Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wdowa

3 miesięczna wdowa.

Polecane posty

Gość Wdowa

Cześć. 3 miesiące temu zostałam wdowa. Razem z mężem mamy 3 dzieci. Kochalismy się, ale wiadomo jak to w związkach bywały ciche dni. Raz go zdradziłam. Z jego bratem. Nie proszę tu o ocenianie, bo nie o to w tym chodzi. Po śmierci męża byłam załamana. Przyjaciółka doradzila mi, bym dała sobie komuś zająć głowę. Pojawił się brat męża. Na początku było ok. Trochę się uspokoiłam, nadal czułam, że żyje. Pomagał mi w codziennych czynnościach, przy dzieciach. Najmłodsze miało wówczas 2 miesiące. I tak od daty śmierci męża utrzymawalam kontakt z bratem. Wcześniej po zdradzie on się wyprowadził dość daleko i nie mieliśmy kontaktu. Nadal kocham męża i czuję, że moja miłość do niego nie umarła. Ale przy bracie męża znowu czuję, że żyje. Przy nim czuję się jak nastolatka. Już się chyba zakochałam. Wiem, że mojemu mężowi nic już życia nie wróci, a ja muszę żyć dalej. Wczoraj brat męża zaproponował mi wspólne mieszkanie. Jego mama wie o nas, uważa, że jestem mloda i ona jest bardzo za tym bym ułożyła sobie życie. Powiedziała "po co w takim razie czekać, na co?" Przyjaciółka powiedziała bym nie oglądała się na innych, bo to tylko moje szczęście i ja jedna wiem co czuję, a ludzie jak gadali tak gadać będą. Nie wiem co robić, mam straszny metlik w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domel

Utwierdzam Cię w Tym przekonaniu. postaw na brata i miej z nim chociaż jedno dziecko!

jakby co, wszystko zostanie w rodzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscgffv

Dno

ze tez kobieto nie masz wyrzutow ze go zdradzalas z jego bratem gdy on zyl , jestes nie napisze co chyba gowno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Przecież już założyłaś taki temat, na nowo tłuczesz temat oczekując bardziej łagodnych odpowiedzi? Wez się kobieto ogarnij bo to kompletny gwałt na wszystkich normach obyczajowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rece mi opadly

Id iot ka autorka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx u

Też jestem wdowa. Trochę cię rozumiem, że chcesz układać swoje życie na nowo, ale po co odrazu chcecie że sobą zamieszkać? To niewypali. Jeszcze nawet żałoby nie przeżyłas. Masz zapewne mnóstwo problemów, jak każda wdowa z dziećmi, z emocjami itp. Po co? Po co robić dzieciom rewolucję? Spotykajcie się, wszystko powoli, wszystko w swoim czasie, nic na siłę. Nie rozumiem twojej presji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no cóż , wkoncu go wcześniej sprawdziłaś czy sprawny a teraz idz na całość, mąż śp. nic przeciw związkowi z ,,bratem" nie będzie miał.

ps. mąż już wie co zrobiłaś tam nie ma tajemnic. Szkoda że utraciłaś szansę na wybaczenie zdrady ale cóż życie a po to .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×