jestem ciężka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Ja mam 162 i ważę 55 kilo, tutaj już kilka razy słyszałam, że jestem grubasem, pewnie mam wylewajace się boczki itp. więc wiesz 😄 Tu siedza same modelki 175 i 45 kg wzrostu. Czemu ich nie widać na ulicy? Dobre pytanie... Bo warują jak wściekłe psy na kafe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elaaaa
2 minuty temu, Gość Mmm napisał:

Ja mam 162 i ważę 55 kilo, tutaj już kilka razy słyszałam, że jestem grubasem, pewnie mam wylewajace się boczki itp. więc wiesz 😄 Tu siedza same modelki 175 i 45 kg wzrostu. Czemu ich nie widać na ulicy? Dobre pytanie... Bo warują jak wściekłe psy na kafe 😄

Grubasem!? Chyba ich pebało. Ja waże 54 kg w 20 tygodniu ciąży przy wzroście 163 i położna drze się że za chuda jestem. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimki

Ja ma 165cm i 65kg widzę ogromną różnice teraz a kiedyś (4 lata temu )gdy ważyłam 52kg. Nie wyobrażam sobie ważyć73kg (piszesz że to twoje zaniedbanie) i wmawiać, że tragedii nie ma. Masz lustro. U mnie niestety przyrost wagi jest od tarczycy. Masz prawie 10kg wiecej ode mnie. Bierz sie za siebie bo u ciebie bedzie łatwiej to zrzucić niż mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojna

Masz dosc duza nadwage i przestan wmawiać , że tragedii nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszkaa

Jesteś gruba berta i tyle. Nie chce wyobrażać sobie Ciebie w legginsach🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość juszkaa napisał:

Jesteś gruba berta i tyle. Nie chce wyobrażać sobie Ciebie w legginsach🤮

Co trzeba mieć w głowie, żeby pisać komuś takie rzeczy? Nawet anonimowo? Ile trzeba mieć w sobie jadu i jakie kompleksy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgfyjbff

Mam 161 cm, ważę 70 kg. Dobrze się z tym czuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tyle To ja wazylam przy porodzie- dokladnie 72 kg i czula sie Jak slon 😬

waze ok 55 kg teraz i Mam 168 uwazam Ze jest ok, chociaz cialo juz nie To w pewnym wieku. Ratuja tylko cwiczenia najlepiej z obciazeniem oraz zdrowe odzywianie... Jem np bardzo malo miesa, wiecej bialka, warzyw i owoce sezonowe. Slodycze raz w tygodniu, tylko z mala iloscia cukru ( z reguly pieke ciasta domowe, uzywam zamiennik cukru - xylit, daje make pelnoziarnista lub mielone orzechy wloskie lub migdaly) 

wszystko mozna, Trzeba tylko chciec 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 165cm
2 godziny temu, Gość Tv kw napisał:

Moja siostra miała 5 cesarek a w październiku będzie miała szóstą.A już po drugiej cesarce lekarz ją zaczął straszyć żeby więcej dzieci nie miała że może to przypłacić życiem.Siostra mówiła że należy na Facebooku do grupy cesarskie cięcie,że tam jest kobieta nawet po 8 cesarkach i wszystko dobrze.

To dobrze ale jednak jakieś ryzyko jest. Siostrę podziwiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×