Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanra

Jak to jest z dogadaniem się z chirurgiem odnośnie wygladu nosa przy rhinoplastyce?

Polecane posty

Gość Sanra

Dobry wieczór,  od kilku lat myślę nad zmianą wyglądu swojego nosa. Mimo, iż nie jest on szczególnie garbaty, to źle się z nim czuję. Jest duży, wysoki i mimo pozornie prostego profilu ma dość wystające kości, co okropnie wygląda przy nieodpowiednim świetle. Oszpeca moją twarz i oczy się za nim chowają. Interesuje mnie, czy lekarz zrobi mi to czego sobie zażyczę czy może stwierdzić, że zrobi mi zbliżony do mojego aktualnego nosa z drobnym przypiłowaniem kości. Szukając informacji na temat rhinoplastyki spotkałam się z dziewczynami, które zapłaciły osiem tysięcy, a nie widać u nich żadnej różnicy, bo lekarz stwierdził, że np. są wysokie i mają okrągłą twarz i nie zrobi im małego nosa. To są jedynie sugestie, czy lekarz naprawdę może nie chcieć wykonać bardziej drastycznej zmiany? Mnie interesuje spiłowanie nosa od nasady, by był niższy, skrócenie i oczywiście zwężenie + krzywa przegroda. Spodziewam się, iż będzie to górna cena z cennika, ale ile około może wówczas wynieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaloguj się na forum beauty. Poczytaj wątki pooglądaj foty. Każdy lekarz ma swój styl, jedni są znani z tego, że robią duże zmiany, inni prawie żadne. Ponadto każdy lekarz może Ci schrzanić nos. No i taki koncert życzeń, to u nikogo nie jest mile widziany, zazwyczaj lekarz zastrzega sobie, że zrobi tyle ile pozwala anatomia nosa. Nie z każdego nosa da się zrobić wszystko, a co da się zrobić często widać dopiero na stole. Duże zmniejszenie i zbliżenie do twarzy, to też większe ryzyko powikłań i problemów z oddychaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to o czym piszesz to kosztuje 12-16 tys w zależności od lekarza. 8 tys to za samą korektę chrząstki lub spiłowanie garba. Rzadko zresztą to wystarczy i dobrze wygląda, ludzie później żałują, że od razu nie robili całkowitej korekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nochal

Wybierz lekarza,który da ci plan operacji na piśmie, opisze jakiego efektu możesz się spodziewać,napisze ci cenę operacji poprawkowej w razie komplikacji.Aha i  daj mu jeszcze na piśmie ograniczenia dotyczące operacji typu :zgłaszam następujące ograniczenia   dotyczące postępowania chirurgicznego, oczywiście za pokwitowaniem.Mnie lekarz zmienił kształt nosa,powiększył nos i mam  mały garbek,którego nie miałam przed operacja itd/ przed operacja miałam szczupły mniejszy nos i tylko wystająca kostka  po jednej stronie po niewielkim urazie , której chciałam się pozbyć  była powodem do operacji/ A teraz lekarz twierdzi,że mam taki nos bo między innymi nie zgłosiłam żadnych ograniczeń -zgłosiłam ustnie ale on twierdzi,że nie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanra
1 godzinę temu, Gość Nochal napisał:

Wybierz lekarza,który da ci plan operacji na piśmie, opisze jakiego efektu możesz się spodziewać,napisze ci cenę operacji poprawkowej w razie komplikacji.Aha i  daj mu jeszcze na piśmie ograniczenia dotyczące operacji typu :zgłaszam następujące ograniczenia   dotyczące postępowania chirurgicznego, oczywiście za pokwitowaniem.Mnie lekarz zmienił kształt nosa,powiększył nos i mam  mały garbek,którego nie miałam przed operacja itd/ przed operacja miałam szczupły mniejszy nos i tylko wystająca kostka  po jednej stronie po niewielkim urazie , której chciałam się pozbyć  była powodem do operacji/ A teraz lekarz twierdzi,że mam taki nos bo między innymi nie zgłosiłam żadnych ograniczeń -zgłosiłam ustnie ale on twierdzi,że nie/

Dziękuję za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×