Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przestraszona

Co to było - mikroporonienie????

Polecane posty

Gość Przestraszona

Doszło do pełnego stosunku w dni płodne. Trzy dni "po" krwawilam. Potem za 13 dni dostalam okres ale trwał 4 dni tylko. Stosunek sam w sobie mnie bolał. Jak wprowadzał Go to bolało bardzo. Pomoże ktoś co to mi było?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ank

Krwawienie 3 dni po może być skutkiem ostrego stosunku który podraznil cię ale także podczas owulacji zdarzają się palmienia. Poronienie to być jeszcze nie mogło ponieważ zarodek nawet nie dostał się do macicy. Za to „okres” o innym przebiegu np za krótki lub za skąpy może być tylko brany za misiaczke podczas gdy jest tak naprawdę krwawieniem implantacyjnym związanym z zagniezdzaniem się zarodka w macicy. Jednak z tego co wiem to bardziej plamienie niż krwawienie. Najlepiej będzie jak zrobisz test ciążowy. Tylko pamiętaj ze nawet jak wyjdą dwie kreski to niekoniecznie może to zwiastować dzidziusia tylko ciąże biochemiczna, czyli taka która została stracona (poroniłaś) bo na to może wskazywać twój okres o innym przebiegu. Do takich sytuacji dochodzi często i kobiety nawet nie zdają sobie sprawy że były w ciąży gdyż dostały „okres” który tak naprawdę był poronieniem. Pozdrwiam serdecznie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×